fbpx

Ara Tatil Özel – İstanbul Turu

 • Bölge:
 • Tur Süresi: 1 gün
 • Hareket Tarihi: 11/11/2023
 • Fiyat: 1,100TL
 • İletişim 0286 217 1011 - 0533 703 0767

TAKSİM – İSTİKLAL CADDESİ – GALATA KULESİ – MİNİATÜRK – PANORAMA 1453 MÜZESİ – FORUM İSTANBUL – SEA LİFE AKVARYUM – LEGOLAND Gece 02:00’de Çanakkale Cumhuriyet meydanında buluşma ve İstanbul’a hareket ediyoruz. Sabah saatlerinde Taksim Meydanı’na ulaşıyoruz. Dünya’nın en kalabalık yaya yolu olan İstiklal Caddesi’nde kahvaltı için mola veriyoruz. Ardından İstiklal Caddesi’ni boydan boya yürüyerek […]

TAKSİM – İSTİKLAL CADDESİ – GALATA KULESİ – MİNİATÜRK – PANORAMA 1453 MÜZESİ – FORUM İSTANBUL – SEA LİFE AKVARYUM – LEGOLAND

Gece 02:00’de Çanakkale Cumhuriyet meydanında buluşma ve İstanbul’a hareket ediyoruz.

Sabah saatlerinde Taksim Meydanı’na ulaşıyoruz. Dünya’nın en kalabalık yaya yolu olan İstiklal Caddesi’nde kahvaltı için mola veriyoruz. Ardından İstiklal Caddesi’ni boydan boya yürüyerek Galata Kulesi’ne geliyoruz. Ardından Miniatürk’e geçiyoruz. ‘Büyük Ülkenin Küçük Bir Modeli’ sloganıyla yola çıkan Miniatürk, Türkiye’nin vitrini oldu. Miniatürk’te, binlerce tarihi eser arasından, bilinirliğine, dönemini temsil yeteneğine göre Türkiye ve Osmanlı coğrafyasından seçilen 62 eser İstanbul’dan, 60 eser Anadolu’dan ve 13 eser bugün Türkiye sınırları dışında kalan Osmanlı coğrafyasından olmak üzere 135 mimari eserin, 1/25 oranına küçültülmüş minyatür modellerine yer verildi. Miniatürk’te yapılan gezi sonrasında kuşatmanın geçtiği Topkapı Edirnekapı Surlarının karşısındaki İstanbul’un tarihe açılan kapısı olan Panorama 1453 Tarih Müzesi’ni rehberimiz eşliğinde geziyoruz.  Sonrasında Forum İstanbul’a gidiyoruz. Burada sualtı dünyasını keyfediyoruz. Sea Life Akvaryum gezisi ve Legoland için serbest zaman veriyoruz. Gezimizin sonrasında dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molaların ardından Çanakkale’ye varış..

Tur fiyatına dahil olan hizmetler:

 • Gidiş Dönüş ulaşım
 • Çanakkale 1915 Köprüsü geçiş ücreti
 • Rehberlik Hizmeti

Tur fiyatına dahil olmayan hizmetler:

 • Müze giriş ücretleri
 • Sea Life ve Legoland giriş ücretleri
 • Yemekler

Tur katılım kuralları

- Acentamız ve tur rehberimiz programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt olduktan sonra 3 gün içinde ödeme yapmanız durumunda rezervasyonunuz onaylanacaktır. 3 gün içinde ödemesi tamamlanmayan kayıtlarınız silinebilir.
- Günübirlik turlarda nakit ödeme veya banka havalesi kabul ediyoruz, 1 gece veya daha fazla geceleme olan konaklamlı turlarda kredi kartı ile Çanakkale şubemizden tek çekim ödeme kabul ediyoruz.
- Günübirlik turlarda son 72 saate girildiğinde iptal iade hakkınız kalmamaktadır.
- Konaklamalı turlar için iptal süresini acenta personelimize danışabilirsiniz.
- 0 ile 3 yaş arası çocuklar günübirlik turlara ücretsiz olacak kucakta katılabilirler. 3 yaş ve üzeri kişilerin turlarımızda koltuk almaları zorunludur.
- Konaklamalı tur programlarımızda tek kişi katılım için single farkı uygulanmaktadır. Alınan single farkı otelde yapılacak konaklamada tek kişilik oda verildiği için otel tarafından talep edilmektedir.
Granikos Travel
DMCA.com Protection Status