fbpx

İğneada & Dupnisa Mağrası & Longoz Ormanları

  • Bölge:
  • Tur Süresi: 1 gün
  • Hareket Tarihi: 11/05/2024
  • Bitiş Tarihi: 11/05/2024
  • Fiyat: 1,500TL
  • İletişim 0286 217 1011 - 0533 703 0767

Yeşilin en güzel adresi: İğneada Longoz Ormanları!

Sabah 04.00’da Çanakkale Cumhuriyet meydanında buluşma ve Kırklareli’ne hareket ediyoruz.
( Güzergah üzerinden Eceabat,Gelibolu ve Keşan’dan turumuza katılacak misafirlerimizi alıyoruz )  

Ortalama 4 saatlik yolculuk sonrasında Kırklareli şehir merkezinde kahvaltı molası ile güne başlıyoruz. Kırklareli Belediyesi tarafından Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Selanik’te doğduğu evin benzeri olarak inşa ettirilen Atatürk Evi’ni ziyaret ediyoruz. Fotoğraf için rehberimizin verdiği serbest zaman sonrasında Dupnisa Mağarasına hareket ediyoruz.

Dupnisa (İblisima) Mağarası’na (Yarasaların kış uykusu döneminde mağaranın büyük bir kısmı ziyarete kapatılıyor) ulaşıyoruz. Mağara sistemi, IstrancaDağları’nın derin vadilerle yarıldığı Demirköy ilçesine bağlı Sarpdere Köyü yakınlarında bulunuyor. İkinci jeolojik zamana ait, yaklaşık 180 milyon yıl önce oluşmuş mermerler içerisinde gelişen mağaralar, birbirine bağlı iki kat ve üç mağaradan oluşuyor. İçinden nehir geçen, 3 km.’ den uzun galerisiyle, görülmeye değer güzellikteki el değmemiş sarkıt ve dikitleriyle ünlü Dupnisa Mağarası gezimizin ardındanTrakya’nın doğa ile iç içe sahil kasabası İğneada’ya varıyoruz ve sahilinde öğle yemeği molası veriyoruz. İğneada‘ dan sonra Limanköy’ e gidiyoruz. Panoramik gezi sonrası Türkiye’nin Karadeniz’de en batı ucu olan ve Bulgaristan sınırında bulunan Beğendik Köyü’ne hareket ediyoruz. Köyde vereceğimiz serbest zaman ve fotoğraf molası sonrası Longoz ormanlarında yapacağımız keyifli yürüyüş ile bölgeyi keşfediyoruz. Ardından Çanakkaleye geri dönüşe geçiyoruz.

Tur ücretine dahil olan hizmetler:

  • Gidiş – dönüş ulaşım
  • Rehberlik hizmeti
  • Köprü geçiş ücreti

Granikos Travel Tur katılım kuralları

- Konaklamalı turlarımızda kademeli fiyat uygulanmaktadır. Sürekli artan mazot ve otellerin değişken fiyat politikasından dolayı fiyatlandırma konusunda sorunlar yaşıyoruz. Ödemeyi yapan yolcularımızın fiyatları sabitlenecektir! Erken karar verip kayıt oluşturarak uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
- Turlarda oturma düzeni kayıt sırasına göre yapılmaktadır. Lütfen ön koltuk için ısrarcı olmayınız.
- Acentamız ve tur rehberimiz, programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt sonrasında rezervasyonunuzun onaylanabilmesi için ödemeyi 3 gün içerisinde tamamlamanız gerekmektedir. 3 gün içinde ödeme yapılmayan kayıtlar silinebilir.
- Turlarımızda ödemeler için nakit, banka havalesi ve kredi kartı seçenekleri bulunmaktadır. Bir gece veya daha fazla süren konaklamalı turlarda Bonus kart sahiplerine 3 taksit imkanı sunulmaktadır.
- Günübirlik turlarda, turun başlama tarihine son 7 gün içine girilince iptal iade hakkı bulunmamaktadır.
- Konaklamalı turlar için iptal süresi ile ilgili detayları öğrenmek için acenta personelimizle iletişime geçebilirsiniz.
- 0 ile 3 yaş arasındaki çocuklar günübirlik turlara ücretsiz olarak katılabilirler ve kucakta seyahat edebilirler. Ancak, 3 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinler turlarımıza katılırken koltuk almaları zorunludur.
- Kredi kartlarına yapılan iadelerde, bankaların çalışma süreçlerine bağlı olarak iadenin kart hesabına yansıması genellikle 14 iş günü sürebilir.
- Konaklamalı tur programlarımızda tek kişi katılım için single farkı uygulanmaktadır. Alınan single farkı otelde yapılacak konaklamada tek kişilik oda verildiği için otel tarafından talep edilmektedir.
Granikos Travel
× Whatsapp Hattı
DMCA.com Protection Status