Sapanca Gölü, Maşukiye & Abant Gölü Turu

  • Bölge:
  • Tur Süresi: 1 gün
  • Hareket Tarihi: 10/10/2020
  • Bitiş Tarihi: 10/10/2020
  • Fiyat: 225TL
  • İletişim 0286 217 1011 - 0533 703 0767

Şehrin kalabalığından ve gürültüsünden bir an olsun uzaklaşın, muhteşem ve eğlenceli bir hafta sonuna şahit olun.. Fotoğraf çekmeyi seviyorsanız, doğanın bu muhteşem görüntülerini ölümsüzleştirmek için bu fırsatı kaçırmayın….

Gezimize 02:00 da Cumhuriyet Meydanı Tarihi Topun Önü, 02:30’da Lapseki İskele, 03:30’da Biga Avm Önünden Hareket ile Yolculuğumuz Başlıyor

Geceye konforlu otobüs yolculuğumuz ve Granikos Turizm araç içi ikramları ile devam ediyoruz.

Gezimizin ilk durağı Sapanca Gölü, kalabalıklardan uzak bu sakin ve huzur verici manzara eşliğinde gün doğumunu karşılıyoruz. Göl kenarında yapacağımız sabah yürüyüşü ardından verilen serbest zamanda dileyen misafirimiz göl kenarında keyifli yürüyüş yapabilir, dileyen misafirlerimiz de deniz bisikleti kiralayarak gölün tadını daha yakından çıkartabilir. Serbest zamanın ardından bir diğer durağımız Maşukiye.

Maşukiye , doğası ,yeşili , pınarları ,vadisi, şelaleleri ,dereleri ve meyve bahçeleri ile ünlü şirin bir tatil beldesidir. Samanlı Dağı Kartepe eteklerinde yer alan, Orman içinden akan Yayla Derenin oluşturduğu çağlayanlar üzerine kurulu restoran, çiftlik, piknik alanları, seyir terasları, pınarlar arasında bir huzur beldesidir. Doğa ile baş başa kalmak, orman içinde dolaşmak, toprağa basmak, temiz hava solumak, su ve kuş sesi dinleyip, haftanın yorgunluğunu burada atabilirsiniz.

Maşukiye’de vereceğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz yürüyüş yapabilir, dileyen misafirlerimiz doğanın tadını çıkartabilirler.

Serbest zamanın ardından bir sonraki durağımız Abant Gölü.

Gezimizin son ziyaret noktası olan Abant Gölü’ne doğru yola çıkarken yolumuz üzerinde kalan Bolu’nun meşhur saray helvası fabrikasına uğrayıp alışveriş imkanı bulabilirsiniz.
Birçok fotoğraf sanatçısının eşsiz eserlere imza attığı Abant Gölü’nün çevresi tamamen gezilebilmektedir dileyen misafirlerimiz ata binebilir, dileyenler ise bisiklet kiralayabilirler. Aynı zamanda tabiat parkındaki doğal yaşama şahitlik edebileceğiniz Abant tabiat parkı müzesini ziyaret edebilirsiniz.


Tur katılım kuralları [Korona Önlemleri Kapsamında düşük kapasiteli turlar ]

- Kayıt esnasında ve araç hareket etmeden HES KODU kontrolü yapılmaktadır.
- Tur öncesi ve tur sonrası araçlarımıza gerekli dezenfekte işlemi uygulanıyor.
- İçişleri Bakanlığı'nın hazırladığı araç kapasite kuralları uygulanmaktadır.
- Ön ve orta kapı girişlerine dezenfekte solüsyonları monte edilmiştir.
- Araç personelimiz, rehberlerimiz ve siz değerli misafirlerimiz ile birlikte kurallara uyarak maskelerimizle yolculuk edeceğiz.
- Acentamız ve tur rehberimiz programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt olduktan sonra 3 gün içinde ödeme yapmanız durumunda rezervasyonunuz onaylanacaktır. 3 gün içinde ödemesi tamamlanmayan kayıtlarınız silinebilir.
- Günübirlik turlarda son 72 saate girildiğinde iptal iade hakkınız kalmamaktadır.
- Konaklamalı turlar için iptal süresini acenta personelimize danışabilirsiniz.
Soru Sor
Turlarımız hakkında bilgi edinmek için bizimle Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.
DMCA.com Protection Status