fbpx

2024 Likya Turları

2.Tarih: 24 Ağustos Gidiş – 28 Ağustos Dönüş

3.Tarih: 15 Eylül Gidiş – 19 Eylül Dönüş

 Tatil fırsatını, en uygun fiyat garantisini kaçırmayın!

Fethiye Hisarönü’nde  DESTİNA OTEL’de 3 Gece Konaklama İmkanı..!

Ölüdeniz • Belcekız Plajı • Kayaköy • Dalyan
İztuzu Plajı • Saklıkent Kanyonu •  Kaş
Fethiye 12 Adalar •  Akyaka •   Azmak Çayı

Kişi Başı 13.000 TL ( 3 Akşam Yemeği ve 3 Sabah Kahvaltısı Dahil ! )

Dalyan Tekne Turu DAHİL!!

Fethiye 12 Adalar Tekne Turu DAHİL!!

Azmak Tekne Turu DAHİL!!

24 Ağustos Gidiş – 28 Ağustos Dönüş

15 Eylül Gidiş – 19 Eylül Dönüş

1.GÜN: GECE YOLCULUĞU

Değerli misafirlerimiz, 23.00’da Çanakkale Meydandan hareket ederek gece yolculuğumuza başlıyoruz.

2.GÜN: DALYAN – ÇAMUR BANYOSU – İZTUZU PLAJI – KAUNOS KRAL MEZARLARI – FETHİYE

Yolumuz üzerinde alacağımız kahvaltı (Ekstra) sonrası Dalyan‘a hareket. Dalyan’da çıkacağımız tekne turunda; Çamur Banyosunda şifa bulacak, Kanal boyunca seyre çıkacağız. Kaunos Antik Kenti Kral Mezarları panoramik olarak göreceğimiz yerler arasında.  Dalyan’ın ünlü Caretta Caretta deniz kaplumbağaları ile meşhur İztuzu Plajı’nda yüzme molası veriyoruz. (Denize girmek isteyen misafirlerimizin önceden havlu ve mayolarını ayrı bir çantaya hazırlamaları önemle tavsiye edilir.) Ardından Fethiye’ye hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelde

3.GÜN: FETHİYE – 12 ADALAR TEKNE TURU – 

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Fethiye Marina’ya doğru hareket ediyoruz. Marina’da dileyen misafirlerimiz ile bizleri bekleyen teknemize binerek Tam gün sürecek olan 12 Adalar Tekne Turuna başlıyoruz. Birbirinden muhteşem adaları göreceğimiz tekne turumuzda, muhteşem koylarda yüzme molası şansı yakalıyoruz. Kızıl Ada, Göcek Adası, Yassıcalar Adası, Tersane Koyu, Domuz Adası’nı görüyor ve buralarda yüzme molaları veriyoruz. (Tekne turu sırasında verilecek yüzme molaları hava ve deniz şartlarına göre tekne kaptanı tarafından değiştirilebilir. 12 Adalar bölgede bulunan takım adalar sebebiyle kullanılan bir isimlendirmedir ve tur esnasında 12 farklı adaya gidilmez.) Tekne turunun ardından otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

4.GÜN: SAKLIKENT KANYONU – KAŞ – FETHİYE

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında antik dönemde Xanthos Çayı olarak bilinen ve halk arasında Sarı Çay olarak da adlandırılan Eşen Çayı ile bütünleşen Saklıkent Kanyonu’na hareket ediyoruz. Kanyonda buz gibi suya ayaklarımızı sokarak keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Ardından Akdeniz’in incisi Kaş’a hareket ediyoruz. Kaş sokaklarında yürüyüşe çıkıyoruz. Burada ülkemize en yakın Yunan Adası olan Meis Adası’nı fotoğraflayabilirsiniz. Sonrasında otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

5.GÜN:  FETHİYE – ÖLÜDENİZ – KAYAKÖY – ÇANAKKALE

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında eski adı Levissi olan Kayaköy’e doğru yol alıyoruz. Lozan Antlaşması sonucunda mübadele ile terk edilmiş eski bir Rum Köyü olan Kayaköy’ü gezerken 1920’li yılları yaşayacak, sokaklarında dolaşırken o dönem insanlarının yaşantılarından esintiler bularak onların hüzünlü gidiş öykülerine ortak olacaksınız. Kayaköy gezisi sonrası Belcekız olarak da bilinen Ölüdeniz’e hareket ediyoruz. Muhteşem Ölüdeniz Milli Parkı Plajı’nda yüzmek için serbest zaman. Belirlenen saatte buluşma ve Akyaka’ya hareket ediyoruz.  Dileyen misafirlerimiz Azmak tekne turuna katılabilirler. Azmak tekne turunda doğanın yeşil ve mavi ile uyumuna tanıklık edeceksiniz. Tertemiz berrak suları ile Azmak’ta uzun yıllar aklınızdan çıkmayacak bir tekne turu deneyimi yaşayacaksınız. Azmak tekne turu sonrasında dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Gerekli molaların ardından Çanakkale’ye varış.

ÜCRETİMİZE DÂHİL OLANLAR

 • 3 GeceFethiye’de Otelde Konaklama
 • Otellerde 3 Sabah Kahvaltısı
 • Otellerde 3 Akşam Yemeği
 • Dalyan Tekne Turu
 • Fethiye Tekne Turu
 • Azmak Tekne turu
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti (4 Gün)
 • Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri

 ÜCRETİMİZE DÂHİL OLMAYANLAR

 • Müze, Ören yeri, Plaj Çamur Banyosu ve Milli Park Giriş Ücretleri
 • Öğle yemekleri ( Rehber yemekler için yönlendirme yapacaktır )
 • İlk gün kahvaltı ve son gün akşam yemeği

Önemli Hatırlatma ( Ön Ödeme ): - Haziran 2024 itibariyle, tüm turlarımızda ön kayıt ile rezervasyon almaya başladık. Günübirlik turlarımızda %20, bir gece ve üzeri konaklamalı turlarımızda %10 oranında rezervasyon onay ücreti alınacaktır. Ön kayıt ücreti ödemeyen yolcularımızın kayıtları sisteme alınmayacaktır. Turlarımızın, acentemiz tarafından katılım yetersizliği nedeniyle iptal edilmesi durumunda, alınan ücretler kesintisiz olarak iade edilecektir.

- Alınan ön ödeme (kaparo) iadesi, müşterinin isteği üzerine günübirlik turlarda son 15 güne, konaklamalı turlarda ise son 21 güne girildiğinde yapılmayacaktır.

Granikos Travel Tur katılım kuralları

- Konaklamalı turlarımızda kademeli fiyat uygulanmaktadır. Sürekli artan mazot ve otellerin değişken fiyat politikasından dolayı fiyatlandırma konusunda sorunlar yaşıyoruz. Ödemeyi yapan yolcularımızın fiyatları sabitlenecektir! Erken karar verip kayıt oluşturarak uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
- Turlarda oturma düzeni kayıt sırasına göre yapılmaktadır. Lütfen ön koltuk için ısrarcı olmayınız.
- Acentamız ve tur rehberimiz, programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt sonrasında rezervasyonunuzun onaylanabilmesi için ödemeyi 3 gün içerisinde tamamlamanız gerekmektedir. 3 gün içinde ödeme yapılmayan kayıtlar silinebilir.
- Turlarımızda ödemeler için nakit, banka havalesi ve kredi kartı seçenekleri bulunmaktadır. Bir gece veya daha fazla süren konaklamalı turlarda Bonus kart sahiplerine 3 taksit imkanı sunulmaktadır.
- Günübirlik turlarda, turun başlama tarihine son 7 gün içine girilince iptal iade hakkı bulunmamaktadır.
- Konaklamalı turlar için iptal süresi ile ilgili detayları öğrenmek için acenta personelimizle iletişime geçebilirsiniz.
- 0 ile 3 yaş arasındaki çocuklar günübirlik turlara ücretsiz olarak katılabilirler ve kucakta seyahat edebilirler. Ancak, 3 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinler turlarımıza katılırken koltuk almaları zorunludur.
- Kredi kartlarına yapılan iadelerde, bankaların çalışma süreçlerine bağlı olarak iadenin kart hesabına yansıması genellikle 14 iş günü sürebilir.
- Konaklamalı tur programlarımızda tek kişi katılım için single farkı uygulanmaktadır. Alınan single farkı otelde yapılacak konaklamada tek kişilik oda verildiği için otel tarafından talep edilmektedir.
Granikos Travel
× Whatsapp Hattı
DMCA.com Protection Status