fbpx

Baştan Sona İzmir Turu

  • Bölge:
  • Tur Süresi: 2 gün
  • Hareket Tarihi: 18/11/2023
  • Bitiş Tarihi: 19/11/2023
  • Fiyat: 2,750TL
  • İletişim 0286 217 1011 - 0533 703 0767

İzmir’i keşfe gidiyoruz..

Çan kalkış saati: 23.30

Biga Avm önü kalkış saati: 00.00

Lapseki iskele kalkış saati: 01.00

Çanakkale Cumhuriyet meydanı: 01.30

Çanakkale, Lapseki, Biga ve Çan Kalkışldır!

Cuma gecesi 02.00’de yolculuğumuza başlıyoruz.

1.GÜN Cumartesi / Efes Antik Kenti & Şirince Köyü & Meryem Ana Evi :

Sabah kahvaltısı için yol üzerinde bir tesiste kahvaltı molası veriyoruz. Ardından Hıristiyan inanışına göre Meryem Ana’nın yaşadığı ve öldüğü ev olarak kabul edilen ve Hıristiyanların hac merkezi de olan Meryem Ana Evi gezisini yapıyoruz. Sonrasında Efes Antik Kenti’ne hareket ediyoruz. Burada Tiyatro, Kuretler Caddesi, Memmius Anıtı, Herakles Kapısı, Traian Çeşmesi, Hadrian Tapınağı, Latrina, Celsus Kütüphanesi, Ticaret Agorası, Odeon, Parlamento Binası, Mozaikli Kaldırım göreceğimiz yerler arasında olacaktır. Efes Antik Kenti gezimizin ardından Şirince köyüne gidiyoruz. Şarabı ve Tarihi Evleri ile meşhur; evleri, çarşısı ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince’ye varıyoruz. Köy içerisinde vereceğimiz serbest zaman sonrasında Kuşadası’na hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

2.GÜN Pazar / Sığacık & İzmir & Foça :

Sabah otelde yapacağımız kahvaltı sonrasında Seferihisar üzerinden, tarihi taş evlerinin bulunduğu sokaklara ve bakir koylara sahip Sığacık’a geçiyoruz. Her bir köşesinde sakin şehrin sembolü olan salyangoz resimlerini görebileceğiniz, huzur ve sessizliğin hakim olduğu bu şirin beldede, Sığacık Limanı, Kale içerisindeki tarihi evleri geziyoruz. Ardından İzmir‘e hareket ediyoruz. Konak Meydanı, Hükümet Konağı, Saat Kulesi‘ni gördükten sonra Kızlar Ağası Hanı‘nın otantik havasında kahve molası veriyoruz. Ardından Tarihi Kemeraltı Çarşı‘sında alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında Foça’ya hareket ediyoruz. Eski Foça’nın güzel sokak aralarını keşfetmek için Küçük Deniz olarak bilinen küçük limana gidip burada Serbest vakit vereceğiz. Foça turumuzu sonlandırarak Sonrasında Çanakkale’ye dönüşe geçiyoruz.

Bir dahaki Granikos Travel organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Tur fiyatına dahil olan hizmetler:

  • 1 gece konaklama ( sabah kahvaltısı + akşam yemeği )
  • Rehberlik hizmeti
  • Gidiş – dönüş ulaşım

* Tek kişi katılım olduğu durumda +750 TL Single konaklama farkı uygulanmaktadır!


Tur katılım kuralları

- Acentamız ve tur rehberimiz programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt olduktan sonra 3 gün içinde ödeme yapmanız durumunda rezervasyonunuz onaylanacaktır. 3 gün içinde ödemesi tamamlanmayan kayıtlarınız silinebilir.
- Günübirlik turlarda nakit ödeme veya banka havalesi kabul ediyoruz, 1 gece veya daha fazla geceleme olan konaklamlı turlarda kredi kartı ile Çanakkale şubemizden tek çekim ödeme kabul ediyoruz.
- Günübirlik turlarda son 72 saate girildiğinde iptal iade hakkınız kalmamaktadır.
- Konaklamalı turlar için iptal süresini acenta personelimize danışabilirsiniz.
- 0 ile 3 yaş arası çocuklar günübirlik turlara ücretsiz olacak kucakta katılabilirler. 3 yaş ve üzeri kişilerin turlarımızda koltuk almaları zorunludur.
- Konaklamalı tur programlarımızda tek kişi katılım için single farkı uygulanmaktadır. Alınan single farkı otelde yapılacak konaklamada tek kişilik oda verildiği için otel tarafından talep edilmektedir.
Granikos Travel
DMCA.com Protection Status