fbpx

Likya Turu – 2 Gece Konaklama / Çanakkale Çıkışlı

 • Bölge:
 • Tur Süresi: 3 gün
 • Hareket Tarihi: 06/06/2019
 • Bitiş Tarihi: 08/06/2019
 • Fiyat: 750TL
 • İletişim 0286 217 1011 - 0533 703 0767

Akyaka, Gökova, Azmakçayı, On İki Adalar Tekne Turu,Kızılada, Ölüdeniz, Dalyan, İztuzu Plajı

Buluşma ve hareket yerleri

 • 22:30 Biga Avm önü kalkışlı
 • 23:15 Lapseki Feribot iskelesi önü kalkışlı
 • 00:00 Çanakkale Cumhuriyet meydanı kalkışlı

1.Gün – Akyaka – Gökova Körfezi – İnce Kum – Gelibolu Adası – Lacivert Koy Sedir Adası – Azmak Çayı

00:00’de Çanakkale Cumhuriyet Meydanından hareket ile Gökova’ya hareket ediyoruz. Gökova Körfezinde, Azmak Çayı’nın kenarından körfeze doğru ufak bir gezinti yapıyoruz. Akyaka’nın güzelliklerini görünce “biz neden burada yaşamıyoruz” diyeceksiniz. Azmak Çayı’nın güzelliği daha hafızanızdan silinmeden başka, bir güzellik olan Gökova Tekne Turumuza (1. Tekne Turu) çıkıyoruz. Tekne turumuzda Gelibolu Adası, İncekum, Sualtı Mağaraları, Lacivert Koy başlıca göreceğimiz yerler olacak. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molalarının ardından Sedir Adası’na gidiyoruz. Sedir Adası’nda verilen molanın ardından Akyaka’ya geri dönüyoruz. Akyaka Beldesinden bedenen ayrılırken ruhumuzu da Gökova Körfezi’nde bırakıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

2.Gün – 12 Adalar Tekne Turu – Kızılada – Katrancı Adası – Göcek Adası

Sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası Fethiye’nin ve Göçek’in birbirinden güzel koy ve adalarında yunuslar gibi özgürce yüzebileceğimiz, maviyi ve yeşili bir arada görmeye doyacağımız Oniki Adalar Tekne Turumuza (2.Tekne Turu ) çıkıyoruz. Kızıl Ada, Katrancı Adası, Göcek Adası, Yassıcalar Adası, (Panoramik) Şövalye Adası ve yüzme molaları veriyoruz. Tekne turu dönüşünde Fethiye şehir merkezinde bulunan, Telmessos Antik Tiyatrosu gezisinin ardından otele dönüyoruz. Aksam yemeği ve konaklama otelimizde.

3.Gün – Kayaköy – Ölüdeniz – Dalyan – İztuzu – Kaunos

Sabah otelimizde alınan açık büfe kahvaltı sonrası, sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendini Babadağ’dan aşağıya atan Belcekız’ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belcekız Koyunu görüp, Ölüdeniz’de yüzme molası veriyoruz. Ölüdeniz’deki keyifli dakikaların ardından Kayaköy’e gidiyoruz. Cumhuriyetimizin fikir babalarından biri olan Yunus Nadi`nin doğum yeri olan Kayaköy`ü rehberimizin anlatımları eşliğinde dolaşıyoruz. Kayaköy gezimizi takiben 3.TEKNE TURU`muzu gerçekleştirmek için Dalyan`a geçiyoruz. Dalyan merkezden bineceğimiz teknemiz ile Köyceğiz gölünü denize bağlayan kanal üzerinden İztuzu plajına hareket ediyoruz. Tekne yolculuğumuz esnasında Kaunos antik kenti nekropolünü (kaya mezarları) görerek rehberimizden Kaunos antik kenti tarihçesi, Kaunos efsanesi gibi konularda bilgiler alıyoruz. Caretta Caretta deniz kaplumbağalarının ülkemizdeki en önemli yumurtlama alanlarında biri olan İz Tuzu Plajında vereceğimiz uzun yüzme molasının ardından Çanakkale’ye geri dönüş yoluna geçiyoruz. Dönüşte ortalama 02.00 gibi Çanakkale’ye gelmiş oluyoruz.

Tur fiyatına dahil olan hizmetler

 • 3* veya 4* otellerde 2 gece yarım pansiyon konaklama ( kahvaltı + akşam yemeği )
 • Rehberlik hizmeti
 • Gidiş – dönüş rehberlik hizmeti

Tur fiyatına dahil olmayan hizmetler

 • Tekne turları
 • Müze ören yeri girişleri

Granikos Travel Tur katılım kuralları

- Konaklamalı turlarımızda kademeli fiyat uygulanmaktadır. Sürekli artan mazot ve otellerin değişken fiyat politikasından dolayı fiyatlandırma konusunda sorunlar yaşıyoruz. Ödemeyi yapan yolcularımızın fiyatları sabitlenecektir! Erken karar verip kayıt oluşturarak uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
- Turlarda oturma düzeni kayıt sırasına göre yapılmaktadır. Lütfen ön koltuk için ısrarcı olmayınız.
- Acentamız ve tur rehberimiz, programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt sonrasında rezervasyonunuzun onaylanabilmesi için ödemeyi 3 gün içerisinde tamamlamanız gerekmektedir. 3 gün içinde ödeme yapılmayan kayıtlar silinebilir.
- Turlarımızda ödemeler için nakit, banka havalesi ve kredi kartı seçenekleri bulunmaktadır. Bir gece veya daha fazla süren konaklamalı turlarda Bonus kart sahiplerine 3 taksit imkanı sunulmaktadır.
- Günübirlik turlarda, turun başlama tarihine son 72 saat kala yapılan iptallerde iade hakkı bulunmamaktadır.
- Konaklamalı turlar için iptal süresi ile ilgili detayları öğrenmek için acenta personelimizle iletişime geçebilirsiniz.
- 0 ile 3 yaş arasındaki çocuklar günübirlik turlara ücretsiz olarak katılabilirler ve kucakta seyahat edebilirler. Ancak, 3 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinler turlarımıza katılırken koltuk almaları zorunludur.
- Kredi kartlarına yapılan iadelerde, bankaların çalışma süreçlerine bağlı olarak iadenin kart hesabına yansıması genellikle 14 iş günü sürebilir.
- Konaklamalı tur programlarımızda tek kişi katılım için single farkı uygulanmaktadır. Alınan single farkı otelde yapılacak konaklamada tek kişilik oda verildiği için otel tarafından talep edilmektedir.
Granikos Travel
× Whatsapp Hattı
DMCA.com Protection Status