fbpx

Şirince, Efes Antik Kenti & Meryemana turu

  • Bölge:
  • Tur Süresi: 1 gün
  • Hareket Tarihi: 30/03/2024
  • Bitiş Tarihi: 30/03/2024

Çanakkale Merkez, Çan, Lapseki, Biga, Ezine, Ayvacık ve Küçükkuyu Kalkışlı!

30 Mart Cumartesi için kayıtlar başladı!

Efes Antik Kenti & Şirince Turu – Meryemana Evi Turu

Çan, Biga, Lapseki, Çanakkale, Ezine & Küçükkuyu Kalkışlıdır!

Gece Cumhuriyet meydanından saat 02.00’de hareket ediyoruz. Sabah kahvaltısı için yol üzerinde bir tesiste kahvaltı molası veriyoruz. Ardından Hıristiyan inanışına göre Meryem Ana’nın yaşadığı ve öldüğü ev olarak kabul edilen ve Hıristiyanların hac merkezi de olan Meryem Ana Evi gezisini yapıyoruz. Sonrasında Efes Antik Kenti’ne hareket ediyoruz. Burada Tiyatro, Kuretler Caddesi, Memmius Anıtı, Herakles Kapısı, Traian Çeşmesi, Hadrian Tapınağı, Latrina, Celsus Kütüphanesi, Ticaret Agorası, Odeon, Parlamento Binası, Mozaikli Kaldırım göreceğimiz yerler arasında olacaktır. Efes Antik Kenti gezimizin ardından Şirince köyüne gidiyoruz. Şarabı ve Tarihi Evleri ile meşhur; evleri, çarşısı ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince’ye varıyoruz. Köy içerisinde vereceğimiz serbest zaman sonrasında Çanakkale’ye dönüş yolculuğumuz başlıyor. 

Tur fiyatına dahil olan hizmetler;

  • Gidiş dönüş ulaşım
  • Profesyonel Rehberlik hizmeti

Tur fiyatına dahil olmayan hizmetler;

  • Kişisel harcamalar
  • Müze ve ören yeri giriş ücretleri
  • Kahvaltı, öğle ve akşam yemeği

Granikos Travel Tur katılım kuralları

- Konaklamalı turlarımızda kademeli fiyat uygulanmaktadır. Sürekli artan mazot ve otellerin değişken fiyat politikasından dolayı fiyatlandırma konusunda sorunlar yaşıyoruz. Ödemeyi yapan yolcularımızın fiyatları sabitlenecektir! Erken karar verip kayıt oluşturarak uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
- Turlarda oturma düzeni kayıt sırasına göre yapılmaktadır. Lütfen ön koltuk için ısrarcı olmayınız.
- Acentamız ve tur rehberimiz, programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt sonrasında rezervasyonunuzun onaylanabilmesi için ödemeyi 3 gün içerisinde tamamlamanız gerekmektedir. 3 gün içinde ödeme yapılmayan kayıtlar silinebilir.
- Turlarımızda ödemeler için nakit, banka havalesi ve kredi kartı seçenekleri bulunmaktadır. Bir gece veya daha fazla süren konaklamalı turlarda Bonus kart sahiplerine 3 taksit imkanı sunulmaktadır.
- Günübirlik turlarda, turun başlama tarihine son 72 saat kala yapılan iptallerde iade hakkı bulunmamaktadır.
- Konaklamalı turlar için iptal süresi ile ilgili detayları öğrenmek için acenta personelimizle iletişime geçebilirsiniz.
- 0 ile 3 yaş arasındaki çocuklar günübirlik turlara ücretsiz olarak katılabilirler ve kucakta seyahat edebilirler. Ancak, 3 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinler turlarımıza katılırken koltuk almaları zorunludur.
- Kredi kartlarına yapılan iadelerde, bankaların çalışma süreçlerine bağlı olarak iadenin kart hesabına yansıması genellikle 14 iş günü sürebilir.
- Konaklamalı tur programlarımızda tek kişi katılım için single farkı uygulanmaktadır. Alınan single farkı otelde yapılacak konaklamada tek kişilik oda verildiği için otel tarafından talep edilmektedir.
Granikos Travel
× Whatsapp Hattı
DMCA.com Protection Status