fbpx

Sömestr Özel – İstanbul Turu

  • Bölge:
  • Tur Süresi: 1 gün
  • Fiyat: 1,200TL
  • İletişim 0286 217 1011 - 0533 703 0767

20 Ocak Cumartesi 2024 – 1200 TL TAKSİM – İSTİKLAL CADDESİ – GALATA KULESİ – MİNİATÜRK – PANORAMA 1453 MÜZESİ – FORUM İSTANBUL – SEA LİFE AKVARYUM – LEGOLAND Gece 02:00’de Çanakkale Cumhuriyet meydanında buluşma ve İstanbul’a hareket ediyoruz. Sabah saatlerinde Taksim Meydanı’na ulaşıyoruz. Dünya’nın en kalabalık yaya yolu olan İstiklal Caddesi’nde kahvaltı için mola […]

20 Ocak Cumartesi 2024 – 1200 TL

TAKSİM – İSTİKLAL CADDESİ – GALATA KULESİ – MİNİATÜRK – PANORAMA 1453 MÜZESİ – FORUM İSTANBUL – SEA LİFE AKVARYUM – LEGOLAND

Gece 02:00’de Çanakkale Cumhuriyet meydanında buluşma ve İstanbul’a hareket ediyoruz.

Sabah saatlerinde Taksim Meydanı’na ulaşıyoruz. Dünya’nın en kalabalık yaya yolu olan İstiklal Caddesi’nde kahvaltı için mola veriyoruz. Ardından İstiklal Caddesi’ni boydan boya yürüyerek Galata Kulesi’ne geliyoruz. Ardından Miniatürk’e geçiyoruz. ‘Büyük Ülkenin Küçük Bir Modeli’ sloganıyla yola çıkan Miniatürk, Türkiye’nin vitrini oldu. Miniatürk’te, binlerce tarihi eser arasından, bilinirliğine, dönemini temsil yeteneğine göre Türkiye ve Osmanlı coğrafyasından seçilen 62 eser İstanbul’dan, 60 eser Anadolu’dan ve 13 eser bugün Türkiye sınırları dışında kalan Osmanlı coğrafyasından olmak üzere 135 mimari eserin, 1/25 oranına küçültülmüş minyatür modellerine yer verildi. Miniatürk’te yapılan gezi sonrasında kuşatmanın geçtiği Topkapı Edirnekapı Surlarının karşısındaki İstanbul’un tarihe açılan kapısı olan Panorama 1453 Tarih Müzesi’ni rehberimiz eşliğinde geziyoruz.  Sonrasında Forum İstanbul’a gidiyoruz. Burada sualtı dünyasını keyfediyoruz. Sea Life Akvaryum gezisi ve Legoland için serbest zaman veriyoruz. Gezimizin sonrasında dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molaların ardından Çanakkale’ye varış..

Tur fiyatına dahil olan hizmetler:

  • Gidiş Dönüş ulaşım
  • Çanakkale 1915 Köprüsü geçiş ücreti
  • Rehberlik Hizmeti

Tur fiyatına dahil olmayan hizmetler:

  • Müze giriş ücretleri
  • Sea Life ve Legoland giriş ücretleri
  • Yemekler

Granikos Travel Tur katılım kuralları

- Konaklamalı turlarımızda kademeli fiyat uygulanmaktadır. Sürekli artan mazot ve otellerin değişken fiyat politikasından dolayı fiyatlandırma konusunda sorunlar yaşıyoruz. Ödemeyi yapan yolcularımızın fiyatları sabitlenecektir! Erken karar verip kayıt oluşturarak uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
- Turlarda oturma düzeni kayıt sırasına göre yapılmaktadır. Lütfen ön koltuk için ısrarcı olmayınız.
- Acentamız ve tur rehberimiz, programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt sonrasında rezervasyonunuzun onaylanabilmesi için ödemeyi 3 gün içerisinde tamamlamanız gerekmektedir. 3 gün içinde ödeme yapılmayan kayıtlar silinebilir.
- Turlarımızda ödemeler için nakit, banka havalesi ve kredi kartı seçenekleri bulunmaktadır. Bir gece veya daha fazla süren konaklamalı turlarda Bonus kart sahiplerine 3 taksit imkanı sunulmaktadır.
- Günübirlik turlarda, turun başlama tarihine son 7 gün içine girilince iptal iade hakkı bulunmamaktadır.
- Konaklamalı turlar için iptal süresi ile ilgili detayları öğrenmek için acenta personelimizle iletişime geçebilirsiniz.
- 0 ile 3 yaş arasındaki çocuklar günübirlik turlara ücretsiz olarak katılabilirler ve kucakta seyahat edebilirler. Ancak, 3 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinler turlarımıza katılırken koltuk almaları zorunludur.
- Kredi kartlarına yapılan iadelerde, bankaların çalışma süreçlerine bağlı olarak iadenin kart hesabına yansıması genellikle 14 iş günü sürebilir.
- Konaklamalı tur programlarımızda tek kişi katılım için single farkı uygulanmaktadır. Alınan single farkı otelde yapılacak konaklamada tek kişilik oda verildiği için otel tarafından talep edilmektedir.
Granikos Travel
× Whatsapp Hattı
DMCA.com Protection Status