Gölyazı, Mudanya & Tirilye Turu

  • Bölge:
  • Tur Süresi: 1 gün
  • Hareket Tarihi: 25/11/2018
  • Bitiş Tarihi: 25/11/2018
  • Fiyat: 99TL
  • İletişim 0286 217 1011 - 0533 703 0767

GÖLYAZI & MUDANYA & TİRİLYE Günübirlik  – Serpme Köy Kahvaltısı Dahil! Gezimize 04:30’ da Cumhuriyet Meydanı’ nda buluşarak Bursa’ya doğru yola çıkıyoruz. Geceyi konforlu araçlarımızda Granikos Turizm araç içi ikramları eşliğinde geçiriyoruz. Geceyi konforlu otobüs yolculuğu ve Granikos Turizm araç içi ikramları eşliğinde, Biga-Bandırma güzergâhı üzerinden, gezimizin ilk durağı olan Ulubat Gölü üzerindeki bir adaya […]

GÖLYAZI & MUDANYA & TİRİLYE

Günübirlik  – Serpme Köy Kahvaltısı Dahil!

Gezimize 04:30’ da Cumhuriyet Meydanı’ nda buluşarak Bursa’ya doğru yola çıkıyoruz. Geceyi konforlu araçlarımızda Granikos Turizm araç içi ikramları eşliğinde geçiriyoruz.

Geceyi konforlu otobüs yolculuğu ve Granikos Turizm araç içi ikramları eşliğinde, Biga-Bandırma güzergâhı üzerinden, gezimizin ilk durağı olan Ulubat Gölü üzerindeki bir adaya kurulmuş olan Gölyazı Köyüne varıyoruz. Gölyazı Köyü, Uluabat Gölü kenarında göz kamaştıran bir balıkçı köyü. Kıyıya bir köprü ile bağlı durumda olan, sit alanı olarak kabul edilmiş kasabada verilecek serbest zamanda, gölün kenarında balık ağlarını ve kerevit sepetlerini onaran balıkçıları görebilirsiniz. Köy meydanında bulunan 740 yıllık çınarın altında sabah çaylarımızı içip, Arnavut kaldırımlı dar sokaklarından ilerleyerek, tarihi kent duvarları arasında keyifli yürüyüşler yapıyoruz. Köyde nereye baksanız bir fotoğraf karesi sizi bekliyor. Bu etkileyici ortamda geçireceğimiz güzel saatlerden sonra yolumuza devam ediyor ve Cumalıkızık Köyü’ ne varıyoruz.

Uludağ’ın eteklerine kurulmuş olan bu tarihi Osmanlı Köyü daha ilk dakikadan itibaren sizleri etkileyecek ve fotoğraf meraklıları için adeta doğal bir stüdyo görevi görecektir.

Rengârenk evleri, Arnavut kaldırımlı sokaklarıyla beş yüz yıllık Osmanlı köyü Cumalıkızık, günümüzde de filmlere, kliplere mekân olmaktadır. Buram buram Osmanlı izi taşıyan köyü dolaşıyor ve köy kadınları tarafından işletilen köy evinde muhteşem köy kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltımız sonrasında Bursa’nın en iyi korunmuş ilçelerinden Mudanya’ya doğru yola çıkıyoruz. Mudanya’da Osmanlı evlerinin en güzel örneklerini görüyoruz. Bu evlere örnek olarak Mudanya Mütareke Evi Müzesi’ni söyleyebiliriz. Bu konak aynı zamanda Türk – Yunan savaşına son veren ateşkes anlaşmasının yapıldığı yalıdır. Konak gezimizin ardından Mudanya’nın yazlık yerlerinden ve kiliseleriyle ünlü Trilye‘ye ulaşıyoruz. Vereceğimiz serbest zaman ve molamız sonrasında Çanakkale’ye dönüyoruz.

Fiyata dâhil olan hizmetler:

-D2 belgeli lüks araçlarla ulaşım

-Profesyonel rehberlik hizmeti

-Araç içi ikramlar

– Serpme Köy Kahvaltısı

 

Fiyata dâhil olmayan ikramlar:

-Müze ve ören yeri giriş ücretleri

-Tüm kişisel harcamalar

– Öğle ve akşam yemekleri

 

BİLGİLENDİRME

* Tur esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.
* Gerçekleştirilecek programlar içerisinde gün içinde uzun yollar kat edilebilir. Konuyla ilgili bilgilendirme rehberiniz tarafından sizlere yapılacaktır.

*Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.

*Tur içeresinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilemez.

*Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar.

*Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlardan Granikos Travel’ in sorumluluğu yoktur. Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 2 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Granikos Travel’ de saklıdır.

*Katılımcı sayısına göre turlarda kullanılacak araçlar 30 kişi ve üzeri turlarda otobüs, 16 – 30 kişi arası turlarda midibüs, 15 kişiye kadar olan turlarda minibüs kullanılacaktır.

Detaylı bilgi ve rezervasyon hattı;

0286 217 1011
0533 703 0767 (WhatsApp Aktif)

Hatırlatmalar;

- Turlarımızda koltuk numarası, ödeme kayıt sırasına göre planlanmaktadır.
- 16,27,31,46 veya 54 kişilik ulaştırma bakanlığı tarafından yetkili araçlar ile düzenlenmektedir.