fbpx

Sömestr Özel İstanbul Turu

  • Bölge:
  • Tur Süresi: 1 gün
  • Fiyat: 3TL
  • İletişim 0286 217 1011 - 0533 703 0767

Sömestr Özel İstanbul Turu

AKTİF DEĞİL

Gece 02.15’te Çanakkale Cumhuriyet meydanında buluşma ve 02.30’da İstanbul’a hareket ediyoruz.

Sabah saatlerinde İstanbul’a ulaşıyoruz ve kahvaltı için mola veriyoruz. Ardından Miniatürk’e geçiyoruz. ‘Büyük Ülkenin Küçük Bir Modeli’ sloganıyla yola çıkan Miniatürk’te, binlerce tarihi eser arasından, bilinirliğine, dönemini temsil yeteneğine göre Türkiye ve Osmanlı coğrafyasından seçilen 62 eser İstanbul’dan, 60 eser Anadolu’dan ve 13 eser bugün Türkiye sınırları dışında kalan Osmanlı coğrafyasından olmak üzere 135 mimari eserin, 1/25 oranına küçültülmüş minyatür modellerine yer verildi. Miniatürk’te yapılan gezi sonrasında kuşatmanın geçtiği Topkapı Edirnekapı Surlarının karşısındaki İstanbul’un tarihe açılan kapısı olan Panorama 1453 Tarih Müzesi’ni geziyoruz.  Pelit Çikolata Müzesi’ne varıyoruz. Türkiye’de ilk olan ve Pelit üretim tesislerinde kurulan, çikolatadan yapılan eserleri bünyesinde barındıran bu müzeyi gezmeye başlıyoruz. Çocuklarımızın görünce bayılacağı, her yerin, her şeyin çikolatadan olduğu bu müzede, yapılan eserleri yememek için kendimizi zor tutsakta, çikolata tadımını sıcak sıcak akan çikolata şelalesinden yapabilir ya da çikolatalı enfes tatlıların ve pastaların sunulduğu pastanede tadım yapabilirsiniz. Sonrasında Torium Avm’ye hareket ediyoruz. Torium Avm’nin içinde bulunan Snowpark. Burası yaz kış kayak keyfi yapabileceğiniz, büyük küçük farketmeksizin eğlenebileceğiniz, dışarıda sıcak hava olmasına rağmen -2 derecede hissedebileceğiniz bu yerde çocukların gönüllerince eğlenebilmeleri için serbest zaman veriyoruz. Geçireceğimiz güzel ve eğlenceli zamanın ardından dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molaların ardından Çanakkale’ye varış..

Tur fiyatına ulaşım ve rehberlik hizmeti dahildir.

Müze giriş ücretleri ve yemekler ekstradır:

 


Granikos Travel Tur katılım kuralları

- Turlarda oturma düzeni kayıt sırasına göre yapılmaktadır. Lütfen ön koltuk için ısrarcı olmayınız.
- Acentamız ve tur rehberimiz, programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt sonrasında rezervasyonunuzun onaylanabilmesi için ödemeyi 3 gün içerisinde tamamlamanız gerekmektedir. 3 gün içinde ödeme yapılmayan kayıtlar silinebilir.
- Turlarımızda ödemeler için nakit, banka havalesi ve kredi kartı seçenekleri bulunmaktadır. Bir gece veya daha fazla süren konaklamalı turlarda Bonus kart sahiplerine 3 taksit imkanı sunulmaktadır.
- Günübirlik turlarda, turun başlama tarihine son 72 saat kala yapılan iptallerde iade hakkı bulunmamaktadır.
- Konaklamalı turlar için iptal süresi ile ilgili detayları öğrenmek için acenta personelimizle iletişime geçebilirsiniz.
- 0 ile 3 yaş arasındaki çocuklar günübirlik turlara ücretsiz olarak katılabilirler ve kucakta seyahat edebilirler. Ancak, 3 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinler turlarımıza katılırken koltuk almaları zorunludur.
- Kredi kartlarına yapılan iadelerde, bankaların çalışma süreçlerine bağlı olarak iadenin kart hesabına yansıması genellikle 14 iş günü sürebilir.
- Konaklamalı tur programlarımızda tek kişi katılım için single farkı uygulanmaktadır. Alınan single farkı otelde yapılacak konaklamada tek kişilik oda verildiği için otel tarafından talep edilmektedir.
Granikos Travel
× Whatsapp Hattı
DMCA.com Protection Status