fbpx

Klasik Yunanistan Turu

  • Bölge:
  • Tur Süresi: 2 gün
  • Hareket Tarihi: 14/02/2020
  • Bitiş Tarihi: 16/02/2020

ÇANAKKALE HAREKETLİ KLASİK YUNANİSTAN TURU / 2 GÜN 1 GECE / KİŞİ BAŞI 65 EURO ( Promosyon Fiyat )

KISA YUNANİSTAN TURU – 1 gece konaklamalı

SELANİK – KAVALA – İSKEÇE – GÜMÜLCİNE – DEDEAĞAÇ

KLASİK YUNANİSTAN TURU / 2 GÜN 1 GECE / KİŞİ BAŞI 90 EURO 65 EURO (PROMOSYON FİYAT)

**Yeşil pasaport sahiplerine vizesiz!

3 Ocak Cuma akşamı saat 23.30’da Cumhuriyet meydanı tarihi topun önünden hareket ile Eceabat’a geçiş yapıyoruz.
Sonrasında karayolu ile İpsala sınır kapısına varış. Pasaport ve gümrük işlemlerini
sonrasında yolculuğumuz otoban üzerinden devam edecek.
1.Gün – Selanik:
Keyifli bir yolculuğun ardından sabah saatlerinde saatlerinde Selanik varışı ile panoramik şehir turu; Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar Meydanı, Osmanlı ve Bizans eserleri, Yunanistan’ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros Katedrali, Büyük İskender Heykeli, Hamza Bey camii, E.Venezelo – P.Konstantin heykelleri, Vardar, Makedonia, Aristoteles, Elefterios meydanları görülecek yerler arasındadır. Tur bitiminde Ulu Önder Atatürk’ün evini ziyaret ediyor ve otelimize yerleşiyoruz. Geceleme otelimizde. Akşam dileyen misafirlerimiz Rehberimizin extra düzenleyeceği Yunan Tavernası Turuna katılma imkanı. Leziz yemekler, Yunan müziği ve buzuki eşliğinde sınırsız eğlence.
2.Gün – Selanik İskeçe – Gümülcine – Dedeağaç:
Otelde alınan kahvaltının ardından Kavala’ya hareket. Yaklaşık 2 – 3 saatlik yolculuğun ardından varılan Kavala’da panaromik şehir turu. Su Kemerleri, Liman, Kale, 19.yy Neo Klasik yapılar, Pangia, Eski ve Yeni Şehir, Acropolis, Deniz Feneri, Ag.Nicholas, Teodoro Kimissi kiliseleri, Kavalalı Mehmet Ali Paşa imarethanesi ve heykelinin görülmesinin ardından öğle yemeği için serbest zaman. Buluşmanın ardından dönüş yolculuğu başlangıcı. Portologos’a hareket ediyoruz. Osmanlı Paşası Zığın Paşa tarafından yaptırılan Portologos Gölü üzerindeki Meryem Ana Klisesi ziyareti ve fotoğraf molasının ardından İskeçe’ye hareket ediyoruz. Türk bölgesi olan İskeçe & Gümülcine & Dedeağaç şehirlerini panoramik olarak geçip İpsala sınır kapısına yolculuk. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan üzerinden Çanakkale’ye dönüşe geçiyoruz.
Tur ücretine dahil olan hizmetler:
  • B2 belgeli turizm araçları ile ulaşım
  • Profesyonel rehberlik hizmeti
  • 1 gece otelde (oda+ kahvaltı) konaklama
  • Araç içi ikramlar

**Yeşil pasaport sahiplerine vize talep edilmemektedir.


Tur katılım kuralları [Korona Önlemleri Kapsamında]

- Tur öncesi ve tur sonrası araçlarımıza gerekli dezenfekte işlemi uygulanıyor.
- Ön ve orta kapı girişlerine dezenfekte solüsyonları monte edilmiştir.
- Acentamız ve tur rehberimiz programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt olduktan sonra 3 gün içinde ödeme yapmanız durumunda rezervasyonunuz onaylanacaktır. 3 gün içinde ödemesi tamamlanmayan kayıtlarınız silinebilir.
- Günübirlik turlarda nakit ödeme veya banka havalesi kabul ediyoruz, 1 gece veya daha fazla geceleme olan konaklamlı turlarda kredi kartı ile Çanakkale şubemizden tek çekim ödeme kabul ediyoruz.
- Günübirlik turlarda son 72 saate girildiğinde iptal iade hakkınız kalmamaktadır.
- Konaklamalı turlar için iptal süresini acenta personelimize danışabilirsiniz. - 0 ile 6 yaş arası çocuklar günübirlik turlara ücretsiz olacak kucakta katılabilirler. 6 yaş ve üzeri kişilerin turlarımızda koltuk almaları zorunludur.
DMCA.com Protection Status