fbpx

Kavala & Dedeağaç & Porto Lagos Turu

Jumbo Markette Serbest Zamanlı! – Kişi başı 40 Euro

Kavala & Dedeağaç & Porto Lagos Turu

5 Kasım Pazar
19 Kasım Pazar

Günübirlik – 40 Euro

**Yeşil pasaport sahiplerine vizesiz!

Gece 03:00’te Çanakkale Cumhuriyet Meydanı’nda buluşuyor ve yola çıkıyoruz.

Sabahın ilk saatlerinde Kavala’ya ulaşıyoruz. Kavala panoramik şehir turu (Eleftherios Caddesi, 28 Ekim Meydanı, Elçilik Binaları, Belediye Binası, Agios Nikolaos & Teodora Kimissi Kilisesi, Osmanlı döneminde Pargalı İbrahim Paşa Camii, Su Kemerleri, Eski Şehir, Kavalalı Mehmet Ali Paşa İmarathanesi, Evi ve Heykeli gezileri) ve serbest zaman. (Öğle yemeği için serbest zamanı Kavala’da veriyoruz. Yunanistan’ın meşhur deniz ürünlerini ve yemeklerini yiyebilir, meşhur olan frappe kahvesini içebilirsiniz.) Verilen serbest zaman sonrasında Kavala’ya yakın JUMBO AVM’ye doğru yolculuğumuz devam ediyor.

Rehberimizin JUMBO AVM‘de vereceği serbest zaman sonrasında Dedeağaç’a hareket ediyoruz.

Daha sonra Alexandroupoli (Dedeağaç)’a varıyoruz. Şehir içi turumuzun ardından Dedeağaç Deniz Fenerini görüyoruz. Toplanma noktamızdan hareketle Osmanlı Paşası Zığınpaşa tarafından yaptırılan Portologos Gölü üzerindeki Meryem Ana Kilisesi ziyareti ve fotoğraf molasının ardından Çanakkale’ye hareket ediyoruz. Gümrük ve pasaport işlemleri sırasında Yunan Freeshop’unda alışveriş imkânı. İpsala sınır kapısından Türkiye’ye giriş ardından yaklaşık 3 saatlik bir yolculukla, akşam saatlerinde Çanakkale’ye varıyor ve turumuzu sonlandırıyoruz. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileğiyle…

( Programın akış süresine göre rehber gezi güzergâhında sıralama değişikliği yapabilir )

Fiyata dahil olan hizmetler;

  • D2 belgeli araçlarla ulaşım imkânı
  • Profesyonel rehberlik hizmeti

Fiyata dahil olmayan hizmetler:

  • Yurtdışı çıkış harcı (150TL)
  • Tüm kişisel harcamalar
  • Kahvaltı, öğle ve akşam yemeği
  • Müze ve ören yeri giriş ücretleri

* Önemli hatırlatma: 18 yaşından küçük çocuklar annesi ile seyahat ediyorsa babasından, babası ile seyahat ediyorsa annesinden, üçüncü bir kişi ile seyahat ediyorsa hem annesinden, hem babasından muvafakatname almak zorundadır. Muvafakatname olmaması sebebi ile kapıdan geçiş gerçekleşmemesi durumunda Granikos Travel sorumlu tutulamaz.


Tur katılım kuralları

- Acentamız ve tur rehberimiz programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt olduktan sonra 3 gün içinde ödeme yapmanız durumunda rezervasyonunuz onaylanacaktır. 3 gün içinde ödemesi tamamlanmayan kayıtlarınız silinebilir.
- Günübirlik turlarda nakit ödeme veya banka havalesi kabul ediyoruz, 1 gece veya daha fazla geceleme olan konaklamlı turlarda kredi kartı ile Çanakkale şubemizden tek çekim ödeme kabul ediyoruz.
- Günübirlik turlarda son 72 saate girildiğinde iptal iade hakkınız kalmamaktadır.
- Konaklamalı turlar için iptal süresini acenta personelimize danışabilirsiniz.
- 0 ile 3 yaş arası çocuklar günübirlik turlara ücretsiz olacak kucakta katılabilirler. 3 yaş ve üzeri kişilerin turlarımızda koltuk almaları zorunludur.
- Konaklamalı tur programlarımızda tek kişi katılım için single farkı uygulanmaktadır. Alınan single farkı otelde yapılacak konaklamada tek kişilik oda verildiği için otel tarafından talep edilmektedir.
Granikos Travel
DMCA.com Protection Status