Cumalıkızık Köyü, Mudanya & Tirilye Turu

  • Bölge:
  • Tur Süresi: 1 gün
  • Hareket Tarihi: 07/11/2021
  • Bitiş Tarihi: 07/11/2021
  • Fiyat: 200TL
  • İletişim 0286 217 1011 - 0533 703 0767

Cumalıkızık Köyü’nde kahvaltı ve gezi için serbest zaman ile turumuza başlıyoruz.

7 Kasım Pazar

SERPME KÖY KAHVALTISI DAHİL 200 TL

CUMALIKIZIK KÖYÜ & MUDANYA & TİRİLYE

05:00 Çanakkale Cumhuriyet meydanı kalkışlı

05:30 Lapseki Feribot iskelesi önü kalkışlı

06:15 Biga Avm önü kalkışlı

Gezimize 04:30’ da Cumhuriyet Meydanı’ nda buluşup, 05:00’de Bursa’ya doğru yola çıkıyoruz. Geceyi konforlu araçlarımızda Granikos Turizm araç içi ikramları eşliğinde geçiriyoruz.

Geceyi konforlu otobüs yolculuğu ve Granikos Turizm araç içi ikramları eşliğinde, Biga-Bandırma güzergâhı üzerinden, gezimizin ilk durağı olan Cumalıkızık Köyü’nde kahvaltı ve gezi için serbest zaman ile turumuza başlıyoruz. Uludağ’ın eteklerine kurulmuş olan bu tarihi Osmanlı Köyü daha ilk dakikadan itibaren sizleri etkileyecek ve fotoğraf meraklıları için adeta doğal bir stüdyo görevi görecektir. Rengârenk evleri, Arnavut kaldırımlı sokaklarıyla beş yüz yıllık Osmanlı köyü Cumalıkızık, günümüzde de filmlere, kliplere mekân olmaktadır. Buram buram Osmanlı izi taşıyan köyü dolaşıyor ve sonrasında Bursa’nın en iyi korunmuş ilçelerinden Mudanya’ya doğru yola çıkıyoruz.

Mudanya’da Osmanlı evlerinin en güzel örneklerini görüyoruz. Bu evlere örnek olarak Mudanya Mütareke Evi Müzesi’ni söyleyebiliriz. Bu konak aynı zamanda Türk – Yunan savaşına son veren ateşkes anlaşmasının yapıldığı yalıdır. Konak gezimizin ardından Mudanya’nın yazlık yerlerinden ve kiliseleriyle ünlü Trilye‘ye ulaşıyoruz.

Eski bir Rum yerleşim yeri olan Trilye de Fatih Camii, ve önceden Papaz Okulu olarak inşa edilen ve 1980′li yıllara kadar okul olarak hizmet veren Taş Mektep gezileri yapıyoruz. Sonrası ülkemizde yetişen sofralık zeytinlerinin en iyilerinden olan Trilye Zeytini alışveriş molasından sonra vereceğimiz serbest zaman ve molamız sonrasında Çanakkale’ye dönüyoruz.

Fiyata dâhil olan hizmetler:

-D2 belgeli lüks araçlarla ulaşım

-Profesyonel rehberlik hizmeti

-Araç içi ikramlar

– Serpme köy kahvaltısı dahil

 

Fiyata dâhil olmayan ikramlar:

-Müze ve ören yeri giriş ücretleri

-Tüm kişisel harcamalar

– Yemekler

 

BİLGİLENDİRME

* Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.
* Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir. Konuyla ilgili bilgilendirme rehberiniz tarafından sizlere yapılacaktır.

*Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

*Tur içeresinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilemez.

*Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.

*Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlardan Granikos Travel’ in sorumluluğu yoktur. Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 2 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Granikos Travel’ de saklıdır.

*Katılımcı sayısına göre turlarda kullanılacak araçlar 30 kişi ve üzeri turlarda otobüs, 16 – 30 kişi arası turlarda midibüs, 15 kişiye kadar olan turlarda minibüs kullanılacaktır.


Tur katılım kuralları [Korona Önlemleri Kapsamında]

- Kayıt esnasında ve araç hareket etmeden HES KODU kontrolü yapılmaktadır.
- Tur öncesi ve tur sonrası araçlarımıza gerekli dezenfekte işlemi uygulanıyor.
- İçişleri Bakanlığı'nın hazırladığı araç kapasite kuralları uygulanmaktadır.
- Ön ve orta kapı girişlerine dezenfekte solüsyonları monte edilmiştir.
- Araç personelimiz, rehberlerimiz ve siz değerli misafirlerimiz ile birlikte kurallara uyarak maskelerimizle yolculuk edeceğiz.
- Acentamız ve tur rehberimiz programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt olduktan sonra 3 gün içinde ödeme yapmanız durumunda rezervasyonunuz onaylanacaktır. 3 gün içinde ödemesi tamamlanmayan kayıtlarınız silinebilir.
- Günübirlik turlarda nakit ödeme veya banka havalesi kabul ediyoruz, 1 gece veya daha fazla geceleme olan konaklamlı turlarda kredi kartı ile Çanakkale şubemizden tek çekim ödeme kabul ediyoruz.
- Günübirlik turlarda son 72 saate girildiğinde iptal iade hakkınız kalmamaktadır.
- Konaklamalı turlar için iptal süresini acenta personelimize danışabilirsiniz. - 0 ile 6 yaş arası çocuklar günübirlik turlara ücretsiz olacak kucakta katılabilirler. 6 yaş ve üzeri kişilerin turlarımızda koltuk almaları zorunludur.
DMCA.com Protection Status