Seferihisar Mandalina Festivali Turu

  • Bölge:
  • Tur Süresi: 1 gün
  • Hareket Tarihi: 05/12/2021
  • Bitiş Tarihi: 05/12/2021
  • Fiyat: 200TL
  • İletişim 0286 217 1011 - 0533 703 0767

21. Seferihisar Mandalina Şenliği’ne gidiyoruz.

21. Seferihisar Mandalina Şenliği’ne gidiyoruz – Kayıtlar başladı, 1 araç ile kontenjan sınırlı geç kalmadan yerinizi ayırtın!

Biga Avm önü hareket 00:00, Lapseki feribot iskelesi 01:00, Çanakkale 02:00, Ezine 02:45, Küçükkuyu 03:30

Gece 01.30’da Çanakkale Cumhuriyet meydanında buluşma ve 02.00’de hareket ediyoruz.

İlk olarak, Seferihisar’ın Sahil Kasabası, gelenlerin tekrar geldiği, eve döndüklerinde de eşlerine dostlarına önerdikleri bir yer olan Sığacık’ a gidiyoruz. Pazar günleri Sığacık’ta kurulan köy pazarında bölgenin yerli halkı tarafından hazırlanıp sunulan kahvaltılıklarımızı alıyoruz. Kahvaltı için verilen mola sonrasında gezimize başlıyoruz.

Rehberimiz eşliğinde tarihi kale içini geziyoruz. Buradan Seferihisar Merkez’e geçerek Mandalina Festivali’nin yapıldığı alana geçiyoruz. Burada yerel halk tarafından açılan stantları gezip şenlik hakkında bilgi alıyoruz. Serbest zamanda dileyen misafirlerimiz etkinliklere katılabilirler. Festival Alanındaki serbest zamanımızın ardından misafirlerimizle birlikte Urla’ ya doğru hareket ediyoruz.

Urla’da ilk olarak ünlü sair, oyun ve roman yazarı Necati Cumalı’nın Evini ziyaret ediyoruz. Evin yakınında yer alan Yorgo Seferidis’in doğduğu evi görüp (panoramik), fotoğraf molası veriyoruz. Fotoğraf molası sonrası otantikliğini bir nebze kaybetmemiş olan bir nevi sanat sokağı haline gelen Zafer Caddesi’nde yürüyüş yapıp, Tanju Okan anısına yapılmış ve içinde heykeli barındıran Tanju Okan Parkında fotoğraf molası veriyoruz. Urla’daki gezimizin ardından Çanakkale’ye doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

Tur ücretine dahil olan hizmetler:

  • Ulaşım
  • Rehberlik hizmeti

Tur katılım kuralları [Korona Önlemleri Kapsamında]

- Kayıt esnasında ve araç hareket etmeden HES KODU kontrolü yapılmaktadır.
- Tur öncesi ve tur sonrası araçlarımıza gerekli dezenfekte işlemi uygulanıyor.
- İçişleri Bakanlığı'nın hazırladığı araç kapasite kuralları uygulanmaktadır.
- Ön ve orta kapı girişlerine dezenfekte solüsyonları monte edilmiştir.
- Araç personelimiz, rehberlerimiz ve siz değerli misafirlerimiz ile birlikte kurallara uyarak maskelerimizle yolculuk edeceğiz.
- Acentamız ve tur rehberimiz programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt olduktan sonra 3 gün içinde ödeme yapmanız durumunda rezervasyonunuz onaylanacaktır. 3 gün içinde ödemesi tamamlanmayan kayıtlarınız silinebilir.
- Günübirlik turlarda nakit ödeme veya banka havalesi kabul ediyoruz, 1 gece veya daha fazla geceleme olan konaklamlı turlarda kredi kartı ile Çanakkale şubemizden tek çekim ödeme kabul ediyoruz.
- Günübirlik turlarda son 72 saate girildiğinde iptal iade hakkınız kalmamaktadır.
- Konaklamalı turlar için iptal süresini acenta personelimize danışabilirsiniz. - 0 ile 6 yaş arası çocuklar günübirlik turlara ücretsiz olacak kucakta katılabilirler. 6 yaş ve üzeri kişilerin turlarımızda koltuk almaları zorunludur.
DMCA.com Protection Status