• kapadokya bağbozumu

Kapadokya Bağbozumu & Kültür Turu

 • Bölge:
 • Tur Süresi: 2 gün
 • Hareket Tarihi: 14/09/2018
 • Bitiş Tarihi: 17/09/2018
 • Fiyat: 325TL
 • İletişim 0286 217 1011 - 0533 703 0767

1.Gün: Çanakkale – Kapadokya 14 Eylül 2018, Cuma Saat 20:00’de Çanakkale Cumhuriyet meydanında bulunan tarihi topun önünde buluşma ve Kapadokya yolculuğumuza başlıyoruz. Vereceğimiz molalar ile birlikte yaklaşık 12 saat sürecek olan yolculuğumuzu en keyifli şekilde değerlendiriyoruz. 2. Gün: Göynük Köyü – Bağ Bozumu – Özkonak Yeraltı Şehri – Avanos – Çanak Çömlek Atölyesi 15 Eylül 2018, […]

1.Gün: Çanakkale – Kapadokya
14 Eylül 2018, Cuma
Saat 20:00’de Çanakkale Cumhuriyet meydanında bulunan tarihi topun önünde buluşma ve Kapadokya yolculuğumuza başlıyoruz. Vereceğimiz molalar ile birlikte yaklaşık 12 saat sürecek olan yolculuğumuzu en keyifli şekilde değerlendiriyoruz.

2. Gün: Göynük Köyü – Bağ Bozumu – Özkonak Yeraltı Şehri – Avanos – Çanak Çömlek Atölyesi
15 Eylül 2018, Cumartesi
Sabah saatlerinde artık büyülü bir yolculuğun asıl başlangıcına gün doğumu ile birlikte Nevşehir Avanos ilçesine bağlı Göynük Kasabası’na ulaşıyoruz. Kasabada ekstra olarak alacağımız köy kahvaltımız sonrası belirlenen üzüm bağlarına gidiyoruz. Üzüm bağları hakkında tüm detaylı bilgiyi rehberimiz ve yerel halktan öğrenerek üzüm kesme ve satın alma fırsatı yakalıyoruz. Dileyen misafirlerimiz fotoğraf çekimleri yapabilirler. Bağ bozumu yapıldıktan sonra köye dönerek festival alanında serbest zaman tanıyoruz.

Köy ürünleri alışverişi yapıldıktan sonra öğle yemeğimizi alıyor ve eğlenceli dakikaların ardından Avanos’a geçiş yapıyoruz. Avanos ilçesi içerisinde yapacağımız panoramik tur ile birlikte bölgedeki ünlü çanak çömlek atölyelerinden birisine giderek nasıl yapıldığına dair sunumu izliyor ve alışveriş yapabilme imkanı buluyoruz. Sonrasında ise yine bölgede çıkarılan taşların satışının yapıldığı Onyx taş atölyesine gidiyoruz. Taşlar hakkında bilgi edindikten sonra alışverişimizi gerçekleştirerek otelimize geçiyor ve akşam yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası dileyen misafirlerimiz ile birlikte Türk Gecesi organizasyonu gerçekleştirebilmekteyiz.
Türk Gecesi: Ekstra rehber tarafından bilgilendirileceksiniz.

Kahvaltı: Göynük Kasabası (Köy’de serbest zaman, rehber yönlendirme yapıyor.)
Öğle Yemeği: Festival alanı serbest zaman (Ekstra – Köy ürünleri tadılabilir.)
Akşam Yemeği: Otelde set menü (Fiyata dahildir.)

3. Gün: Göreme – Paşabağları – Dervent Vadisi – Ürgüp – Turasan Şarap Fabrikası – Asmalı Konak – Ihlara Vadisi – Çanakkale
16 Eylül 2018, Pazar
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımız ardından ilk durağımız Göreme Açık Hava Müzesi olacaktır. Vadi içerisindeki gezimizin ardından çok başlı peribacaları ile bölgenin en güzel görüntüsüne sahip Paşabağları’na geçiş yapıyoruz. Paşabağları’nda rehberimiz eşliğinde yapacağımız yürüyüş ve fotoğraf molası sonrası hayvan sembollerindeki bacalarının bulunduğu, muhteşem bir görüntüye sahip Dervent Vadisi’ne geçiş yapıyoruz. Vereceğimiz fotoğraf molası sonrası Ürgüp içerisinden panoramik turumuzun ardından Asmalı Konak’a ulaşıyoruz. Asmalı Konak gezimizi tamamlayarak, Turasan Şarap Fabrikası’ndan şarap alışverişimizi yapıyor ve Üç Güzeller peri bacalarını da gördükten sonra öğle yemeğimizi almak üzere restoranımıza geçiş yapıyoruz.

Öğle yemeğimizi bölgede ekstra olarak alıyor ve Ihlara Vadisi’ne gidiyoruz. Vadi içerisinde yapacağımız kısa süreli yürüyüş ardından Çanakkale’ye dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Ankara çıkışında vereceğimiz molamız sonrası yolculuğumuza devam ederek Çanakkale’ye ulaştığımızda diğer turlarımızda tekrar görüşmek üzere Cumhuriyet meydanında vedalaşıyoruz.

Kahvaltı: Otelde açık büfe (Fiyata dahildir.)

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks araçlar ile ulaşım
 • Araç içi ikramlar
 • 1 gece yarım pansiyon konaklama
 • Otelde akşam yemeği
 • Otelde sabah kahvaltısı
 • Profesyonel kokartlı rehberlik
 • Tüm geziler

Tur katılım kuralları [Korona Önlemleri Kapsamında]

- Kayıt esnasında ve araç hareket etmeden HES KODU kontrolü yapılmaktadır.
- Tur öncesi ve tur sonrası araçlarımıza gerekli dezenfekte işlemi uygulanıyor.
- İçişleri Bakanlığı'nın hazırladığı araç kapasite kuralları uygulanmaktadır.
- Ön ve orta kapı girişlerine dezenfekte solüsyonları monte edilmiştir.
- Araç personelimiz, rehberlerimiz ve siz değerli misafirlerimiz ile birlikte kurallara uyarak maskelerimizle yolculuk edeceğiz.
- Acentamız ve tur rehberimiz programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt olduktan sonra 3 gün içinde ödeme yapmanız durumunda rezervasyonunuz onaylanacaktır. 3 gün içinde ödemesi tamamlanmayan kayıtlarınız silinebilir.
- Günübirlik turlarda nakit ödeme veya banka havalesi kabul ediyoruz, 1 gece veya daha fazla geceleme olan konaklamlı turlarda kredi kartı ile Çanakkale şubemizden tek çekim ödeme kabul ediyoruz.
- Günübirlik turlarda son 72 saate girildiğinde iptal iade hakkınız kalmamaktadır.
- Konaklamalı turlar için iptal süresini acenta personelimize danışabilirsiniz.
DMCA.com Protection Status