fbpx

Sömestr Özel İstanbul Turu

  • Bölge:
  • Tur Süresi: 1 gün
  • Hareket Tarihi: 20/01/2024
  • Bitiş Tarihi: 20/01/2024
  • Fiyat: 1,200TL
  • İletişim 0286 217 1011 - 0533 703 0767

Sömestr Özel İstanbul Turu

SÖMESTR ÖZEL!!

20 OCAK CUMARTESİ

27 OCAK CUMARTESİ

1200 TL!!

Gece 02.15’te Çanakkale Cumhuriyet meydanında buluşma ve 02.30’da İstanbul’a hareket ediyoruz.

Sabah saatlerinde Taksim Meydanı’na ulaşıyoruz. Dünya’nın en kalabalık yaya yolu olan İstiklal Caddesi’nde kahvaltı için mola veriyoruz.

Ardından Miniatürk’e geçiyoruz. ‘Büyük Ülkenin Küçük Bir Modeli’ sloganıyla yola çıkan Miniatürk’te, binlerce tarihi eser arasından, bilinirliğine, dönemini temsil yeteneğine göre Türkiye ve Osmanlı coğrafyasından seçilen 62 eser İstanbul’dan, 60 eser Anadolu’dan ve 13 eser bugün Türkiye sınırları dışında kalan Osmanlı coğrafyasından olmak üzere 135 mimari eserin, 1/25 oranına küçültülmüş minyatür modellerine yer verildi. Miniatürk’te yapılan gezi sonrasında kuşatmanın geçtiği Topkapı Edirnekapı Surlarının karşısındaki İstanbul’un tarihe açılan kapısı olan Panorama 1453 Tarih Müzesi’ni geziyoruz.  Pelit Çikolata Müzesi’ne varıyoruz. Türkiye’de ilk olan ve Pelit üretim tesislerinde kurulan, çikolatadan yapılan eserleri bünyesinde barındıran bu müzeyi gezmeye başlıyoruz. Çocuklarımızın görünce bayılacağı, her yerin, her şeyin çikolatadan olduğu bu müzede, yapılan eserleri yememek için kendimizi zor tutsakta, çikolata tadımını sıcak sıcak akan çikolata şelalesinden yapabilir ya da çikolatalı enfes tatlıların ve pastaların sunulduğu pastanede tadım yapabilirsiniz. Sonrasında Torium Avm’ye hareket ediyoruz. Torium Avm’nin içinde bulunan Snowpark. Burası yaz kış kayak keyfi yapabileceğiniz, büyük küçük farketmeksizin eğlenebileceğiniz, dışarıda sıcak hava olmasına rağmen -2 derecede hissedebileceğiniz bu yerde çocukların gönüllerince eğlenebilmeleri için serbest zaman veriyoruz. Geçireceğimiz güzel ve eğlenceli zamanın ardından dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molaların ardından Çanakkale’ye varış..

Tur fiyatına ulaşım ve rehberlik hizmeti dahildir.

Müze giriş ücretleri ve yemekler ekstradır:

 


Tur katılım kuralları

- Acentamız ve tur rehberimiz programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt olduktan sonra 3 gün içinde ödeme yapmanız durumunda rezervasyonunuz onaylanacaktır. 3 gün içinde ödemesi tamamlanmayan kayıtlarınız silinebilir.
- Günübirlik turlarda nakit ödeme veya banka havalesi kabul ediyoruz, 1 gece veya daha fazla geceleme olan konaklamlı turlarda kredi kartı ile Çanakkale şubemizden tek çekim ödeme kabul ediyoruz.
- Günübirlik turlarda son 72 saate girildiğinde iptal iade hakkınız kalmamaktadır.
- Konaklamalı turlar için iptal süresini acenta personelimize danışabilirsiniz.
- 0 ile 3 yaş arası çocuklar günübirlik turlara ücretsiz olacak kucakta katılabilirler. 3 yaş ve üzeri kişilerin turlarımızda koltuk almaları zorunludur.
- Konaklamalı tur programlarımızda tek kişi katılım için single farkı uygulanmaktadır. Alınan single farkı otelde yapılacak konaklamada tek kişilik oda verildiği için otel tarafından talep edilmektedir.
Granikos Travel
DMCA.com Protection Status