fbpx

Baştan Sona İzmir Turu

  • Bölge:
  • Tur Süresi: 2 gün
  • Hareket Tarihi: 18/11/2023
  • Bitiş Tarihi: 19/11/2023
  • Fiyat: 2,750TL
  • İletişim 0286 217 1011 - 0533 703 0767

İzmir’i keşfe gidiyoruz..

Çan kalkış saati: 23.30

Biga Avm önü kalkış saati: 00.00

Lapseki iskele kalkış saati: 01.00

Çanakkale Cumhuriyet meydanı: 01.30

Çanakkale, Lapseki, Biga ve Çan Kalkışldır!

Cuma gecesi 02.00’de yolculuğumuza başlıyoruz.

1.GÜN Cumartesi / Efes Antik Kenti & Şirince Köyü & Meryem Ana Evi :

Sabah kahvaltısı için yol üzerinde bir tesiste kahvaltı molası veriyoruz. Ardından Hıristiyan inanışına göre Meryem Ana’nın yaşadığı ve öldüğü ev olarak kabul edilen ve Hıristiyanların hac merkezi de olan Meryem Ana Evi gezisini yapıyoruz. Sonrasında Efes Antik Kenti’ne hareket ediyoruz. Burada Tiyatro, Kuretler Caddesi, Memmius Anıtı, Herakles Kapısı, Traian Çeşmesi, Hadrian Tapınağı, Latrina, Celsus Kütüphanesi, Ticaret Agorası, Odeon, Parlamento Binası, Mozaikli Kaldırım göreceğimiz yerler arasında olacaktır. Efes Antik Kenti gezimizin ardından Şirince köyüne gidiyoruz. Şarabı ve Tarihi Evleri ile meşhur; evleri, çarşısı ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince’ye varıyoruz. Köy içerisinde vereceğimiz serbest zaman sonrasında Kuşadası’na hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

2.GÜN Pazar / Sığacık & İzmir & Foça :

Sabah otelde yapacağımız kahvaltı sonrasında Seferihisar üzerinden, tarihi taş evlerinin bulunduğu sokaklara ve bakir koylara sahip Sığacık’a geçiyoruz. Her bir köşesinde sakin şehrin sembolü olan salyangoz resimlerini görebileceğiniz, huzur ve sessizliğin hakim olduğu bu şirin beldede, Sığacık Limanı, Kale içerisindeki tarihi evleri geziyoruz. Ardından İzmir‘e hareket ediyoruz. Konak Meydanı, Hükümet Konağı, Saat Kulesi‘ni gördükten sonra Kızlar Ağası Hanı‘nın otantik havasında kahve molası veriyoruz. Ardından Tarihi Kemeraltı Çarşı‘sında alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Sonrasında Foça’ya hareket ediyoruz. Eski Foça’nın güzel sokak aralarını keşfetmek için Küçük Deniz olarak bilinen küçük limana gidip burada Serbest vakit vereceğiz. Foça turumuzu sonlandırarak Sonrasında Çanakkale’ye dönüşe geçiyoruz.

Bir dahaki Granikos Travel organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

Tur fiyatına dahil olan hizmetler:

  • 1 gece konaklama ( sabah kahvaltısı + akşam yemeği )
  • Rehberlik hizmeti
  • Gidiş – dönüş ulaşım

* Tek kişi katılım olduğu durumda +750 TL Single konaklama farkı uygulanmaktadır!


Granikos Travel Tur katılım kuralları

- Konaklamalı turlarımızda kademeli fiyat uygulanmaktadır. Sürekli artan mazot ve otellerin değişken fiyat politikasından dolayı fiyatlandırma konusunda sorunlar yaşıyoruz. Ödemeyi yapan yolcularımızın fiyatları sabitlenecektir! Erken karar verip kayıt oluşturarak uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
- Turlarda oturma düzeni kayıt sırasına göre yapılmaktadır. Lütfen ön koltuk için ısrarcı olmayınız.
- Acentamız ve tur rehberimiz, programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt sonrasında rezervasyonunuzun onaylanabilmesi için ödemeyi 3 gün içerisinde tamamlamanız gerekmektedir. 3 gün içinde ödeme yapılmayan kayıtlar silinebilir.
- Turlarımızda ödemeler için nakit, banka havalesi ve kredi kartı seçenekleri bulunmaktadır. Bir gece veya daha fazla süren konaklamalı turlarda Bonus kart sahiplerine 3 taksit imkanı sunulmaktadır.
- Günübirlik turlarda, turun başlama tarihine son 7 gün içine girilince iptal iade hakkı bulunmamaktadır.
- Konaklamalı turlar için iptal süresi ile ilgili detayları öğrenmek için acenta personelimizle iletişime geçebilirsiniz.
- 0 ile 3 yaş arasındaki çocuklar günübirlik turlara ücretsiz olarak katılabilirler ve kucakta seyahat edebilirler. Ancak, 3 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinler turlarımıza katılırken koltuk almaları zorunludur.
- Kredi kartlarına yapılan iadelerde, bankaların çalışma süreçlerine bağlı olarak iadenin kart hesabına yansıması genellikle 14 iş günü sürebilir.
- Konaklamalı tur programlarımızda tek kişi katılım için single farkı uygulanmaktadır. Alınan single farkı otelde yapılacak konaklamada tek kişilik oda verildiği için otel tarafından talep edilmektedir.
Granikos Travel
× Whatsapp Hattı
DMCA.com Protection Status