fbpx

Yüzme Molalı – Gizli Güzellik ( Yaz Sezonu Turu )

 • Tur Süresi: 1 gün
 • Fiyat: 650TL
 • İletişim 0286 217 1011 - 0533 703 0767

Çanakkale’nin Gizli Güzellikleri turumuz yeniden dizayn ettik! Yaz aylarına özel yüzme molalı Yeşilyurt köyü, Adatepe Zeytinyağı müzesi, Adatepe Köyü, Assos Antik Kenti ve Assos’ta Yüzme Molası!
Tur tarihleri: Her Pazar

Çan kalkış saati: 05.30

Biga Avm önü kalkış saati: 06.00

Lapseki iskele kalkış saati: 07.00

Çanakkale Cumhuriyet meydanı: 07.45

Çanakkale, Lapseki, Biga ve Çan Kalkışldır!

Her Pazar kalkışlı!

Yeşilyurt Köyü, Adatepe Köyü, Adatepe Zeytinyağı Müzesi,

Assos Antik Kenti & Kadırga Koyu’nda Yüzme Molalı ( 2 buçuk saatlik yüzme molası veriyoruz )

Sabah 07.45’te Çanakkale Cumhuriyet Meydanında buluşma ve 08.00’de hareket ediyoruz. Ortalama 09.30’da gezimizin ilk durak noktası olan Yeşilyurt köyü‘ne ulaşıyoruz. Köye ulaştıktan sonra kahvaltı için serbest zaman verip Yeşilyurt köyünü geziyoruz. Köyde verilen serbest zaman sonrasında ikinci durak noktamız olan Adatepe Zeytinyağı müzesine hareket ediyoruz.

Adatepe Zeytinyağı Müzesi Küçükkuyu’da ana yol üzerinde göreceğiniz müze, Türkiye’de türünün ilk örneği sayılıyor. Müzede eski zeytinyağı presleri, zeytin toplama aletleri, taşıma ve saklama kapları, çeşitli folklorik objeler görülebilir. Aynı zamanda geleneksel usulde zeytinyağı sabun yapım tekniği de açıklamalı olarak sergilenmekte. Zeytinyağı müzesi ziyareti sonrasında Adatepe köyüne geçiyoruz.

Adatepe Köyü, Kaz Dağı köylerinin içinde en dikkat çekenlerinden biri. Bir zamanlar liman olarak kullanılan Küçükkuyu’dan 4 km. dağa doğru çıktığınızda karşınıza çıkıyor. Köyün tarihinin antik çağlara kadar dayandığı söyleniyor. Köyü ziyaret ettikten sonra Behramkale köyüne geçiyoruz.

Behramkale köyünün ev sahipliği yaptığı Assos Antik Kentini rehberimiz eşliğinde ziyaret ediyoruz. Antik kenti içerisinde yer alan gezi noktalarımız;

 • Assos Antik Kenti
 • Athena Tapınağı
 • Hüdavendigar Cami
 • Behramkale Köyü

Assos antik kenti gezintisi sonrasında, yüzme molası için plajda serbest zaman veriyoruz. ( 2 buçuk saatlik müze molası veriyoruz )

Tur ücreti kişi başı 550 TL

Tur ücretine dahil olan hizmetler;

 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Ulaşım

Tur ücretine dahil olmayan hizmetler;

 • Yemekler
 • Assos Antik Kent giriş ücreti
 • Yüzme molası esnasında şezlong vb. masraflar
 • Tur programında belirtilmeyen yemekler

Granikos Travel Tur katılım kuralları

- Konaklamalı turlarımızda kademeli fiyat uygulanmaktadır. Sürekli artan mazot ve otellerin değişken fiyat politikasından dolayı fiyatlandırma konusunda sorunlar yaşıyoruz. Ödemeyi yapan yolcularımızın fiyatları sabitlenecektir! Erken karar verip kayıt oluşturarak uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
- Turlarda oturma düzeni kayıt sırasına göre yapılmaktadır. Lütfen ön koltuk için ısrarcı olmayınız.
- Acentamız ve tur rehberimiz, programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt sonrasında rezervasyonunuzun onaylanabilmesi için ödemeyi 3 gün içerisinde tamamlamanız gerekmektedir. 3 gün içinde ödeme yapılmayan kayıtlar silinebilir.
- Turlarımızda ödemeler için nakit, banka havalesi ve kredi kartı seçenekleri bulunmaktadır. Bir gece veya daha fazla süren konaklamalı turlarda Bonus kart sahiplerine 3 taksit imkanı sunulmaktadır.
- Günübirlik turlarda, turun başlama tarihine son 7 gün içine girilince iptal iade hakkı bulunmamaktadır.
- Konaklamalı turlar için iptal süresi ile ilgili detayları öğrenmek için acenta personelimizle iletişime geçebilirsiniz.
- 0 ile 3 yaş arasındaki çocuklar günübirlik turlara ücretsiz olarak katılabilirler ve kucakta seyahat edebilirler. Ancak, 3 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinler turlarımıza katılırken koltuk almaları zorunludur.
- Kredi kartlarına yapılan iadelerde, bankaların çalışma süreçlerine bağlı olarak iadenin kart hesabına yansıması genellikle 14 iş günü sürebilir.
- Konaklamalı tur programlarımızda tek kişi katılım için single farkı uygulanmaktadır. Alınan single farkı otelde yapılacak konaklamada tek kişilik oda verildiği için otel tarafından talep edilmektedir.
Granikos Travel
× Whatsapp Hattı
DMCA.com Protection Status