Granikos Kış Turu

  • Bölge:
  • Tur Süresi: 2 gün
  • Hareket Tarihi: 16/02/2019
  • Bitiş Tarihi: 18/02/2019
  • Fiyat: 325TL
  • İletişim 0286 217 1011 - 0533 703 0767

KARTALKAYA KAYAK MERKEZİ, ABANT GÖLÜ, BOLU Cuma gecesi 22:30’da Çanakkale’den hareket ile Bolu’ya hareket ediyoruz. Bolu’ya doğru yol alırken, (ekstra) sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra; BOLU ’ya ulaşıyoruz.Türkiye’nin sayılı kayak merkezlerinden KARTALKAYA ’ya gidiyoruz. Kar’ın, kışın, kayak’ın keyfini doyasıya çıkarıyoruz. Dileyenler cafeler’de oturarak uçsuz bucaksız kar manzaralarını seyredebilirler, dileyen konuklarımız kayak yaparak vakitlerini değerlendirebilirler. Buradaki molamız […]

KARTALKAYA KAYAK MERKEZİ, ABANT GÖLÜ, BOLU

Cuma gecesi 22:30’da Çanakkale’den hareket ile Bolu’ya hareket ediyoruz. Bolu’ya doğru yol alırken, (ekstra) sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra; BOLU ’ya ulaşıyoruz.Türkiye’nin sayılı kayak merkezlerinden KARTALKAYA ’ya gidiyoruz. Kar’ın, kışın, kayak’ın keyfini doyasıya çıkarıyoruz. Dileyenler cafeler’de oturarak uçsuz bucaksız kar manzaralarını seyredebilirler, dileyen konuklarımız kayak yaparak vakitlerini değerlendirebilirler. Buradaki molamız öğleden sonra saatlerine dek sürecek. Eski ve yeni tüm kayak severler için iyi bir parkur olan KARTALKAYA ’da geçireceğimiz keyifli dakikaların ardından bu kez de tabiatın ve kışın birleşirken muhteşem manzaralarını insanlardan esirgemeyen ABANT GÖLÜ ve Gölcük Gölü‘ne gidiyoruz. Kış ve karın yakıştığı gölün etrafında gezdikten sonra serbest zaman veriyoruz.Dilerseniz göl kenarına bizden bir hatıra bırakmak için kardan adam yapabiliriz. Rehberimizin belirleyeceği saatte otelimize transfer oluyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.2.Gün KARTEPE KAYAK MERKEZİ, MAŞUKİYE, SAPANCASabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan Sapanca Gölü kenarına ulaşıyoruz.Göl kenarında kısa bir yürüyüş ile gölü yakından görüyoruz. Buradan ayrıldıktan sonra yolumuz üzerinde meşe ağaçlarıyla kaplı keyifli bir tesiste çay molası veriyoruz. Molamızın ardından Maşukiye ’ye ulaşıyoruz. Her mevsim ayrı renklerde bizi karşılayan Maşukiye ’de değişmeyen alabalık vadisinden şırıldayarak akan dere ve nefis alabalıklar bizleri bekliyor.Bizlerde bu güzelliği keşfetmek üzere Maşukiye ’de alabalık vadisinde kısa bir keşif yürüyüşü yapıyoruz. Yürüyüşümüzün ardından sizler için özenle hazırlanmış enfes bir kiremitte alabalık ziyafeti ile karnımızı güzelce doyuruyoruz. Öğle yemeğinden sonra hep beraber toplanıyor ve Kartepe Kayak Merkezi ‘ne hareket ediyoruz. Deniz seviyesinden yükselmeye başladıkça orman dokusuyla harmanlanmış enfes bir manzara bizleri bekliyor. Sapanca Gölü manzarası eşliğinde ulaştığımız 1500m. Yükseklikte kısa bir yayla yürüyüşü yapıyoruz. Manzaralı parkurumuzda bir yanımız orman bir yanımızda İzmit Körfezi’ni görüyor. Yürüyüşümüzün sonundaKartepe Kayak Merkezi ‘ne ulaşıyor ve burada grubumuzu arzularına göre serbest bırakıyoruz. İsteyen misafirlerimiz için telesiyejler ile zirveye çıkmak, isteyenler içinde kafede oturup manzara seyretmek için serbest zaman veriyoruz.( Kartepe Kayak Merkezi, Turumuzun gerçekleştiği mevsime göre; Kış aylarında Kar manzaraları, Bahar aylarında orman manzarası, Yaz aylarında da serin yayla havası, bulabileceğiniz bir bölgedir. ) Bu keyif için tanıdığımız serbest zamana saat 16:00 civarında son vererek Çanakkale’ye dönüşe geçiyoruz. Pazar gece saatlerinde Çanakkale’ye dönmüş oluyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler :

  • B2 Belgeli Lüks Turizm Araçları ile Ulaşım
  • 1 gece otelde HB konaklama
  • Araç içi İkramlar
  • Profesyonel rehberlik hizmeti

Tur katılım kuralları

- Tur araçlarımız 16,27,46,54 kişilik araçlardır. Kişi sayısına göre araç planlaması yapılmaktadır.
- Tur oturma düzeni-koltuk numarası ödeme kayıt sırasına göre belirlenmektedir.
- Acentamız ve tur rehberimiz programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt olduktan sonra 3 gün içinde ödeme yapmanız durumunda rezervasyonunuz onaylanacaktır. 3 gün içinde ödemesi tamamlanmayan kayıtlarınız silinebilir.
- Turlarda son 72 saate girildiğinde iptal iade hakkınız kalmamaktadır.
Soru Sor
Turlarımız hakkında bilgi edinmek için bizimle Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
Powered by
DMCA.com Protection Status