fbpx

Seferihisar Mandalina Festivali Turu

  • Bölge:
  • Tur Süresi: 1 gün
  • Hareket Tarihi: 10/12/2023
  • Bitiş Tarihi: 10/12/2023
  • Fiyat: 1,100TL
  • İletişim 0286 217 1011 - 0533 703 0767

23. Seferihisar Mandalina Şenliği’ne gidiyoruz.

23. Seferihisar Mandalina Şenliği’ne gidiyoruz – Kayıtlar başladı, 1 araç ile kontenjan sınırlı geç kalmadan yerinizi ayırtın!

Biga Avm önü hareket 00:00, Lapseki feribot iskelesi 01:00, Çanakkale 02:00, Ezine 02:45, Küçükkuyu 03:30

Gece 01.30’da Çanakkale Cumhuriyet meydanında buluşma ve 02.00’de hareket ediyoruz.

İlk olarak, Seferihisar’ın Sahil Kasabası, gelenlerin tekrar geldiği, eve döndüklerinde de eşlerine dostlarına önerdikleri bir yer olan Sığacık’ a gidiyoruz. Pazar günleri Sığacık’ta kurulan köy pazarında bölgenin yerli halkı tarafından hazırlanıp sunulan kahvaltılıklarımızı alıyoruz. Kahvaltı için verilen mola sonrasında gezimize başlıyoruz.

Rehberimiz eşliğinde tarihi kale içini geziyoruz. Buradan Seferihisar Merkez’e geçerek Mandalina Festivali’nin yapıldığı alana geçiyoruz. Burada yerel halk tarafından açılan stantları gezip şenlik hakkında bilgi alıyoruz. Serbest zamanda dileyen misafirlerimiz etkinliklere katılabilirler. Festival Alanındaki serbest zamanımızın ardından misafirlerimizle birlikte İzmir’e doğru hareket ediyoruz.

İzmir’de Konak Meydanı, Hükümet Konağı, Saat Kulesini gördükten sonra, Kordon’da mola veriyoruz. Mola sonrasında Çanakkale’ye doğru dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

Tur ücretine dahil olan hizmetler:

  • Ulaşım
  • Rehberlik hizmeti

Tur katılım kuralları

- Acentamız ve tur rehberimiz programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt olduktan sonra 3 gün içinde ödeme yapmanız durumunda rezervasyonunuz onaylanacaktır. 3 gün içinde ödemesi tamamlanmayan kayıtlarınız silinebilir.
- Günübirlik turlarda nakit ödeme veya banka havalesi kabul ediyoruz, 1 gece veya daha fazla geceleme olan konaklamlı turlarda kredi kartı ile Çanakkale şubemizden tek çekim ödeme kabul ediyoruz.
- Günübirlik turlarda son 72 saate girildiğinde iptal iade hakkınız kalmamaktadır.
- Konaklamalı turlar için iptal süresini acenta personelimize danışabilirsiniz.
- 0 ile 3 yaş arası çocuklar günübirlik turlara ücretsiz olacak kucakta katılabilirler. 3 yaş ve üzeri kişilerin turlarımızda koltuk almaları zorunludur.
- Konaklamalı tur programlarımızda tek kişi katılım için single farkı uygulanmaktadır. Alınan single farkı otelde yapılacak konaklamada tek kişilik oda verildiği için otel tarafından talep edilmektedir.
Granikos Travel
DMCA.com Protection Status