Yüzme Molalı – Gizli Güzellik ( Yaz Sezonu Turu )

 • Tur Süresi: 1 gün
 • Fiyat: 150TL
 • İletişim 0286 217 1011 - 0533 703 0767

Çanakkale’nin Gizli Güzellikleri turumuz yeniden dizayn ettik! Yaz aylarına özel yüzme molalı Yeşilyurt köyü, Adatepe Zeytinyağı müzesi, Adatepe Köyü, Assos Antik Kenti ve Assos’ta Yüzme Molası!
Tur tarihleri: Her Pazar, Kesin Kalkışlı!

Çan kalkış saati: 05.45

Biga Avm önü kalkış saati: 06.00

Lapseki iskele kalkış saati: 07.00

Çanakkale Cumhuriyet meydanı: 07.45

Çanakkale, Lapseki, Biga ve Çan Kalkışldır!

Her Pazar kalkışlı!

Çanakkale Cumhuriyet meydanı kalkışlı 150 TL

Yeşilyurt Köyü, Adatepe Köyü, Adatepe Zeytinyağı Müzesi, Assos Antik Kenti & Kadırga Koyu’nda Yüzme Molalı ( 2 buçuk saatlik müze molası veriyoruz )

Sabah 07.45’te Çanakkale Cumhuriyet Meydanında buluşma ve 08.00’de hareket ediyoruz. Ortalama 09.30’da gezimizin ilk durak noktası olan Yeşilyurt köyü‘ne ulaşıyoruz. Öncelikle Serpme kahvaltı ile güne başlıyoruz. Kahvaltı sonrasında Yeşilyurt köyünü geziyoruz. Köy’de verilen serbest zaman sonrasında ikinci durak noktamız olan Adatepe Zeytinyağı müzesine hareket ediyoruz.

Adatepe Zeytinyağı Müzesi Küçükkuyu’da ana yol üzerinde göreceğiniz müze, Türkiye’de türünün ilk örneği sayılıyor. Müzede eski zeytinyağı presleri, zeytin toplama aletleri, taşıma ve saklama kapları, çeşitli folklorik objeler görülebilir. Aynı zamanda geleneksel usulde zeytinyağı sabun yapım tekniği de açıklamalı olarak sergilenmekte. Zeytinyağı müzesi ziyareti sonrasında Adatepe köyüne geçiyoruz.

Adatepe Köyü, Kaz Dağı köylerinin içinde en dikkat çekenlerinden biri. Bir zamanlar liman olarak kullanılan Küçükkuyu’dan 4 km. dağa doğru çıktığınızda karşınıza çıkıyor. Köyün tarihinin antik çağlara kadar dayandığı söyleniyor. Adatepe köyü ziyareti sonrasında Behramkale köyüne geçiyoruz.

Behramkale köyünün ev sahipliği yaptığı Assos Antik Kentini rehberimiz eşliğinde ziyaret ediyoruz. Antik kenti içerisinde yer alan gezi noktalarımız;

 • Assos Antik Kenti
 • Athena Tapınağı
 • Hüdavendigar Cami
 • Behramkale Köyü

Assos antik kenti gezintisi sonrasında, yüzme molası için plajda serbest zaman veriyoruz. ( 2 buçuk saatlik müze molası veriyoruz )

Tur ücreti kişi başı 150 TL – Serpme Köy Kahvaltısı dahil!

Tur ücretine dahil olan hizmetler;

 • Serpme Köy Kahvaltısı – Yeşilyurt Köyünde
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Ulaşım

Tur ücretine dahil olmayan hizmetler;

 • Assos Antik Kent giriş ücreti
 • Yüzme molası esnasında şezlong vb. masraflar
 • Tur programında belirtilmeyen yemekler

Tur katılım kuralları [Korona Önlemleri Kapsamında]

- Kayıt esnasında ve araç hareket etmeden HES KODU kontrolü yapılmaktadır.
- Tur öncesi ve tur sonrası araçlarımıza gerekli dezenfekte işlemi uygulanıyor.
- İçişleri Bakanlığı'nın hazırladığı araç kapasite kuralları uygulanmaktadır.
- Ön ve orta kapı girişlerine dezenfekte solüsyonları monte edilmiştir.
- Araç personelimiz, rehberlerimiz ve siz değerli misafirlerimiz ile birlikte kurallara uyarak maskelerimizle yolculuk edeceğiz.
- Acentamız ve tur rehberimiz programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt olduktan sonra 3 gün içinde ödeme yapmanız durumunda rezervasyonunuz onaylanacaktır. 3 gün içinde ödemesi tamamlanmayan kayıtlarınız silinebilir.
- Günübirlik turlarda nakit ödeme veya banka havalesi kabul ediyoruz, 1 gece veya daha fazla geceleme olan konaklamlı turlarda kredi kartı ile Çanakkale şubemizden tek çekim ödeme kabul ediyoruz.
- Günübirlik turlarda son 72 saate girildiğinde iptal iade hakkınız kalmamaktadır.
- Konaklamalı turlar için iptal süresini acenta personelimize danışabilirsiniz. - 0 ile 6 yaş arası çocuklar günübirlik turlara ücretsiz olacak kucakta katılabilirler. 6 yaş ve üzeri kişilerin turlarımızda koltuk almaları zorunludur.
DMCA.com Protection Status