fbpx

Sapanca, Maşukiye & Kartepe Turu

  • Bölge:
  • Tur Süresi: 1 gün
  • Hareket Tarihi: 22/01/2022
  • Bitiş Tarihi: 22/01/2022
  • Fiyat: 250TL
  • İletişim 0286 217 1011 - 0533 703 0767

Günübirlik hafta sonu kaçamağı için GRANİKOS TRAVEL’a bekleriz.

Gezimize 02:00 da Cumhuriyet Meydanı Tarihi Topun Önü, 02:30’da Lapseki İskele, 03:30’da Biga Avm Önünden Hareket ile Yolculuğumuz Başlıyor

Geceye konforlu otobüs yolculuğumuz ve Granikos Turizm araç içi ikramları ile devam ediyoruz.

Gezimizin ilk durağı Sapanca Gölü, kalabalıklardan uzak bu sakin ve huzur verici manzara eşliğinde gün doğumunu karşılıyoruz. Göl kenarında yapacağımız sabah yürüyüşü ardından verilen serbest zamanda dileyen misafirimiz göl kenarında keyifli yürüyüş yapabilir, dileyen misafirlerimiz de deniz bisikleti kiralayarak gölün tadını daha yakından çıkartabilir. Serbest zamanın ardından bir diğer durağımız Maşukiye.

Maşukiye , doğası ,yeşili , pınarları ,vadisi, şelaleleri ,dereleri ve meyve bahçeleri ile ünlü şirin bir tatil beldesidir. Samanlı Dağı Kartepe eteklerinde yer alan, Orman içinden akan Yayla Derenin oluşturduğu çağlayanlar üzerine kurulu restoran, çiftlik, piknik alanları, seyir terasları, pınarlar arasında bir huzur beldesidir. Doğa ile baş başa kalmak, orman içinde dolaşmak, toprağa basmak, temiz hava solumak, su ve kuş sesi dinleyip, haftanın yorgunluğunu burada atabilirsiniz.

Maşukiye’de vereceğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz yürüyüş yapabilir, dileyen misafirlerimiz doğanın tadını çıkartabilirler.

Serbest zamanın ardından bir sonraki durağımız Kartepe Kayak Merkezi.

1699 m yükseklikte bulunan muhteşem kayak merkezi ve milli park olan Kartepe’ye ulaşıyoruz. Burada yapabileceğiniz birçok etkinlik bulunmaktadır telesiyejle dağ zirvesine çıkabilir sucuk etmek sıcak şarap keyfi yapabilirsiniz. Kartepede geçireceğimiz süre sonrasında Çanakkale’ye geri dönüşe geçiyoruz.

Tur ücretine dahil olan hizmetler:

  • Gidiş – dönüş ulaşım hizmeti
  • Rehberlik Hizmeti
  • Kartepe Milli Park Giriş Ücreti

Tur katılım kuralları [Korona Önlemleri Kapsamında]

- Tur öncesi ve tur sonrası araçlarımıza gerekli dezenfekte işlemi uygulanıyor.
- Ön ve orta kapı girişlerine dezenfekte solüsyonları monte edilmiştir.
- Acentamız ve tur rehberimiz programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt olduktan sonra 3 gün içinde ödeme yapmanız durumunda rezervasyonunuz onaylanacaktır. 3 gün içinde ödemesi tamamlanmayan kayıtlarınız silinebilir.
- Günübirlik turlarda nakit ödeme veya banka havalesi kabul ediyoruz, 1 gece veya daha fazla geceleme olan konaklamlı turlarda kredi kartı ile Çanakkale şubemizden tek çekim ödeme kabul ediyoruz.
- Günübirlik turlarda son 72 saate girildiğinde iptal iade hakkınız kalmamaktadır.
- Konaklamalı turlar için iptal süresini acenta personelimize danışabilirsiniz. - 0 ile 6 yaş arası çocuklar günübirlik turlara ücretsiz olacak kucakta katılabilirler. 6 yaş ve üzeri kişilerin turlarımızda koltuk almaları zorunludur.
DMCA.com Protection Status