fbpx

Işıl Işıl Drama Noel Baba Köyü ( Kavala & Drama & Dedeağaç )

Drama Noel Baba Köyüne Romantik Bir Yolculuk..

KAVALA – DRAMA NOEL BABA KÖYÜ  & DEDEAĞAÇ TURU

JUMBO MARKET’TE SERBEST ZAMANLI!

Yeşil Pasaport Sahiplerine Vizesiz!

23 Aralık Cumartesi – 35 Euro ( KESİN KALKIŞLI ! )

Sabah saat 04:00’da Çanakkale Cumhuriyet meydanında buluşma ve hareket ediyoruz. İpsala sınır kapısına doğru yolculuğumuz devam ediyor.

İpsala (Türkiye) Kipi (Yunanistan) Sınır Kapılarında Gümrük & Pasaport işlemleri sonrası Yunanistan’a giriş yapıyor ve Kavala’ya hareket ediyoruz.

Kavala panoramik şehir turu (Elefterios Caddesi, 28 Ekim Meydanı, Elçilik Binaları, Belediye Binası, Ag. Nicholas & Tedora Kimissi Kilisesi, Osmanlıda Pargalı İbrahim Paşa Camii, Su Kemerleri, Eski Şehir, Kavalalı Mehmet Ali Paşa İmarathanesi, Evi ve Heykeli gezileri) ve serbest zaman.

Kavala gezimiz sonrasında , Yol üzerinde JUMBO AVM ‘de alışveriş molası veriyoruz. Serbest zamanın ardından Drama’ya Hareket ediyoruz.

İlk önce göreceğimiz yer şarkılara, türkülere ilham olmuş Drama Köprüsü’nü gördükten sonra Drama’ya yolculuğumuz devam ediyor. Drama’ya varışımızın ardından Osmanlı Dönemi’nde de şehir parkı olan ve halen daha günümüzde şehir parkı olarak kullanılan Park ziyareti.

Ziyaretin ardından Drama şehri son yıllarda eşsiz bir Noel sahnesi olarak tasarlanıyor, şehir merkezinde sahnelenen “Oneiroupolis” (The Dreamland) programının etkinlikleri çocuklar ve yetişkinleri gerçek peri masallarına taşıyor. Her yıl belediye çalışanları ve birçok gönüllünün desteğiyle peri masalı köyüne ait ahşap evlerinin yapıldığı Özgürlük Meydanı’nda, Noel Baba’nın evi, Peri Masalı evi, Elflerin atölyeleri ve maceralar evini görüyoruz. Binlerce ziyaretçinin beğenisini toplayan hoş vakit geçirmelerini sağlayan noktalardan sadece birkaç tanesi Drama şehrinin eşsiz güzelliklerini gördükten sonra toplanma noktamızda buluşuyoruz ve Dedeağaç’a hareket ediyoruz. Alexandroupoli (Dedeağaç)’a vardıktan sonra akşam yemeği molası veriyoruz ve Yunanistan’ın meşhur deniz ürünlerini/yemeklerini yiyebilir. Meşhur olan kahvesi Frappeyi içebilirler.

Yapılan geziler sonrasında dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gümrük işlemleri ardından Free Shop alışveriş molası vereceğiz. İpsala Türk kapısında gümrük işlemleri ardından Çanakkale’ye dönüşe geçiyoruz.

Tur ücretine dahil olan hizmetler:

  • B2 Uluslararası Yetki Belgeli Araç ile Ulaşım
  • Rehberlik Hizmeti
  • Çanakkale 1915 Köprüsüyle geçiş

Dahil olmayan: Yurtdışı çıkış harcı 150 TL’dir.

* Önemli hatırlatma: 18 yaşından küçük çocuklar annesi ile seyahat ediyorsa babasından, babası ile seyahat ediyorsa annesinden, üçüncü bir kişi ile seyahat ediyorsa hem annesinden, hem babasından muvafakatname almak zorundadır. Muvafakatname olmaması sebebi ile kapıdan geçiş gerçekleşmemesi durumunda Granikos Travel sorumlu tutulamaz.


Önemli Hatırlatma ( Ön Ödeme ): - Haziran 2024 itibariyle, tüm turlarımızda ön kayıt ile rezervasyon almaya başladık. Günübirlik turlarımızda %20, bir gece ve üzeri konaklamalı turlarımızda %10 oranında rezervasyon onay ücreti alınacaktır. Ön kayıt ücreti ödemeyen yolcularımızın kayıtları sisteme alınmayacaktır. Turlarımızın, acentemiz tarafından katılım yetersizliği nedeniyle iptal edilmesi durumunda, alınan ücretler kesintisiz olarak iade edilecektir.

- Alınan ön ödeme (kaparo) iadesi, müşterinin isteği üzerine günübirlik turlarda son 15 güne, konaklamalı turlarda ise son 21 güne girildiğinde yapılmayacaktır.

Granikos Travel Tur katılım kuralları

- Konaklamalı turlarımızda kademeli fiyat uygulanmaktadır. Sürekli artan mazot ve otellerin değişken fiyat politikasından dolayı fiyatlandırma konusunda sorunlar yaşıyoruz. Ödemeyi yapan yolcularımızın fiyatları sabitlenecektir! Erken karar verip kayıt oluşturarak uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
- Turlarda oturma düzeni kayıt sırasına göre yapılmaktadır. Lütfen ön koltuk için ısrarcı olmayınız.
- Acentamız ve tur rehberimiz, programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt sonrasında rezervasyonunuzun onaylanabilmesi için ödemeyi 3 gün içerisinde tamamlamanız gerekmektedir. 3 gün içinde ödeme yapılmayan kayıtlar silinebilir.
- Turlarımızda ödemeler için nakit, banka havalesi ve kredi kartı seçenekleri bulunmaktadır. Bir gece veya daha fazla süren konaklamalı turlarda Bonus kart sahiplerine 3 taksit imkanı sunulmaktadır.
- Günübirlik turlarda, turun başlama tarihine son 7 gün içine girilince iptal iade hakkı bulunmamaktadır.
- Konaklamalı turlar için iptal süresi ile ilgili detayları öğrenmek için acenta personelimizle iletişime geçebilirsiniz.
- 0 ile 3 yaş arasındaki çocuklar günübirlik turlara ücretsiz olarak katılabilirler ve kucakta seyahat edebilirler. Ancak, 3 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinler turlarımıza katılırken koltuk almaları zorunludur.
- Kredi kartlarına yapılan iadelerde, bankaların çalışma süreçlerine bağlı olarak iadenin kart hesabına yansıması genellikle 14 iş günü sürebilir.
- Konaklamalı tur programlarımızda tek kişi katılım için single farkı uygulanmaktadır. Alınan single farkı otelde yapılacak konaklamada tek kişilik oda verildiği için otel tarafından talep edilmektedir.
Granikos Travel
× Whatsapp Hattı
DMCA.com Protection Status