fbpx

Afyon – Kütahya – Bilecik & Söğüt Turu

  • Bölge: ,
  • Tur Süresi: 2 gün
  • Hareket Tarihi: 04/05/2024
  • Bitiş Tarihi: 05/05/2024
  • Fiyat: 4,750TL
  • İletişim 0286 217 1011 - 0533 703 0767

Granikos Özel Tur Programı

GRANIKOS ÖZEL PROGRAM!!

AFYON – KÜTAHYA – BİLECİK – SÖĞÜT TURU

4.750 TL !

Gece 01.00’de Çanakkale Cumhuriyet Meydanında buluşma Kütahya’ya hareket ediyoruz.

( Lapseki hareket saati:01.30 – Biga hareket saati: 02.15 )

1.Gün – Kütahya – Afyon

Sabah saatlerinde Kütahya’ya varış ve kahvaltı için serbest zaman veriyoruz. Ardından Kütahya’yı keşfe başlıyoruz. Rehberimiz eşliğinde  Kütahya Ulu Cami, Dönenler Cami Mevlevihanesi, Çini Müzesi, Kütahya Kalesi (Panoramik), Macar Evi’ni geziyoruz. Ardından Afyon’a hareket ediyoruz. Afyon turumuzda göreceğimiz yerler Zafer Meydanı Ulu Cami, Sultan Divani Mevlevihanesi, Zafer Anıtı, Zafer Müzesi, Afyonkarahisar Kalesi (Panoramik), Tarihi Afyon Evleri, Kadınanalar. Sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Konaklama ve Akşam yemeği Afyon’da otelimizde

2.Gün – Bilecik – Söğüt

Sabah otelde yapacağımız kahvaltı sonrasında Bilecik’e hareket ediyoruz. Bilecik’te göreceğimiz yerler Şeyh Edebali Türbesi, Orhan Gazi Camii, Tarih Şeridi, Yaşayan Şehir Müzesi olacak. Ardından       mini bir yolcuğun ardından Söğüt’e ulaşıyoruz. Oğuzların Kayı Boyu lideri, Osmanlı Beyliği’nin kurucusu ve Osmanlı Devleti’nin (1299) kurucusu Osman Bey’in babası olan Ertuğrul Gazi’nin Türbesi’ni geziyoruz. Ardından Söğüt Müzesi , Hamidiye Camii, Söğüt Saat Kulesi’ni görüyoruz ve serbest zaman veriyoruz. Ardından Çanakkale’ye hareket ediyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER:
• Lüks Araçlarla Ulaşım
• Profesyonel Rehberlik Hizmeti
• Seyahat Sağlık Sigortası
• 1 Gece Afyon’da Yarım Pansiyon Konaklama (Sabah kahvaltısı-Akşam Yemeği)

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
• 1. Gün Kahvaltı ve Öğle Yemekleri
• Müze, Ören Yeri ve Giriş Ücretleri


Önemli Hatırlatma ( Ön Ödeme ): - Haziran 2024 itibariyle, tüm turlarımızda ön kayıt ile rezervasyon almaya başladık. Günübirlik turlarımızda %20, bir gece ve üzeri konaklamalı turlarımızda %10 oranında rezervasyon onay ücreti alınacaktır. Ön kayıt ücreti ödemeyen yolcularımızın kayıtları sisteme alınmayacaktır. Turlarımızın, acentemiz tarafından katılım yetersizliği nedeniyle iptal edilmesi durumunda, alınan ücretler kesintisiz olarak iade edilecektir.

- Alınan ön ödeme (kaparo) iadesi, müşterinin isteği üzerine günübirlik turlarda son 15 güne, konaklamalı turlarda ise son 21 güne girildiğinde yapılmayacaktır.

Granikos Travel Tur katılım kuralları

- Konaklamalı turlarımızda kademeli fiyat uygulanmaktadır. Sürekli artan mazot ve otellerin değişken fiyat politikasından dolayı fiyatlandırma konusunda sorunlar yaşıyoruz. Ödemeyi yapan yolcularımızın fiyatları sabitlenecektir! Erken karar verip kayıt oluşturarak uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
- Turlarda oturma düzeni kayıt sırasına göre yapılmaktadır. Lütfen ön koltuk için ısrarcı olmayınız.
- Acentamız ve tur rehberimiz, programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt sonrasında rezervasyonunuzun onaylanabilmesi için ödemeyi 3 gün içerisinde tamamlamanız gerekmektedir. 3 gün içinde ödeme yapılmayan kayıtlar silinebilir.
- Turlarımızda ödemeler için nakit, banka havalesi ve kredi kartı seçenekleri bulunmaktadır. Bir gece veya daha fazla süren konaklamalı turlarda Bonus kart sahiplerine 3 taksit imkanı sunulmaktadır.
- Günübirlik turlarda, turun başlama tarihine son 7 gün içine girilince iptal iade hakkı bulunmamaktadır.
- Konaklamalı turlar için iptal süresi ile ilgili detayları öğrenmek için acenta personelimizle iletişime geçebilirsiniz.
- 0 ile 3 yaş arasındaki çocuklar günübirlik turlara ücretsiz olarak katılabilirler ve kucakta seyahat edebilirler. Ancak, 3 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinler turlarımıza katılırken koltuk almaları zorunludur.
- Kredi kartlarına yapılan iadelerde, bankaların çalışma süreçlerine bağlı olarak iadenin kart hesabına yansıması genellikle 14 iş günü sürebilir.
- Konaklamalı tur programlarımızda tek kişi katılım için single farkı uygulanmaktadır. Alınan single farkı otelde yapılacak konaklamada tek kişilik oda verildiği için otel tarafından talep edilmektedir.
Granikos Travel
× Whatsapp Hattı
DMCA.com Protection Status