İzmir Kordon, Foça & Bergama Turu

  • Bölge:
  • Tur Süresi: 1 gün
  • Hareket Tarihi: 11/07/2021
  • Bitiş Tarihi: 11/07/2021
  • Fiyat: 200TL
  • İletişim 0286 217 1011 - 0533 703 0767

İZMİR KORDON – FOÇA – BERGAMA Gece 01.30’da buluşma ve 02.00’de Çanakkale Cumhuriyet meydanından tarihi topun önünden hareket ediyoruz. Sabah saatlerinde kahvaltı için İzmir Kordon’da mola veriyoruz. Mola sonrasında rehber eşliğinde gezimize başlıyoruz. Konak Meydanı, Hükümet Konağı, Saat Kulesi ni gördükten sonra Foça’ya hareket ediyoruz. Antik Çağ’da İyonya’nın en önemli yerleşimlerinden biri olan Foça; taş […]

İZMİR KORDON – FOÇA – BERGAMA

Gece 01.30’da buluşma ve 02.00’de Çanakkale Cumhuriyet meydanından tarihi topun önünden hareket ediyoruz.

Sabah saatlerinde kahvaltı için İzmir Kordon’da mola veriyoruz. Mola sonrasında rehber eşliğinde gezimize başlıyoruz. Konak Meydanı, Hükümet Konağı, Saat Kulesi ni gördükten sonra Foça’ya hareket ediyoruz.

Antik Çağ’da İyonya’nın en önemli yerleşimlerinden biri olan Foça; taş evlerle süslü sokakları, mavi bayraklı koyu, balıkçı tekneleri ile süslü renkli limanı ve eşsiz günbatımları ile İzmir’den kısa sürede ulaşabileceğiniz en huzurlu tatil beldelerinden biri. Foça dedik mi akla ilk Eski Foça’nın nostalji yüklü sokakları geliyor. Burası, Avrupa’daki ‘old town’ların tam anlamıyla kasaba versiyonu. Ruhunu hiç kaybetmemiş olması, eskisi gibi korunup farklı renklerle parıldaması gerçekten de Foça’ya bambaşka bir güzellik katıyor. Eski Foça’nın güzel sokak aralarını keşfetmek için ilk iş Küçük Deniz olarak bilinen küçük limana gidip burada Serbest vakit vereceğiz. Rehberimizi belirleyeceği 1,5-2 saatlik serbest vakitten sonra Foça turumuzu sonlandırararak Bergama‘ya hareket ediyoruz. Bakırçay havzasında yer alan Bergama, İzmir gezilecek yerler listesinde yer alması gereken, hakkında pek bilgi sahip olmadığımız bir ilçemiz. Tarihte bilinen ilk parşömen, ilk doğal tedavi, Dünyanın en dik tiyatrosu bu topraklarda hayat buldu. UNESCO Dünya Mirası Pergamon Antik Kenti, güzellik ılıcaları, meşhur Kozak Yaylası ve pek çok ünlü plaja yakınlığıyla gelişmeye oldukça açık. Dokumacılık ve kilimciliğiyle de ünlü olan şehre doğru yol alıyoruz.Yaklaşık olarak 1,5 saat sonra Bergama’da olacağız.Bergama’da alacağımız Öğle yemeği molamızdan sonra ilk durağımız Bergama Antik Kenti (Pergamon Antik Kenti) .Antik kente Teleferikler ile çıkılacaktır. Antik kent gezimizden sonra Anadolu’nun en önemli sağlık merkezlerinden biri olan Asklepion’u geziyoruz. Ardından dönüş yoluna giriyoruz. Gerekli molalarımız sonrasında Çanakkale’ye ulaşıyoruz.

Tur ücretine dahil olan hizmetler:

  • Gidiş – dönüş ulaşım
  • Rehberlik hizmeti

Tur ücretine dahil olmayan hizmetler:

  • Yemekler
  • Müze ve ören yeri girişleri

Tur katılım kuralları [Korona Önlemleri Kapsamında]

- Kayıt esnasında ve araç hareket etmeden HES KODU kontrolü yapılmaktadır.
- Tur öncesi ve tur sonrası araçlarımıza gerekli dezenfekte işlemi uygulanıyor.
- İçişleri Bakanlığı'nın hazırladığı araç kapasite kuralları uygulanmaktadır.
- Ön ve orta kapı girişlerine dezenfekte solüsyonları monte edilmiştir.
- Araç personelimiz, rehberlerimiz ve siz değerli misafirlerimiz ile birlikte kurallara uyarak maskelerimizle yolculuk edeceğiz.
- Acentamız ve tur rehberimiz programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt olduktan sonra 3 gün içinde ödeme yapmanız durumunda rezervasyonunuz onaylanacaktır. 3 gün içinde ödemesi tamamlanmayan kayıtlarınız silinebilir.
- Günübirlik turlarda nakit ödeme veya banka havalesi kabul ediyoruz, 1 gece veya daha fazla geceleme olan konaklamlı turlarda kredi kartı ile Çanakkale şubemizden tek çekim ödeme kabul ediyoruz.
- Günübirlik turlarda son 72 saate girildiğinde iptal iade hakkınız kalmamaktadır.
- Konaklamalı turlar için iptal süresini acenta personelimize danışabilirsiniz. - 0 ile 6 yaş arası çocuklar günübirlik turlara ücretsiz olacak kucakta katılabilirler. 6 yaş ve üzeri kişilerin turlarımızda koltuk almaları zorunludur.
DMCA.com Protection Status