İskeçe Karnavalı Turu

 • Bölge:
 • Tur Süresi: 1 gün
 • Hareket Tarihi: 01/03/2020
 • Bitiş Tarihi: 01/03/2020

KOMŞU YUNANİSTAN’DA RENKLİ BİR EĞLENCE: İSKEÇE KARNAVALI

KOMŞU YUNANİSTAN’DA RENKLİ BİR EĞLENCE: İSKEÇE KARNAVALI

KAVALA-SU KEMERLERİ-LİMAN-KALE-KAVALA’LI MEHMET ALİ PAŞA İMARETHANESİ-KURABİYE ALIŞVERİŞİ-İSKEÇE-KARNAVAL ALANI

Sabah 04.30’da Çanakkale Cumhuriyet meydanında toplanma ve 04.45’te hareket ediyoruz. Eceabat ve Gelibolu’dan katılacak misafirlerimizi aldıktan sonra İpsala’ya hareket ediyoruz.

İpsala (Türk) Kipi(Yunan) sınır kapılarında gümrük & pasaport işlemleri sonrası Yunanistan’a giriş. Sabah saatlerinde Kavala’da oluyoruz ve şehir turumuza başlıyoruz; su kemerleri, liman, kale, 19.yy neoklasik yapılar, eski & yeni şehir, deniz feneri, Kavala’lı Mehmet Ali paşa imarethane, ev & heykelinin görülmesi sonrası serbest zaman veriyoruz. Kavala’dan ayrılarak yolumuzun üzerinde bulunan Kavala Kurabiyesi İmalathanesine uğruyoruz. Kurabiye alışverişi için serbest zaman veriyoruz. Kurabiyelerimizi aldıktan sonra İskeçe’ye hareket. İskeçe, Avrupa Birliği tarafından verilmiş Yunanistan’ın en iyi korunmuş eski şehridir. Karnaval, Brezilyanın Rio şehrinde düzenlenen uluslararası karnavalının aynısıdır. Ülke genelinden karnavalı izlemeye her yıl yaklaşık 200 bin kişi gelip, coşkulu bir şekilde karnavalı izleyip eğlenilmektedir. İskeçe Şehri’nin girişinde KARNAVAL ETKİNLİKLERİ İÇİN AYRILAN ALANA OTOBÜSÜMÜZÜ BIRAKIP SERVİS ARAÇLARI İLE İSKEÇE ŞEHRİNİN İÇERİSİNDE YAPILAN KARNAVAL ETKİNLİKLERİNİ İZLEMEYE GİDİYORUZ. KARNAVALIN KAPANIŞ TÖRENLERİNİ İZLEYİP İskeçe’den ayrılıyoruz. Gümülcine ve Dedeağaç’ı çevre yolundan geçerek panoramik olarak geçip Türkiye’ye dönüşe geçiyoruz. İpsala sınır kapısındaki pasaport işlemlerinin ardından Türkiye sınırından geçiyoruz. Çanakkale’ye dönüşe geçiyoruz.

Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak, bir sonraki turumuzda yeniden görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

( Programın akış süresine göre rehber gezi güzergâhında sıralama değişikliği yapabilir )

 • Gümrüklerde oluşabilecek yoğunluk olması durumunda acentamız sorumlu değildir.
 • Granikos Travel Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir. Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Granikos Travel’ ın hiç bir sorumluluğu yoktur.
 • Granikos Travel sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Granikos Travel herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.
 • Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Granikos Travel sorumlu değildir.
 • Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Granikos Travel sorumlu tutulamaz.
 • Tura kayıt olup ödemesini yapan misafirlerimiz tur ile ilgili belirtilen şartları kabul etmiş demektir.
 • Vize alımı konusunda şirketimizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Seyahat Acentesi müşteri ve konsolosluk arasında sadece aracıdır.
 • Sınır kapılarında pasaport veya liçna kartında çıkan sorunlardan dolayı Granikos TRAVEL sorumlu değildir. Tüm sorumluluk misafirin kendisine aittir.

Tur katılım kuralları [Korona Önlemleri Kapsamında düşük kapasiteli turlar ]

- Aynı soyisimli yolcular yan yana oturabilirler.
- Tur öncesi ve tur sonrası araçlarımıza gerekli dezenfekte işlemi uygulanıyor.
- İçişleri Bakanlığı'nın hazırladığı araç kapasite kuralları uygulanmaktadır.
- Ön ve orta kapı girişlerine dezenfekte solüsyonları monte edilmiştir.
- Araç personelimiz, rehberlerimiz ve siz değerli misafirlerimiz ile birlikte kurallara uyarak maskelerimizle yolculuk edeceğiz.
- Acentamız ve tur rehberimiz programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt olduktan sonra 3 gün içinde ödeme yapmanız durumunda rezervasyonunuz onaylanacaktır. 3 gün içinde ödemesi tamamlanmayan kayıtlarınız silinebilir.
- Turlarda son 72 saate girildiğinde iptal iade hakkınız kalmamaktadır.
Soru Sor
Turlarımız hakkında bilgi edinmek için bizimle Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
DMCA.com Protection Status