fbpx

Varna Tatil Turu – Sevgililer Günü Özel

 • Bölge:
 • Tur Süresi: 4 gün
 • Hareket Tarihi: 12/02/2020
 • Bitiş Tarihi: 16/02/2020

ŞOK FİYAT – Kişi başı 125 EURO

Sevgililer Günü Özel

( 5 Yıldızlı Otel – Açık Büfe Akşam Yemekleri ve Kahvaltı Dahil ! )

3 gece 4 gün ( 3 gece otel konaklaması )

ŞOK FİYAT – Kişi başı 125 EURO

Gece 22.15’te Çanakkale Cumhuriyet meydanında bulunan tarihi topun önünde buluşma ve 23.00 gemisiyle Eceabat’a geçiş yapıyoruz

1. Gün Çanakkale – Bulgaristan yolculuğu

Yol güzergahında kısa tur programı bilgilendirilmesi sonrasında Kırklareli, Dereköy güzergahını takip ederek, Türk (Dereköy) ve Bulgar (Malko Tırnovo) sınır kapılarındaki pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Bourgas Nessebar otoyolu takip edilerek Bulgaristan’ın 4. büyük şehri olan Bourgas’a varıyoruz

​Panaromik Burgaz gezimizi takiben Karadeniz kıyısında yer alan Nessebar Yarım Adası’na hareket ediyoruz. Nessebar, 1983 yılında UNESCO’nun Dünya Kültür Mirası Listesi’ne girmiş, Bizans Dönemi’nden kalma Eski Metropolitan Kilisesi (İ.S.6 y.y), St. Stephan Yeni Metropolitan Kilisesi (İ.S 11 y.y) ve Pantokrator Kilisesi (13-14.y.y) adanın tarihi dokusunu oluşturmaktadır. 18-19 yy Bulgar rönesansı döneminde inşa edilen tarihi Bulgar evleri göreceğimiz başlıca yerler arasındadır. Vereceğimiz serbest zamanda dileyen misafirlerimiz Karadeniz’in Meşhur Kalkan Balığını tadabilirler. Gezi sonrasında otelimize geçiyoruz.

Konaklama 5* otelimizde

2.Gün – Varna Şehir Turu ve Şehir Merkezinde Serbest zaman

Bulgaristan’ın en büyük üçüncü şehri ve Karadeniz’in incisi olarak adlandırılan Varna şehir merkezine varıyoruz. Şehir merkezine varışımız sonrası, gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turumuzda Deniz Parkı, Bazilika ve Katedral göreceğimiz yerler arasındadır. Panoramik şehir turumuz sonrası şehrin en büyük parkı ve kordonunda serbest zaman.Serbest zaman sonrasında otelimize transfer oluyoruz.Misafirlerimiz otelimizin havuz, spa ve kumarhane imkanlarından faydalanabilirler. Geceleme otelimizde.

Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Bulgar Tavernası Turuna katılabilirler.

Konaklama 5* otelimizde

3.Gün – Balchik Sarayı & Botanik Bahçesi

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası misafirlerimiz otelimizin havuz, spa ve kumarhane imkanlarından faydalanabilirler. Dileyen misafirlerimiz ile birlikte Balchik ve Botanik Bahçesi katılabilirler. Otel önünden hareket edecek olan araçlarımızla Balchik turu için Balchik’a hareket ediyoruz.Bünyesindeki 2000 farklı bitki çeşidiyle Avrupa’nın en büyük 2. Botanik Bahçesi’ni gezdikten sonraki durağımız, söylentiye göre gönlünü balıkçı bir Türk’e kaptıran Romanya Prensesi Marie’nin mimarisi bir camiyi andıran yazlık sarayı ziyaret edilecektir.Gezi sonrası otelimize transfer oluyoruz.Geceleme otelimizde.

Konaklama 5* otelimizde

4.Gün – Çanakkale’ye dönüş

Sabah kahvaltımız sonrasında otelimizden ayrılıyor ve Dereköy sınır kapısına doğru yola çıkıyoruz. Gümrük işlemlerimizin ardından Kırklareli üzerinden akşam saatlerinde Çanakkale’ye varıyor ve bir sonraki Granikos Travel organizasyonunda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.

Ücrete dahil olan hizmetler

 • 3 gece 5* Casino & Spa otelde konaklama
 • 3 Açık Büfe Akşam Yemeği
 • 3 Açık Büfe Sabah Kahvaltısı
 • Gidiş – dönüş ulaşım
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Belirtilen çevre gezileri

Ücrete dahil olmayan hizmetler

 • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 • Kişisel harcamalar
 • Yurt dışı çıkış vergisi ( 50 TL )
 • Vize vb ücretler

Tur katılım kuralları

- Acentamız ve tur rehberimiz programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt olduktan sonra 3 gün içinde ödeme yapmanız durumunda rezervasyonunuz onaylanacaktır. 3 gün içinde ödemesi tamamlanmayan kayıtlarınız silinebilir.
- Günübirlik turlarda nakit ödeme veya banka havalesi kabul ediyoruz, 1 gece veya daha fazla geceleme olan konaklamlı turlarda kredi kartı ile Çanakkale şubemizden tek çekim ödeme kabul ediyoruz.
- Günübirlik turlarda son 72 saate girildiğinde iptal iade hakkınız kalmamaktadır.
- Konaklamalı turlar için iptal süresini acenta personelimize danışabilirsiniz.
- 0 ile 3 yaş arası çocuklar günübirlik turlara ücretsiz olacak kucakta katılabilirler. 3 yaş ve üzeri kişilerin turlarımızda koltuk almaları zorunludur.
- Konaklamalı tur programlarımızda tek kişi katılım için single farkı uygulanmaktadır. Alınan single farkı otelde yapılacak konaklamada tek kişilik oda verildiği için otel tarafından talep edilmektedir.
Granikos Travel
DMCA.com Protection Status