fbpx

Ilgaz, Safranbolu & Kastamonu Turu

 • Bölge:
 • Tur Süresi: 2 gün
 • Fiyat: 3,750TL
 • İletişim 0286 217 1011 - 0533 703 0767

Turumuza davetlisiniz…

Ilgaz, Safranbolu & Kastamonu Turu

Çanakkale Hareketli Ilgaz, Safranbolu & Kastamonu Turu

Tur Tarihleri:

6-7 Ocak 2024 
27-28 Ocak 2024

Cuma akşamı 20.30da Çanakkale Cumhuriyet meydanında buluşma ve yolculuğumuz başlıyoruz.

Güzergahımız üzerinden Lapseki, Biga ve Bandırma’dan turumuza dahil olacak yolcularımızı alarak devam ediyoruz.

1. Gün – Ilgaz Dağı Milli Parkı & Kastamonu:

Sabah saatlerinde keyifle geçen yolculuğumuz sonrasında adına şarkılar yazılan harika doğa manzarası ile bizleri karşılayacak olan Ilgaz Milli Parkı’na ulaşıyoruz.  Burada siz değerli misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz kayak yapabilir, arzu eden misafirlerimiz ise telesiyej ile tepeye çıkıp muhteşem çam ağaçları eşliğinde kar manzarasının tadını çıkarabilirler. Sizlere verilen serbest zamanın ardından  Kastamonu’ya doğru hareket ediyoruz.

Kastamonu merkezde gezimize devam ediyoruz. Şerife Bacı Anıtı, Münire Medresesi, El sanatları merkezi ve ayrıca Osmanlı Döneminde yapılmış olan ve Kastamonu’nun en eski yapıları arasında yer alan Nasrullah Kadı Efendi camii ve meydanına ulaşarak gezimizi tamamlıyoruz ve otelimize geçiş yapıyoruz.

2.Gün – Safranbolu & Tokatlı Kanyonu Cam Teras

Sabah kahvaltı sonrası otelden ayrılıp Safranbolu’ya hareket ediyoruz.

Safranbolu’da gezimize başlıyoruz ilk olarak Hıdırlık Tepesi‘ne çıkıyor ve manzaranın keyfini çıkarıyoruz. Hıdırlık Tepesi, hıdrellez kutlamaları ve yağmur dualarının yapıldığı, Safranbolu’ya dair en güzel manzara fotoğraflarının çekildiği yerdir. Rehberimizin detaylı anlatımının ardından vereceğimiz fotoğraf molasından sonra tarihi çarşıya iniyor ve burada Cinci Hoca Hanı, Köprülü Mehmet Paşa Camii ve Güneş Saati, Yemeniciler Arastası göreceğimiz yerler arasında. Rehberimizin vereceği serbest zamanda Safranbolu’nun Arnavut kaldırımlı dar sokaklarında gezebilir, hediyelik eşya satışı yapan küçük dükkânlardan alış-veriş yapabiliriz. Serbest zamanın ardından Tokatlı kanyonu üzerinde bulunan Cam terasa gidiyoruz. Yapılan geziler sonrasında Çanakkale’ye dönüş yoluna geçiyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER:

 • Lüks Araçlarla Ulaşım
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Seyahat Sağlık Sigortası
 • 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama (Sabah kahvaltısı-Akşam Yemeği )
 • Milli Park Giriş Ücretleri

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 • Müze ve Ören Yeri Girişi
 • Öğle yemekleri
 • 1.Gün Kahvaltı

Önemli Hatırlatma ( Ön Ödeme ): - Haziran 2024 itibariyle, tüm turlarımızda ön kayıt ile rezervasyon almaya başladık. Günübirlik turlarımızda %20, bir gece ve üzeri konaklamalı turlarımızda %10 oranında rezervasyon onay ücreti alınacaktır. Ön kayıt ücreti ödemeyen yolcularımızın kayıtları sisteme alınmayacaktır. Turlarımızın, acentemiz tarafından katılım yetersizliği nedeniyle iptal edilmesi durumunda, alınan ücretler kesintisiz olarak iade edilecektir.

- Alınan ön ödeme (kaparo) iadesi, müşterinin isteği üzerine günübirlik turlarda son 15 güne, konaklamalı turlarda ise son 21 güne girildiğinde yapılmayacaktır.

Granikos Travel Tur katılım kuralları

- Konaklamalı turlarımızda kademeli fiyat uygulanmaktadır. Sürekli artan mazot ve otellerin değişken fiyat politikasından dolayı fiyatlandırma konusunda sorunlar yaşıyoruz. Ödemeyi yapan yolcularımızın fiyatları sabitlenecektir! Erken karar verip kayıt oluşturarak uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
- Turlarda oturma düzeni kayıt sırasına göre yapılmaktadır. Lütfen ön koltuk için ısrarcı olmayınız.
- Acentamız ve tur rehberimiz, programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt sonrasında rezervasyonunuzun onaylanabilmesi için ödemeyi 3 gün içerisinde tamamlamanız gerekmektedir. 3 gün içinde ödeme yapılmayan kayıtlar silinebilir.
- Turlarımızda ödemeler için nakit, banka havalesi ve kredi kartı seçenekleri bulunmaktadır. Bir gece veya daha fazla süren konaklamalı turlarda Bonus kart sahiplerine 3 taksit imkanı sunulmaktadır.
- Günübirlik turlarda, turun başlama tarihine son 7 gün içine girilince iptal iade hakkı bulunmamaktadır.
- Konaklamalı turlar için iptal süresi ile ilgili detayları öğrenmek için acenta personelimizle iletişime geçebilirsiniz.
- 0 ile 3 yaş arasındaki çocuklar günübirlik turlara ücretsiz olarak katılabilirler ve kucakta seyahat edebilirler. Ancak, 3 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinler turlarımıza katılırken koltuk almaları zorunludur.
- Kredi kartlarına yapılan iadelerde, bankaların çalışma süreçlerine bağlı olarak iadenin kart hesabına yansıması genellikle 14 iş günü sürebilir.
- Konaklamalı tur programlarımızda tek kişi katılım için single farkı uygulanmaktadır. Alınan single farkı otelde yapılacak konaklamada tek kişilik oda verildiği için otel tarafından talep edilmektedir.
Granikos Travel
× Whatsapp Hattı
DMCA.com Protection Status