fbpx
  • abant

Günübirlik Abant Turu (Çanakkale hareketli)

Batı karadeniz’in saklı cennetleri..

Buluşma Noktası

01.00 – Çanakkale Cumhuriyet meydanı, tarihi top önü

01.30 – Lapseki Öğretmenevi önü

02.15 – Biga Park Plus Avm önü

Tur Detayı

Yol güzergâhında kahvaltı molamızın sonrasında ilk durağımız  olan Abant Gölün’e  geçiyoruz . İsteyen misafirlerimiz fayton turu ile gölü gezebilirken at binebilir ve organik pazarda doğal ürünlerden satın alabilirler. Abant Gölü’nü fotoğrafladıktan sonra bolu merkeze geri dönüyoruz ve bizi bekleyen minibüslerle 1.5 saatlik bir yolculuğun ardından Yedigöller Milli Parkına ulaşıyoruz.

Doğayla baş başa kalacağımız film platosunu andıran Yedigöller her mevsim bize güzel manzaralar sunuyor. Sizler heyecanlı ve meraklı gözlerle Yedi gölleri keşfetmeye çalışırken fotoğraflarımızı çekmeye başlıyoruz., Yedi göllere adını veren Büyük göl- Kuru göl- Serin göl- Derin göl- Nazlı göl- Sazlı göl-İnce göllerden oluşan 7 adet Gölü gezip öğle yemeğimiz hazırlana kadar serbest zaman veriyoruz. Açık ahşap iskeleleri ve manzarasıyla eşsiz huzurlu bir tabiat ortamı sunan Yedi göllerin bol oksijenli havasıyla ciğerlerimizi doldurup, Yeşilin veya sonbahar renklerinin her türüyle de gözlerimizi ve ruhumuzu  dinlendiriyoruz.

İstemeyerek de olsa bu güzellikten ayrılma zamanı geldiğinde Çanakkale’ye dönüş için hareket ediyoruz.

Tur ücretine dahil olan hizmetler

– Rehberlik Hizmeti
– Lüks Klimalı araçlar ile ulaşım (16,27,46 kişilik)

Tur ücretine dahil olmayan hizmetler

– Kişisel harcamalar
– Sabah Kahvaltısı
– Öğle ve Akşam Yemeği


Tur katılım kuralları [Korona Önlemleri Kapsamında]

- Kayıt esnasında ve araç hareket etmeden HES KODU kontrolü yapılmaktadır.
- Tur öncesi ve tur sonrası araçlarımıza gerekli dezenfekte işlemi uygulanıyor.
- İçişleri Bakanlığı'nın hazırladığı araç kapasite kuralları uygulanmaktadır.
- Ön ve orta kapı girişlerine dezenfekte solüsyonları monte edilmiştir.
- Araç personelimiz, rehberlerimiz ve siz değerli misafirlerimiz ile birlikte kurallara uyarak maskelerimizle yolculuk edeceğiz.
- Acentamız ve tur rehberimiz programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt olduktan sonra 3 gün içinde ödeme yapmanız durumunda rezervasyonunuz onaylanacaktır. 3 gün içinde ödemesi tamamlanmayan kayıtlarınız silinebilir.
- Günübirlik turlarda nakit ödeme veya banka havalesi kabul ediyoruz, 1 gece veya daha fazla geceleme olan konaklamlı turlarda kredi kartı ile Çanakkale şubemizden tek çekim ödeme kabul ediyoruz.
- Günübirlik turlarda son 72 saate girildiğinde iptal iade hakkınız kalmamaktadır.
- Konaklamalı turlar için iptal süresini acenta personelimize danışabilirsiniz. - 0 ile 6 yaş arası çocuklar günübirlik turlara ücretsiz olacak kucakta katılabilirler. 6 yaş ve üzeri kişilerin turlarımızda koltuk almaları zorunludur.
DMCA.com Protection Status