fbpx

FETHİYE – DALYAN – SAKLIKENT – JEEP SAFARİ – 12 ADALAR TURU

 • Bölge:
 • Tur Süresi: 4 gün
 • Hareket Tarihi: 23/06/2024
 • Bitiş Tarihi: 27/06/2024
 • Fiyat: 10,000TL
 • İletişim 0286 217 1011 - 0533 703 0767

Sezonun son tatil fırsatını, en uygun fiyat garantisini kaçırmayın! Fethiye Hisarönü’nde 4* Yıldızlı Otelde 3 Gece Konaklama İmkanı..!

En uygun fiyat garantisini kaçırmayın! Fethiye Destina Otel Otelde 3 Gece Konaklama İmkanı..!

Ölüdeniz • Belcekız Plajı • Kayaköy • Dalyan
İztuzu Plajı • Saklıkent • Jeep Safari
Fethiye 12 Adalar • 

 10.000 TL 

PROMOSYON FİYAT!

BONUS KARTA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT İMKANI KAÇIRMAYIN!

Çanakkale, Çan, Lapseki, Biga Kalkışlıdır!

( 3 Akşam Yemeği ve 3 Sabah Kahvaltısı Dahil ! )

23 Haziran Gidiş – 27 Haziran Dönüş ( KESİN KALKIŞLI! )

1.GÜN: GECE YOLCULUĞU

Değerli misafirlerimiz, 23.00’da Çanakkale Meydandan hareket ederek gece yolculuğumuza başlıyoruz.

2.GÜN: DALYAN – İZTUZU PLAJI – KAUNOS KRAL MEZARLARI – FETHİYE

Yolumuz üzerinde alacağımız kahvaltı (Ekstra) sonrası Dalyan‘a hareket. Dalyan’da çıkacağımız tekne turunda;(Ekstra) Çamur Banyosunda ve kaplıca suyunda şifa bulacak, Kanal boyunca seyre çıkacağız. Kaunos Antik Kenti Kral Mezarları panoramik olarak göreceğimiz yerler arasında.  Dalyan’ın ünlü Caretta Caretta deniz kaplumbağaları ile meşhur İztuzu Plajı’nda yüzme molası veriyoruz. (Denize girmek isteyen misafirlerimizin önceden havlu ve mayolarını ayrı bir çantaya hazırlamaları önemle tavsiye edilir.) Ardından Fethiye’ye hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelde

3.GÜN: SAKLIKENT JEEP SAFARİ – SU SAVAŞLARI – SAKLIKENT KANYONU – GİZLİKENT ŞELALESİ

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında bizi bekleyen Safari araçları ile buluşarak tam gün sürecek bu eğlenceli aktiviteye başlıyoruz. (Ekstra) İlk olarak su tabancaları kiralayıp  eğlencesine doyum olmayan su savaşları yapıyoruz. Sonrasında Saklıkent Kanyonu’na ilerliyor ve öğle yemeği için mola veriyoruz.  Saklıkent Kanyonu’nda serbest zaman. Tekrar araçlarımıza binip Gizlikent Şelalesi’ne ilerliyoruz. Su savaşlarına devam ederek Gizlikent Şelalesi’ne ulaşıyoruz. Burada geçireceğimiz zaman sonrasında günümüzü çamur banyosu ile sonlandırıyoruz. Günün sonunda Safari araçlarımıza binerek otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4.GÜN12 ADALAR TEKNE TURU – 

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Fethiye Marina’ya doğru hareket ediyoruz. Marina’da dileyen misafirlerimiz ile bizleri bekleyen teknemize binerek Tam gün sürecek olan 12 Adalar Tekne Turuna başlıyoruz. (Ekstra) Birbirinden muhteşem adaları göreceğimiz tekne turumuzda, muhteşem koylarda yüzme molası şansı yakalıyoruz. Tekne turumuz sırasında alacağımız öğle yemeğimiz ile Kızıl Ada, Göcek Adası, Yassıcalar Adası, Tersane Koyu, Domuz Adası’nı görüyor ve buralarda yüzme molaları veriyoruz. (Tekne turu sırasında verilecek yüzme molaları hava ve deniz şartlarına göre tekne kaptanı tarafından değiştirilebilir. 12 Adalar bölgede bulunan takım adalar sebebiyle kullanılan bir isimlendirmedir ve tur esnasında 12 farklı adaya gidilmez.) Tekne turunun ardından otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama.

5.GÜN:  FETHİYE – ÖLÜDENİZ – KAYAKÖY – AZMAK TEKNE TURU – ÇANAKKALE

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Belcekız olarak da bilinen Ölüdeniz’e hareket ediyoruz. Muhteşem Ölüdeniz Milli Parkı Plajı’nda yüzmek için serbest zaman. Belirlenen saatte buluşma ve eski adı Levissi olan Kayaköy’e doğru yol alıyoruz. Lozan Antlaşması sonucunda mübadele ile terk edilmiş eski bir Rum Köyü olan Kayaköy’ü gezerken 1920’li yılları yaşayacak, sokaklarında dolaşırken o dönem insanlarının yaşantılarından esintiler bularak onların hüzünlü gidiş öykülerine ortak olacaksınız. Kayaköy gezisi sonrası Akyaka’ya hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz Azmak tekne turuna katılabilirler. (Ekstra) Azmak tekne turunda doğanın yeşil ve mavi ile uyumuna tanıklık edeceksiniz. Tertemiz berrak suları ile Azmak’ta uzun yıllar aklınızdan çıkmayacak bir tekne turu deneyimi yaşayacaksınız. Azmak tekne turu sonrasında dönüş yolculuğuna başlıyoruz. Gerekli molaların ardından Çanakkale’ye varış.

ÜCRETİMİZE DÂHİL OLANLAR

 • 3 GeceFethiye’de Otelde Konaklama
 • Otellerde 3 Sabah Kahvaltısı
 • Otellerde 3 Akşam Yemeği
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti (4 Gün)
 • Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri

 ÜCRETİMİZE DÂHİL OLMAYANLAR

 • Müze, Ören yeri, Plaj ve Milli Park Giriş Ücretleri
 • Öğle yemekleri ( Rehber yemekler için yönlendirme yapacaktır )
 • İlk gün kahvaltı ve son gün akşam yemeği
 • Dalyan Tekne Turu ve Çamur Banyosu (450 TL)
 • Saklıkent Jeep Safari Turu (850 TL)
 • Fethiye 12 Adalar Tekne Turu (850 TL)
 • Azmak Tekne Turu (80 TL)

Granikos Travel Tur katılım kuralları

- Konaklamalı turlarımızda kademeli fiyat uygulanmaktadır. Sürekli artan mazot ve otellerin değişken fiyat politikasından dolayı fiyatlandırma konusunda sorunlar yaşıyoruz. Ödemeyi yapan yolcularımızın fiyatları sabitlenecektir! Erken karar verip kayıt oluşturarak uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
- Turlarda oturma düzeni kayıt sırasına göre yapılmaktadır. Lütfen ön koltuk için ısrarcı olmayınız.
- Acentamız ve tur rehberimiz, programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt sonrasında rezervasyonunuzun onaylanabilmesi için ödemeyi 3 gün içerisinde tamamlamanız gerekmektedir. 3 gün içinde ödeme yapılmayan kayıtlar silinebilir.
- Turlarımızda ödemeler için nakit, banka havalesi ve kredi kartı seçenekleri bulunmaktadır. Bir gece veya daha fazla süren konaklamalı turlarda Bonus kart sahiplerine 3 taksit imkanı sunulmaktadır.
- Günübirlik turlarda, turun başlama tarihine son 7 gün içine girilince iptal iade hakkı bulunmamaktadır.
- Konaklamalı turlar için iptal süresi ile ilgili detayları öğrenmek için acenta personelimizle iletişime geçebilirsiniz.
- 0 ile 3 yaş arasındaki çocuklar günübirlik turlara ücretsiz olarak katılabilirler ve kucakta seyahat edebilirler. Ancak, 3 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinler turlarımıza katılırken koltuk almaları zorunludur.
- Kredi kartlarına yapılan iadelerde, bankaların çalışma süreçlerine bağlı olarak iadenin kart hesabına yansıması genellikle 14 iş günü sürebilir.
- Konaklamalı tur programlarımızda tek kişi katılım için single farkı uygulanmaktadır. Alınan single farkı otelde yapılacak konaklamada tek kişilik oda verildiği için otel tarafından talep edilmektedir.
Granikos Travel
× Whatsapp Hattı
DMCA.com Protection Status