fbpx

Kartepe, Sapanca, Maşukiye & ORMANYA Doğal Yaşam Parkı Turu

  • Bölge:
  • Tur Süresi: 1 gün
  • Fiyat: 2TL
  • İletişim 0286 217 1011 - 0533 703 0767

Çanakkale Merkez, Çan, Lapseki ve Biga kalkışlı

✅ 17 Şubat Cumartesi / Kartepe, Sapanca, Maşukiye, Ormanya Doğal Yaşam Parkı – Günübirlik – 1300 TL ( KESİN KALKIŞLI )

✅ 24 Şubat Cumartesi / Kartepe, Sapanca, Maşukiye, Ormanya Doğal Yaşam Parkı – Günübirlik – 1300 TL

Kartepe, Sapanca, Maşukiye & Ormanya Turu

Gezimize 02:00 da Cumhuriyet Meydanı Tarihi Topun Önünden Hareket ile Yolculuğumuz Başlıyoruz.

Lapseki’den 02:30 – Biga Avm önünden 03:30’da alıyoruz ( Çan Binişi için bizimle irtibata geçebilirsiniz )

Gezimizin ilk durağı Sapanca Gölü, kalabalıklardan uzak bu sakin ve huzur verici manzara eşliğinde gün doğumunu karşılıyoruz. Sabah kahvaltısı için mola veriyoruz ardından dileyen misafirlerimiz göl kenarında keyifli bir yürüyüş yapabilirler, ardından Marmara bölgesinin üçüncü yüksek dağı olan ve modern kayak tesisleri ile her geçen gün popülerliği artan kış turizminin beyaz cennetlerinden Kartepe’ ye doğru yol alıyoruz. Kar kalitesiyle kayak severlerin gözde mekânlarından biri olan Kartepe’de  dileyen misafirlerimiz ekstra olarak kayak yapabilir, arzu eden konuklarımız da  kızak ile çocukluğuna geri dönerek eğlenceli anlar yaşayabilirler. Muhteşem dağ havasında ve bembeyaz örtü üzerinde vereceğimiz serbest zaman içerisinde şehir yaşantısının yorgunluğunu üzerinizden atacaksınız. Sonrasında unutulmaz anılarımızla Kartepe’ye veda ediyor ve  Maşukiye’ye hareket ediyoruz.

Maşukiye , doğası ,yeşili , pınarları ,vadisi, şelaleleri ve dereleri ile ünlü şirin bir tatil beldesidir. Samanlı Dağı Kartepe eteklerinde yer alan Maşukiye’de kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Ardından Dünya’nın üçüncü, Avrupa’nın en büyük doğal yaşam alanı olma özelliğine sahip, birçok bitkinin ve hayvanın yaşadığı Ormanya Doğal Yaşam Parkına ulaşıyoruz. Öncelikle bu harika alanın içinde bulunan hayvanat bahçesini gezeceğiz. Daha sonrasında dileyen misafirlerimiz serbest zaman esnasında doğa yürüyüşü yapabilir, hobbit evleriyle fotoğraf çekilebilir. Serbest zamanın ardından Çanakkale’ye geri dönüşe geçiyoruz.

Tur ücretine dahil olan hizmetler:

  • Gidiş – dönüş ulaşım hizmeti
  • Rehberlik Hizmeti

Granikos Travel Tur katılım kuralları

- Konaklamalı turlarımızda kademeli fiyat uygulanmaktadır. Sürekli artan mazot ve otellerin değişken fiyat politikasından dolayı fiyatlandırma konusunda sorunlar yaşıyoruz. Ödemeyi yapan yolcularımızın fiyatları sabitlenecektir! Erken karar verip kayıt oluşturarak uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
- Turlarda oturma düzeni kayıt sırasına göre yapılmaktadır. Lütfen ön koltuk için ısrarcı olmayınız.
- Acentamız ve tur rehberimiz, programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt sonrasında rezervasyonunuzun onaylanabilmesi için ödemeyi 3 gün içerisinde tamamlamanız gerekmektedir. 3 gün içinde ödeme yapılmayan kayıtlar silinebilir.
- Turlarımızda ödemeler için nakit, banka havalesi ve kredi kartı seçenekleri bulunmaktadır. Bir gece veya daha fazla süren konaklamalı turlarda Bonus kart sahiplerine 3 taksit imkanı sunulmaktadır.
- Günübirlik turlarda, turun başlama tarihine son 7 gün içine girilince iptal iade hakkı bulunmamaktadır.
- Konaklamalı turlar için iptal süresi ile ilgili detayları öğrenmek için acenta personelimizle iletişime geçebilirsiniz.
- 0 ile 3 yaş arasındaki çocuklar günübirlik turlara ücretsiz olarak katılabilirler ve kucakta seyahat edebilirler. Ancak, 3 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinler turlarımıza katılırken koltuk almaları zorunludur.
- Kredi kartlarına yapılan iadelerde, bankaların çalışma süreçlerine bağlı olarak iadenin kart hesabına yansıması genellikle 14 iş günü sürebilir.
- Konaklamalı tur programlarımızda tek kişi katılım için single farkı uygulanmaktadır. Alınan single farkı otelde yapılacak konaklamada tek kişilik oda verildiği için otel tarafından talep edilmektedir.
Granikos Travel
× Whatsapp Hattı
DMCA.com Protection Status