fbpx

Dedeağaç Alışveriş Turu

Jumbo Markette Serbest Zamanlı! – Kişi başı 25 Euro

Dedeağaç Alışveriş Turu

13 Ocak Cumartesi 

Günübirlik – 25 Euro

**Yeşil pasaport sahiplerine vizesiz!

Sabah saat 08:00’de Çanakkale Cumhuriyet Meydanında buluşup İpsala sınır kapısına doğru yola çıkıyoruz.

Pasaport ve gümrük işlemlerini tamamladıktan sonra Dedeağaç’a doğru kısa bir yolculuk yapacağız. Sınırın yaklaşık 40 km uzağında bulunan Dedeağaç bölgesinde ilk durağımız Lidl market olacak. Burada serbest zamanımızı geçirdikten sonra Jumbo marketine geçerek daha fazla serbest zaman sunacağız. Uzun alışveriş imkanlarını da değerlendireceğimiz bu turumuzda keyifli vakit geçireceğiz.

Akşam yemeği molası vermek ve şehir merkezini keşfetmek için Dedeağaç merkezine gideceğiz. Panoramik şehir turundan sonra liman bölgesinde daha fazla serbest zaman ayıracağız.

Verilen serbest zaman sonrasında sınırı geçerek pasaport ve gümrük işlemlerini tamamlayıp Çanakkale’ye dönüşe geçiyoruz.

( Programın akış süresine göre rehber gezi güzergâhında sıralama değişikliği yapabilir )

Fiyata dahil olan hizmetler;

  • D2 belgeli araçlarla ulaşım imkânı
  • Profesyonel rehberlik hizmeti

Fiyata dahil olmayan hizmetler:

  • Yurtdışı çıkış harcı (150TL)
  • Tüm kişisel harcamalar
  • Kahvaltı, öğle ve akşam yemeği
  • Müze ve ören yeri giriş ücretleri

* Önemli hatırlatma: 18 yaşından küçük çocuklar annesi ile seyahat ediyorsa babasından, babası ile seyahat ediyorsa annesinden, üçüncü bir kişi ile seyahat ediyorsa hem annesinden, hem babasından muvafakatname almak zorundadır. Muvafakatname olmaması sebebi ile kapıdan geçiş gerçekleşmemesi durumunda Granikos Travel sorumlu tutulamaz.


Granikos Travel Tur katılım kuralları

- Konaklamalı turlarımızda kademeli fiyat uygulanmaktadır. Sürekli artan mazot ve otellerin değişken fiyat politikasından dolayı fiyatlandırma konusunda sorunlar yaşıyoruz. Ödemeyi yapan yolcularımızın fiyatları sabitlenecektir! Erken karar verip kayıt oluşturarak uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
- Turlarda oturma düzeni kayıt sırasına göre yapılmaktadır. Lütfen ön koltuk için ısrarcı olmayınız.
- Acentamız ve tur rehberimiz, programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt sonrasında rezervasyonunuzun onaylanabilmesi için ödemeyi 3 gün içerisinde tamamlamanız gerekmektedir. 3 gün içinde ödeme yapılmayan kayıtlar silinebilir.
- Turlarımızda ödemeler için nakit, banka havalesi ve kredi kartı seçenekleri bulunmaktadır. Bir gece veya daha fazla süren konaklamalı turlarda Bonus kart sahiplerine 3 taksit imkanı sunulmaktadır.
- Günübirlik turlarda, turun başlama tarihine son 7 gün içine girilince iptal iade hakkı bulunmamaktadır.
- Konaklamalı turlar için iptal süresi ile ilgili detayları öğrenmek için acenta personelimizle iletişime geçebilirsiniz.
- 0 ile 3 yaş arasındaki çocuklar günübirlik turlara ücretsiz olarak katılabilirler ve kucakta seyahat edebilirler. Ancak, 3 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinler turlarımıza katılırken koltuk almaları zorunludur.
- Kredi kartlarına yapılan iadelerde, bankaların çalışma süreçlerine bağlı olarak iadenin kart hesabına yansıması genellikle 14 iş günü sürebilir.
- Konaklamalı tur programlarımızda tek kişi katılım için single farkı uygulanmaktadır. Alınan single farkı otelde yapılacak konaklamada tek kişilik oda verildiği için otel tarafından talep edilmektedir.
Granikos Travel
× Whatsapp Hattı
DMCA.com Protection Status