fbpx

İstanbul Saraylar ve Kültür Turu

  • Bölge:
  • Tur Süresi: 1 gün
  • Fiyat: 1,100TL
  • İletişim 0286 217 1011 - 0533 703 0767

Uzman rehberler eşliğinde..

✅ 25 Kasım Cumartesi – 1100 TL ( Kesin Kalkışlı )
✅ 9 Aralık Cumartesi / İstanbul Saraylar Turu / Günübirlik – 1100 TL
✅ 24 Aralık Pazar / İstanbul Saraylar Turu / Günübirlik – 1100 TL

Taksim Meydanı – İstiklal Caddesi – Galata Kulesi – Dolmabahçe Sarayı – Topkapı Sarayı – Yerebatan Sarnıcı – Tarihi Yarımada

Gece 02.15’te Çanakkale Cumhuriyet meydanında buluşma ve 02.30’da İstanbul’a hareket ediyoruz.

Sabah saatlerinde Taksim Meydanı’na ulaşıyoruz. Dünya’nın en kalabalık yaya yolu olan İstiklal Caddesi’nde kahvaltı için mola veriyoruz. Ardından İstiklal Caddesi’ni boydan boya yürüyerek Galata Kulesi’ne geliyoruz. Galata Kulesi’nden İstanbul’un muhteşem Boğaz fotoğraflarını çektikten sonra bir sonraki durağımız bir sonraki durağımız Dolmabahçe Sarayı oluyor. Dolmabahçe sarayı’nın Selamlık bölümünde yapacağımız gezimizin ardından tarihi yarımadaya gidiyoruz. Tarihi yarımadada ilk önce Topkapı Sarayını ziyaret ediyoruz. Sonrasında, çeşitli kliplerin ve tarihi dizilerin çekildiği Soğukçeşme Sokağı’nı ziyaret ediyoruz. Buradan yürüyerek Yerebatan Sarayı’na geliyoruz. Burayı detaylı gezdikten sonra, Sultanahmet Meydanı’nda bulunan; Alman Çeşmesi, Million Taşı, Yılanlı Sütun, Dikilitaş, Mısır Obeliski, İbrahim Paşa Sarayı, Sultanahmet Camii ve Ayasofya’yı panoramik olarak gördükten sonra dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molaların ardından Çanakkale’ye varış..

Tur fiyatına ulaşım ve rehberlik hizmeti dahildir.

Müze giriş ücretleri ve yemekler ekstradır:

  • Müze Kart Ücreti – 60TL
  • Yerebatan Sarnıcı Ücreti – 80 TL (Çocuklar ve Öğretmenlere 30 TL)
  • Dolmabahçe Sarayı Giriş Ücreti – 90 TL (Müze Kart Sahiplerine Özel Fiyat)
  • 65 Yaş Üstü Misafirlerimizden Müze Giriş Ücreti Alınmamaktadır.

Tur katılım kuralları

- Acentamız ve tur rehberimiz programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt olduktan sonra 3 gün içinde ödeme yapmanız durumunda rezervasyonunuz onaylanacaktır. 3 gün içinde ödemesi tamamlanmayan kayıtlarınız silinebilir.
- Günübirlik turlarda nakit ödeme veya banka havalesi kabul ediyoruz, 1 gece veya daha fazla geceleme olan konaklamlı turlarda kredi kartı ile Çanakkale şubemizden tek çekim ödeme kabul ediyoruz.
- Günübirlik turlarda son 72 saate girildiğinde iptal iade hakkınız kalmamaktadır.
- Konaklamalı turlar için iptal süresini acenta personelimize danışabilirsiniz.
- 0 ile 3 yaş arası çocuklar günübirlik turlara ücretsiz olacak kucakta katılabilirler. 3 yaş ve üzeri kişilerin turlarımızda koltuk almaları zorunludur.
- Konaklamalı tur programlarımızda tek kişi katılım için single farkı uygulanmaktadır. Alınan single farkı otelde yapılacak konaklamada tek kişilik oda verildiği için otel tarafından talep edilmektedir.
Granikos Travel
DMCA.com Protection Status