fbpx

Limanköy, İğneada & Longoz Ormanları

  • Bölge:
  • Tur Süresi: 1 gün
  • Hareket Tarihi: 22/05/2022
  • Bitiş Tarihi: 22/05/2022
  • Fiyat: 400TL
  • İletişim 0286 217 1011 - 0533 703 0767

Yeşilin en güzel adresi: İğneada Longoz Ormanları!

Sabah 04.30’da Çanakkale Cumhuriyet meydanında buluşma ve 04.45’te hareket ediyoruz.
( Güzergah üzerinden Eceabat,Gelibolu ve Keşan’dan turumuza katılacak misafirlerimizi alıyoruz )  

Ortalama 4 saatlik yolculuk sonrasında Kırklareli şehir merkezinde kahvaltı molası ile güne başlıyoruz. Kırklareli Belediyesi tarafından Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Selanik’te doğduğu evin benzeri olarak inşa ettirilen Atatürk Evi’ni ziyaret ediyoruz. Fotoğraf için rehberimizin verdiği serbest zaman sonrasında hareketimiz , Trakya’nın doğa ile iç içe olan önemli sahil kasabası İğneada‘ya ulaşıyoruz. İğneada Kalesi içinde odunculuk ve balıkçılıkla geçinen Rumların yaşadığı evleri görüp İğneada limanına gidiyoruz. Ardından fotoğraf çekmeye elverişli manzaradan ve eşsiz temiz havasından yararlanıyoruz.

Temiz hava eşliğinde ve Mert gölü kenarında alacağımız öğle yemeğinden sonra İğneada gezimize başlıyoruz. Bölgenin güzel köylerinden olan ve aynı zamanda Bulgaristan sınırını oluşturan Beğendik ve Limanköy’ü siz değerli misafirlerimizle birlikte geziyoruz. Longoz ormanlarında yapacağımız keyifli yürüyüş ile bölgeyi keşfettikten sonra Çanakkaleye geri dönüşe geçiyoruz.

Tur ücretine dahil olan hizmetler:

  • Gidiş – dönüş ulaşım
  • Rehberlik hizmeti
  • Feribot ücreti

Tur katılım kuralları [Korona Önlemleri Kapsamında]

- Tur öncesi ve tur sonrası araçlarımıza gerekli dezenfekte işlemi uygulanıyor.
- Ön ve orta kapı girişlerine dezenfekte solüsyonları monte edilmiştir.
- Acentamız ve tur rehberimiz programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt olduktan sonra 3 gün içinde ödeme yapmanız durumunda rezervasyonunuz onaylanacaktır. 3 gün içinde ödemesi tamamlanmayan kayıtlarınız silinebilir.
- Günübirlik turlarda nakit ödeme veya banka havalesi kabul ediyoruz, 1 gece veya daha fazla geceleme olan konaklamlı turlarda kredi kartı ile Çanakkale şubemizden tek çekim ödeme kabul ediyoruz.
- Günübirlik turlarda son 72 saate girildiğinde iptal iade hakkınız kalmamaktadır.
- Konaklamalı turlar için iptal süresini acenta personelimize danışabilirsiniz. - 0 ile 6 yaş arası çocuklar günübirlik turlara ücretsiz olacak kucakta katılabilirler. 6 yaş ve üzeri kişilerin turlarımızda koltuk almaları zorunludur.
DMCA.com Protection Status