fbpx

Selanik, Kavala & Porto Lagos Turu

  • Bölge:
  • Tur Süresi: 1 gün
  • Hareket Tarihi: 18/01/2020
  • Bitiş Tarihi: 18/01/2020

[PROMOSYON FİYAT ] 25euro kişi başı, hemen arayın 0286 217 1011

18 Ocak 2020’ye özel promosyon fiyat 25 euro kişi başı, hemen arayın 0286 217 1011 

Yeşil Pasaport sahiplerine vizesiz, vize ihtiyacı olanlar için vize takip hizmeti vermekteyiz.

Gece 00:30’ da Çanakkale Cumhuriyet Meydanı’nda buluşuyor ve Selanik için yola çıkıyoruz. Keşan üzerinden İpsala sınır kapısına varış ve gümrük işlemlerinin ardından Yunanistan giriş yapıyoruz. Dedeağaç, Gümülcine ve Kavala üzerinden Selanik’ e varıyoruz.

Sabahın ilk saatlerinde Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Ulu Önder Atatürk’ün doğduğu ve yaşadığı eve gidiyoruz.

Ziyaret sonrasında Selanik Kalesine geçiyoruz ve kalede fotoğraf için serbest zaman veriyoruz. Kale sonrasında meşhur Aristoteles Meydanı ve Kordon Boyundan geçerek, Beyaz Kule’de şehri tanıma için yapacağımız panoramik şehir gezimizde, Büyük İskender heykeli, Döner Kule, Uluslarası Fuar alanı, Osmanlı Hamamı, Osmanlı Cami, Bedesten görülecek yerler arasındadır.

Kavala’ya devam ediyoruz. Kavala’ da panoramik şehir turu yapıyoruz.  Şehri tanıma için serbest zaman veriyoruz.  Serbest zaman sonrasında Portologos’a hareket ediyoruz. Osmanlı Paşası Zığın Paşa tarafından yaptırılan Portologos Gölü üzerindeki Meryem Ana Klisesi ziyareti ve fotoğraf molasının ardından Çanakkale’ye hareket ediyoruz. Gümrük ve pasaport işlemleri sırasında Yunan Freeshop’ unda alışveriş imkânı. İpsala sınır kapısından Türkiye’ye giriş ardından yaklaşık 3 saatlik bir yolculukla, akşam saatlerinde Çanakkale’ ye varıyor ve turumuzu sonlandırıyoruz. Bir sonraki turumuzda görüşmek dileği ile…

( Programın akış süresine göre rehber gezi güzergâhında sıralama değişikliği yapabilir )

Fiyata dahil olan hizmetler;

  • D2 belgeli araçlarla ulaşım imkânı
  • Profesyonel rehberlik hizmeti

Fiyata dahil olmayan hizmetler:

  • Yurtdışı çıkış harcı (50 TL)
  • Tüm kişisel harcamalar
  • Kahvaltı, öğle ve akşam yemeği
  • Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Granikos Travel Tur katılım kuralları

- Konaklamalı turlarımızda kademeli fiyat uygulanmaktadır. Sürekli artan mazot ve otellerin değişken fiyat politikasından dolayı fiyatlandırma konusunda sorunlar yaşıyoruz. Ödemeyi yapan yolcularımızın fiyatları sabitlenecektir! Erken karar verip kayıt oluşturarak uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
- Turlarda oturma düzeni kayıt sırasına göre yapılmaktadır. Lütfen ön koltuk için ısrarcı olmayınız.
- Acentamız ve tur rehberimiz, programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt sonrasında rezervasyonunuzun onaylanabilmesi için ödemeyi 3 gün içerisinde tamamlamanız gerekmektedir. 3 gün içinde ödeme yapılmayan kayıtlar silinebilir.
- Turlarımızda ödemeler için nakit, banka havalesi ve kredi kartı seçenekleri bulunmaktadır. Bir gece veya daha fazla süren konaklamalı turlarda Bonus kart sahiplerine 3 taksit imkanı sunulmaktadır.
- Günübirlik turlarda, turun başlama tarihine son 7 gün içine girilince iptal iade hakkı bulunmamaktadır.
- Konaklamalı turlar için iptal süresi ile ilgili detayları öğrenmek için acenta personelimizle iletişime geçebilirsiniz.
- 0 ile 3 yaş arasındaki çocuklar günübirlik turlara ücretsiz olarak katılabilirler ve kucakta seyahat edebilirler. Ancak, 3 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinler turlarımıza katılırken koltuk almaları zorunludur.
- Kredi kartlarına yapılan iadelerde, bankaların çalışma süreçlerine bağlı olarak iadenin kart hesabına yansıması genellikle 14 iş günü sürebilir.
- Konaklamalı tur programlarımızda tek kişi katılım için single farkı uygulanmaktadır. Alınan single farkı otelde yapılacak konaklamada tek kişilik oda verildiği için otel tarafından talep edilmektedir.
Granikos Travel
× Whatsapp Hattı
DMCA.com Protection Status