fbpx

Gül Hasadı & Isparta & Eğirdir & Salda & Sagalassos Antik Kenti & Burdur Turu

 • Bölge:
 • Tur Süresi: 2 gün
 • Hareket Tarihi: 01/06/2024
 • Bitiş Tarihi: 02/06/2024
 • Fiyat: 5,000TL
 • İletişim 0286 217 1011 - 0533 703 0767

Yılda 1 kez yapılan gül hasadına gidiyoruz!

01-02 Haziran 2024 / Kişi Başı  5.000 TL ( 12 Kişilik Yer Kaldı! )

Gece 23:15’de Çanakkale Cumhuriyet meydanında buluşma ve 23:30’da hareket ediyoruz.

1.Gün: Güneykent – Gül Bahçeleri – Isparta – Eğirdir Gölü

Gece yolculuğu sonrasında sabah saatlerinde “Gülün Başkenti” olarak ünlenen Güneykent Kasabasına ulaşıyoruz. Sabah kahvaltımızı uygun bir tesiste aldıktan sonra, güllerin muhteşem rengi ve kokusu içinde huzur bulmak için Isparta’nın Gönen ilçesine bağlı Güneykent Kasabasına gidiyoruz. Gül tarlalarına ulaştığımızda rehberimizden anlatımıyla asırlar boyunca gerçekleştirilen hasat hakkında detaylı bilgi sahibi olarak çıplak ellerimizle gerçekleştirdiğimiz bu hasadın bir parçası olma ayrıcalığını yaşıyoruz. Bu esnada en beğendiğiniz ve dalından kendinizin kopardığı gülü hatıra olarak saklayabilirsiniz. Gül hasadı deneyimimizin ardından Güneykentli kadınların ürettiği, yöreye özgü gül ürünlerinin ve hediyelik eşyaların alışverişini yapmak üzere fabrikada kısa bir serbest zaman alıyoruz. Ardından Güneykent’ten ayrılarak,  Isparta’ya hareket ediyoruz. Kent merkezine ulaştığımızda Isparta’ya gülü getiren kişi Gülcü İsmail Efendi Heykeli, Süleyman Demirel Heykeli ve meşhur Gül Heykelini görüp fotoğrafladıktan sonra öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Ardından Eğirdir’e hareket ediyoruz. Panoramik olarak Eğirdir Kalesi, Hızır Bey Camii, Can Adası’nı görüp Eğirdir gölü manzara seyir noktasında mola veriyoruz. Sonrasında Isparta’ya hareket ediyoruz.  Otelimize yerleşiyoruz.

Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. ( Ramada by Wyndham Isparta – https://www.wyndhamhotels.com/ramada/isparta-turkiye/ramada-isparta/overview )

2.Gün:  Sagalassos Antik Kenti – Salda Gölü – Burdur Şehir Merkezi

Sabah kahvaltımızı otelimizde açık büfe olarak aldıktan sonra, otelimizden ayrılarak, kent merkezinde yer alan Burdur Arkeoloji Müzesi’ni geziyoruz (Hacılar Höyüğü,Sagalassos Antik Kenti, Kibyrya ve Krema Antik Kenti arkeolojik kazılarından çıkan eserleri görüyoruz.) 2009 yılında Dünya Mirası Geçici Ulusal listesine dahil edilmiştir. Ardından Ağlasun ilçesi üzerinden, Roma dönemi yapılarıyla göz dolduran Sagalassos Antik Kenti’ne ulaşıyoruz. Antik Yunan Tiyatrosu, suyu hala akmakta olan Antoninler Çeşmesi, Neon Kütüphanesi, Agora, Roma Hamamı, Marcellom (gıda pazarı) ve Meclis Binası rehberimizin anlatımları eşliğinde göreceğimiz yapılar arasında yer alıyor. Sagalassos antik Kenti gezimiz sonrasında sıra dışı berrak görüntüsü ile “Türkiye’nin Maldivleri” ünvanını alan Salda Gölü’ne ulaşarak göl kıyısında yürüyüş yapmak üzere serbest zaman alıyoruz. Günün sonuna doğru, Salda Gölü gezimizi nihayetlendirip dönüş yoluna giriyoruz. Gerekli molalarımız sonrasında Çanakkale’ye ulaşıyoruz.

Bir dahaki Granikos Travel organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

FİYATA DÂHİL OLAN HİZMETLER:

 • Lüks Araçlarla Ulaşım
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Seyahat Sağlık Sigortası
 • 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama (Sabah kahvaltısı-Akşam Yemeği )

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:

 • Müze, Ören Yeri ve Gül Bahçesi Giriş Ücretleri ( Gül Bahçesi Girişi 100 TL )
 • 1. Gün Kahvaltı ve Öğle Yemekleri

Önemli Hatırlatma ( Ön Ödeme ): - Haziran 2024 itibariyle, tüm turlarımızda ön kayıt ile rezervasyon almaya başladık. Günübirlik turlarımızda %20, bir gece ve üzeri konaklamalı turlarımızda %10 oranında rezervasyon onay ücreti alınacaktır. Ön kayıt ücreti ödemeyen yolcularımızın kayıtları sisteme alınmayacaktır. Turlarımızın, acentemiz tarafından katılım yetersizliği nedeniyle iptal edilmesi durumunda, alınan ücretler kesintisiz olarak iade edilecektir.

- Alınan ön ödeme (kaparo) iadesi, müşterinin isteği üzerine günübirlik turlarda son 15 güne, konaklamalı turlarda ise son 21 güne girildiğinde yapılmayacaktır.

Granikos Travel Tur katılım kuralları

- Konaklamalı turlarımızda kademeli fiyat uygulanmaktadır. Sürekli artan mazot ve otellerin değişken fiyat politikasından dolayı fiyatlandırma konusunda sorunlar yaşıyoruz. Ödemeyi yapan yolcularımızın fiyatları sabitlenecektir! Erken karar verip kayıt oluşturarak uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
- Turlarda oturma düzeni kayıt sırasına göre yapılmaktadır. Lütfen ön koltuk için ısrarcı olmayınız.
- Acentamız ve tur rehberimiz, programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt sonrasında rezervasyonunuzun onaylanabilmesi için ödemeyi 3 gün içerisinde tamamlamanız gerekmektedir. 3 gün içinde ödeme yapılmayan kayıtlar silinebilir.
- Turlarımızda ödemeler için nakit, banka havalesi ve kredi kartı seçenekleri bulunmaktadır. Bir gece veya daha fazla süren konaklamalı turlarda Bonus kart sahiplerine 3 taksit imkanı sunulmaktadır.
- Günübirlik turlarda, turun başlama tarihine son 7 gün içine girilince iptal iade hakkı bulunmamaktadır.
- Konaklamalı turlar için iptal süresi ile ilgili detayları öğrenmek için acenta personelimizle iletişime geçebilirsiniz.
- 0 ile 3 yaş arasındaki çocuklar günübirlik turlara ücretsiz olarak katılabilirler ve kucakta seyahat edebilirler. Ancak, 3 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinler turlarımıza katılırken koltuk almaları zorunludur.
- Kredi kartlarına yapılan iadelerde, bankaların çalışma süreçlerine bağlı olarak iadenin kart hesabına yansıması genellikle 14 iş günü sürebilir.
- Konaklamalı tur programlarımızda tek kişi katılım için single farkı uygulanmaktadır. Alınan single farkı otelde yapılacak konaklamada tek kişilik oda verildiği için otel tarafından talep edilmektedir.
Granikos Travel
× Whatsapp Hattı
DMCA.com Protection Status