fbpx

İstanbul Lale Dönemi Turu

  • Bölge:
  • Tur Süresi: 1 gün
  • Fiyat: 1,600TL
  • İletişim 0286 217 1011 - 0533 703 0767

Şimdi Lale Mevsimi!

13 Nisan Cumartesi için kesin kalkışlı!
20 Nisan Cumartesi için kesin kalkışlı!
21 Nisan Pazar için kayıtlar başladı!

 20 Nisan Cumartesi ( KESİN KALKIŞLI – 2 araç doldu! )

 21 Nisan Pazar ( Kesin Kalkışlı! )

Kişi 1600 TL 

BOĞAZDA TEKNE TURU DAHİL!!

Çanakkale, Çan, Lapseki, Biga Kalkışlıdır!

İstiklal Caddesi, Galata Kulesi, Emirgan Korusu, Eminönü, Boğaz Turu

İstanbul Lale Festivali Turu

Gece 02.15’te Çanakkale Cumhuriyet meydanında buluşma ve 02.30’da İstanbul’a hareket ediyoruz.

Sabah saatlerinde Taksim Meydanı’na ulaşıyoruz. Dünya’nın en kalabalık yaya yolu olan İstiklal Caddesi’nde kahvaltı için mola veriyoruz.

Ardından İstiklal Caddesi’ni boydan boya yürüyerek Galata Kulesi’ne geliyoruz.

Galata Kulesi’nden İstanbul’un muhteşem Boğaz fotoğraflarını çektikten sonra bir sonraki durağımız Emirgan korusuna hareket ediyoruz. Emirgan Korusunda 192 çeşit lalenin görülebileceği yaklaşık 1-2 milyon lale fotoğraflayabilirsiniz. Ardından Eminönü’ne gidiyoruz.

Burada Balık ekmek molası veriyoruz. Sonrasında Boğaz turumuza başlıyoruz. 1 saat sürecek Boğaz turumuzun ardından Eminönü’ne dönerek aracımıza geçiyoruz.

Keyifli Boğaz turumuzun ardından Eminönün’de serbest zaman veriyoruz..

Burada vereceğimiz serbest zamanın ardından dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gerekli molaların ardından Çanakkale’ye varış.

Tur ücretine dahil olan hizmetler

  • Ulaşım
  • Profesyonel rehberlik hizmeti
  • Boğaz turu

Tur ücretine dahil olmayan hizmetler

  • Müze ve ören yeri girişleri
  • Kişisel harcamalar
  • Yemekler

İstanbul Lale Festivali baharın müjdecisi olarak her yıl Nisan ayında gerçekleştirilen bir etkinliktir. Bu festivalde İstanbul’un tarihi ve kültürel mirasıyla özdeşleşmiş olan lalelerin çeşitli etkinlikler eşliğinde kutlanması amaçlanır. Festival kapsamında şehir genelinde lale sergileri, konserler, seminerler, fotoğraf yarışmaları gibi birçok etkinlik düzenlenir. Bu festival, İstanbul’un renkli atmosferine katkı sağlayan ve yerel kültürü ön plana çıkaran önemli bir etkinliktir.


Granikos Travel Tur katılım kuralları

- Konaklamalı turlarımızda kademeli fiyat uygulanmaktadır. Sürekli artan mazot ve otellerin değişken fiyat politikasından dolayı fiyatlandırma konusunda sorunlar yaşıyoruz. Ödemeyi yapan yolcularımızın fiyatları sabitlenecektir! Erken karar verip kayıt oluşturarak uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
- Turlarda oturma düzeni kayıt sırasına göre yapılmaktadır. Lütfen ön koltuk için ısrarcı olmayınız.
- Acentamız ve tur rehberimiz, programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt sonrasında rezervasyonunuzun onaylanabilmesi için ödemeyi 3 gün içerisinde tamamlamanız gerekmektedir. 3 gün içinde ödeme yapılmayan kayıtlar silinebilir.
- Turlarımızda ödemeler için nakit, banka havalesi ve kredi kartı seçenekleri bulunmaktadır. Bir gece veya daha fazla süren konaklamalı turlarda Bonus kart sahiplerine 3 taksit imkanı sunulmaktadır.
- Günübirlik turlarda, turun başlama tarihine son 72 saat kala yapılan iptallerde iade hakkı bulunmamaktadır.
- Konaklamalı turlar için iptal süresi ile ilgili detayları öğrenmek için acenta personelimizle iletişime geçebilirsiniz.
- 0 ile 3 yaş arasındaki çocuklar günübirlik turlara ücretsiz olarak katılabilirler ve kucakta seyahat edebilirler. Ancak, 3 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinler turlarımıza katılırken koltuk almaları zorunludur.
- Kredi kartlarına yapılan iadelerde, bankaların çalışma süreçlerine bağlı olarak iadenin kart hesabına yansıması genellikle 14 iş günü sürebilir.
- Konaklamalı tur programlarımızda tek kişi katılım için single farkı uygulanmaktadır. Alınan single farkı otelde yapılacak konaklamada tek kişilik oda verildiği için otel tarafından talep edilmektedir.
Granikos Travel
× Whatsapp Hattı
DMCA.com Protection Status