fbpx

Kartepe, Sapanca, Maşukiye & ORMANYA Doğal Yaşam Parkı Turu

  • Bölge:
  • Tur Süresi: 1 gün
  • Fiyat: 1,100TL
  • İletişim 0286 217 1011 - 0533 703 0767

Çanakkale Merkez, Çan, Lapseki ve Biga kalkışlı

HER CUMARTESİ!!

1100 TL

Kartepe, Sapanca, Maşukiye & Ormanya Turu

Gezimize 02:00 da Cumhuriyet Meydanı Tarihi Topun Önünden Hareket ile Yolculuğumuz Başlıyoruz.

Gezimizin ilk durağı Sapanca Gölü, kalabalıklardan uzak bu sakin ve huzur verici manzara eşliğinde gün doğumunu karşılıyoruz. Sabah kahvaltısı için mola veriyoruz ardından dileyen misafirlerimiz göl kenarında keyifli bir yürüyüş yapabilirler, ardından Marmara bölgesinin üçüncü yüksek dağı olan ve modern kayak tesisleri ile her geçen gün popülerliği artan kış turizminin beyaz cennetlerinden Kartepe’ ye doğru yol alıyoruz. Kar kalitesiyle kayak severlerin gözde mekânlarından biri olan Kartepe’de  dileyen misafirlerimiz ekstra olarak kayak yapabilir, arzu eden konuklarımız da  kızak ile çocukluğuna geri dönerek eğlenceli anlar yaşayabilirler. Muhteşem dağ havasında ve bembeyaz örtü üzerinde vereceğimiz serbest zaman içerisinde şehir yaşantısının yorgunluğunu üzerinizden atacaksınız. Sonrasında unutulmaz anılarımızla Kartepe’ye veda ediyor ve  Maşukiye’ye hareket ediyoruz.

Maşukiye , doğası ,yeşili , pınarları ,vadisi, şelaleleri ,dereleri ve meyve bahçeleri ile ünlü şirin bir tatil beldesidir. Samanlı Dağı Kartepe eteklerinde yer alan, Orman içinden akan Yayla Derenin oluşturduğu çağlayanlar üzerine kurulu restoran, çiftlik, piknik alanları, seyir terasları, pınarlar arasında bir huzur beldesidir. Doğa ile baş başa kalmak, orman içinde dolaşmak, toprağa basmak, temiz hava solumak, su ve kuş sesi dinleyip, haftanın yorgunluğunu burada atabilirsiniz. Ardından Dünya’nın üçüncü, Avrupa’nın en büyük doğal yaşam alanı olma özelliğine sahip, birçok bitkinin ve hayvanın yaşadığı Ormanya Doğal Yaşam Parkına ulaşıyoruz. Öncelikle bu harika alanın içinde bulunan hayvanat bahçesini gezeceğiz. Daha sonrasında dileyen misafirlerimiz serbest zaman esnasında doğa yürüyüşü yapabilir, hobbit evleriyle fotoğraf çekilebilir. Serbest zamanın ardından Çanakkale’ye geri dönüşe geçiyoruz.

Tur ücretine dahil olan hizmetler:

  • Gidiş – dönüş ulaşım hizmeti
  • Rehberlik Hizmeti

Tur katılım kuralları

- Acentamız ve tur rehberimiz programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt olduktan sonra 3 gün içinde ödeme yapmanız durumunda rezervasyonunuz onaylanacaktır. 3 gün içinde ödemesi tamamlanmayan kayıtlarınız silinebilir.
- Günübirlik turlarda nakit ödeme veya banka havalesi kabul ediyoruz, 1 gece veya daha fazla geceleme olan konaklamlı turlarda kredi kartı ile Çanakkale şubemizden tek çekim ödeme kabul ediyoruz.
- Günübirlik turlarda son 72 saate girildiğinde iptal iade hakkınız kalmamaktadır.
- Konaklamalı turlar için iptal süresini acenta personelimize danışabilirsiniz.
- 0 ile 3 yaş arası çocuklar günübirlik turlara ücretsiz olacak kucakta katılabilirler. 3 yaş ve üzeri kişilerin turlarımızda koltuk almaları zorunludur.
- Konaklamalı tur programlarımızda tek kişi katılım için single farkı uygulanmaktadır. Alınan single farkı otelde yapılacak konaklamada tek kişilik oda verildiği için otel tarafından talep edilmektedir.
Granikos Travel
DMCA.com Protection Status