fbpx

İstanbul Saraylar ve Kültür Turu

  • Bölge:
  • Tur Süresi: 1 gün
  • Hareket Tarihi: 25/05/2024
  • Bitiş Tarihi: 25/05/2024
  • Fiyat: 1,750TL
  • İletişim 0286 217 1011 - 0533 703 0767

Uzman rehberler eşliğinde..

8 HAZİRAN – Kayıtlar Başladı! 

1.750 TL

Taksim Meydanı – İstiklal Caddesi – Galata Kulesi – Dolmabahçe Sarayı – Topkapı Sarayı – Yerebatan Sarnıcı – Tarihi Yarımada

Gece 02.15’te Çanakkale Cumhuriyet meydanında buluşma ve 02.30’da İstanbul’a hareket ediyoruz.

( Çan 00:00 – Biga Avm 00:30 – Lapseki İskele 01:30 )

Sabah saatlerinde Taksim Meydanı’na ulaşıyoruz. Dünya’nın en kalabalık yaya yolu olan İstiklal Caddesi’nde kahvaltı için mola veriyoruz. Ardından İstiklal Caddesi’ni boydan boya yürüyerek Galata Kulesi’ne geliyoruz. ( Galata Kulesi’nin Bakım için kapalı olması durumunda dışarıdan fotoğraflıyoruz.)Galata Kulesi’nden İstanbul’un muhteşem Boğaz fotoğraflarını çektikten sonra bir sonraki durağımız bir sonraki durağımız Dolmabahçe Sarayı oluyor. Dolmabahçe sarayı’nın Selamlık bölümünde yapacağımız gezimizin ardından tarihi yarımadaya gidiyoruz. Tarihi yarımadada ilk önce Topkapı Sarayını ziyaret ediyoruz. Sonrasında yürüyerek Yerebatan Sarayı’na geliyoruz. Burayı detaylı gezdikten sonra, Sultanahmet Meydanı’nda bulunan; Alman Çeşmesi, Million Taşı, Yılanlı Sütun, Dikilitaş, Mısır Obeliski, İbrahim Paşa Sarayı, Sultanahmet Camii ve Ayasofya’yı panoramik olarak gördükten sonra dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molaların ardından Çanakkale’ye varış..

Tur fiyatına ulaşım ve rehberlik hizmeti dahildir.

Müze giriş ücretleri ve yemekler ekstradır:

  • Müze Kart Ücreti – 60TL
  • Yerebatan Sarnıcı Ücreti – 200 TL (Çocuklar ve Öğretmenlere 50 TL)
  • Dolmabahçe Sarayı Giriş Ücreti – 100 TL (Müze Kart Sahiplerine Özel Fiyat)
  • 65 Yaş Üstü Misafirlerimizden Müze Giriş Ücreti Alınmamaktadır.

Önemli Hatırlatma ( Ön Ödeme ): - Haziran 2024 itibariyle, tüm turlarımızda ön kayıt ile rezervasyon almaya başladık. Günübirlik turlarımızda %20, bir gece ve üzeri konaklamalı turlarımızda %10 oranında rezervasyon onay ücreti alınacaktır. Ön kayıt ücreti ödemeyen yolcularımızın kayıtları sisteme alınmayacaktır. Turlarımızın, acentemiz tarafından katılım yetersizliği nedeniyle iptal edilmesi durumunda, alınan ücretler kesintisiz olarak iade edilecektir.

- Alınan ön ödeme (kaparo) iadesi, müşterinin isteği üzerine günübirlik turlarda son 15 güne, konaklamalı turlarda ise son 21 güne girildiğinde yapılmayacaktır.

Granikos Travel Tur katılım kuralları

- Konaklamalı turlarımızda kademeli fiyat uygulanmaktadır. Sürekli artan mazot ve otellerin değişken fiyat politikasından dolayı fiyatlandırma konusunda sorunlar yaşıyoruz. Ödemeyi yapan yolcularımızın fiyatları sabitlenecektir! Erken karar verip kayıt oluşturarak uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
- Turlarda oturma düzeni kayıt sırasına göre yapılmaktadır. Lütfen ön koltuk için ısrarcı olmayınız.
- Acentamız ve tur rehberimiz, programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt sonrasında rezervasyonunuzun onaylanabilmesi için ödemeyi 3 gün içerisinde tamamlamanız gerekmektedir. 3 gün içinde ödeme yapılmayan kayıtlar silinebilir.
- Turlarımızda ödemeler için nakit, banka havalesi ve kredi kartı seçenekleri bulunmaktadır. Bir gece veya daha fazla süren konaklamalı turlarda Bonus kart sahiplerine 3 taksit imkanı sunulmaktadır.
- Günübirlik turlarda, turun başlama tarihine son 7 gün içine girilince iptal iade hakkı bulunmamaktadır.
- Konaklamalı turlar için iptal süresi ile ilgili detayları öğrenmek için acenta personelimizle iletişime geçebilirsiniz.
- 0 ile 3 yaş arasındaki çocuklar günübirlik turlara ücretsiz olarak katılabilirler ve kucakta seyahat edebilirler. Ancak, 3 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinler turlarımıza katılırken koltuk almaları zorunludur.
- Kredi kartlarına yapılan iadelerde, bankaların çalışma süreçlerine bağlı olarak iadenin kart hesabına yansıması genellikle 14 iş günü sürebilir.
- Konaklamalı tur programlarımızda tek kişi katılım için single farkı uygulanmaktadır. Alınan single farkı otelde yapılacak konaklamada tek kişilik oda verildiği için otel tarafından talep edilmektedir.
Granikos Travel
× Whatsapp Hattı
DMCA.com Protection Status