fbpx

Pamukkale, Efes Antik Kenti, Şirince, Kuşadası, Sığacık, Çeşme & Alaçatı Turu

  • Bölge:
  • Tur Süresi: 3 gün
  • Fiyat: 8,000TL
  • İletişim 0286 217 1011 - 0533 703 0767

2 gece kuşadası konaklamalı

12 Eylül Gece Çıkış – 15 Eylül Dönüşlü / 3 Gün 2 Gece – 8.000

2 Gece Kuşadası COMFORT ADA CLASS HOTEL Konaklamalı!

Çan, Biga, Lapseki, Çanakkale Merkez, Ezine, Küçükkuyu ve Edremit Kalkışlı!

Saat 00.30’da Çanakkale Cumhuriyet Meydanından hareket ile yolculuğumuza başlıyoruz.

1.Gün – Pamukkale Travertenler & Hierapolis Antik Kenti

Sabah saatlerinde Pamukkale’ye ulaşıyoruz, kahvaltı için serbest zaman veriyoruz. ( Kahvaltı konusunda rehberimiz yardımcı oluyor ) Kahvaltı sonrasında Rehberimiz eşliğinde Hierapolis Antik Kenti‘ne geçerek gezimize başlıyoruz. Güney Bizans kapısını, Antik tiyatroyu, Cin Deliği, Sütunlu Yol, Apollon Mabedi, Hamam, Bazilika ve diğer yapıları ziyaret ederek Antik Havuzda kısa bir mola veriyoruz. Sonrasında Travertenler’de fotoğraf ve yürüyüş molası veriyoruz ve Tekstili ile ünlü Denizli’de fabrika satış mağazalarından birinde alışveriş molası veriyoruz. Ardından Kuşadası’na hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

2.Gün – Meryem Ana Evi – Efes Antik Kenti & Şirince Köyü

Sabah otelde yapacağımız kahvaltı sonrasında Hıristiyan inanışına göre Meryem Ana’nın yaşadığı ve öldüğü ev olarak kabul edilen ve Hıristiyanların hac merkezi de olan Meryem Ana Evi gezisini yapıyoruz. Sonrasında Efes Antik Kenti’ne hareket ediyoruz. Burada Devlet Agorası, Tiyatro, Kuretler Caddesi, Memmius Anıtı, Herakles Kapısı, Traian Çeşmesi, Hadrian Tapınağı, Scholastika Hamamları, Gymnasion, Ticaret Agorası, Odeon, Parlamento Binası, Mozaikli Kaldırım, göreceğimiz yerler arasında olacaktır. Efes Antik Kenti gezimizin ardından Şirince Köyü‘ne geçip, köyde yapılacak gezi sonrasında fotoğraf ve çay-kahve molası için serbest zaman veriyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

3.Gün –Sığacık & Çeşme & Alaçatı

Sabah otelde yapacağımız kahvaltı sonrasında Seferihisar üzerinden, tarihi taş evlerinin bulunduğu sokaklara ve bakir koylara sahip Sığacık’a geçiyoruz. Her bir köşesinde sakin şehrin sembolü olan salyangoz resimlerini görebileceğiniz, huzur ve sessizliğin hakim olduğu bu şirin beldede, Sığacık Limanı, Kale içerisindeki tarihi evleri geziyoruz. Ardından tarihteki 12 İon kolonisinden biri olan ve antik dönemdeki ismi Erythrai olan Türk turizminin gözbebeği Çeşme’ye ulaşıp Çeşme gezimize başlıyoruz. İlk durağımız 1508 yılında II.Beyazıt’ın yaptırmış olduğu muhteşem deniz manzaralı Çeşme Kalesi olacak. Kalenin muhteşem manzarası eşliğinde rehberimizin anlatımlarını dinliyoruz. 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan kervansarayı görüyoruz. Çeşme Meydanı’nda vereceğimiz serbest zamanın ardından Alaçatı’ya geçiyoruz. Alaçatı’nın en güzel yerel ürünlerini ve keyifli hediyelikleri alabileceğiniz Alaçatı Pazarında mola verdikten sonra Alaçatı’nın meşhur sokakları ve Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği sokakları geziyoruz. Rehberimizin vereceği serbest zamanda güzel manzaralar eşliğinde fotoğraflarımızı çekip, taş evlerin arasında dolaştıktan sonra Sonrasında Çanakkale’ye dönüşe geçiyoruz.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER:
• Lüks Araçlarla Ulaşım
• Profesyonel Rehberlik Hizmeti
• Seyahat Sağlık Sigortası
• 2 Gece Kuşadası’nda Yarım Pansiyon Konaklama (Sabah kahvaltısı-Akşam Yemeği)

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER:
• 1. Gün Kahvaltı ve Öğle Yemekleri
• Müze, Ören Yeri ve Giriş Ücretleri


Önemli Hatırlatma ( Ön Ödeme ): - Haziran 2024 itibariyle, tüm turlarımızda ön kayıt ile rezervasyon almaya başladık. Günübirlik turlarımızda %20, bir gece ve üzeri konaklamalı turlarımızda %10 oranında rezervasyon onay ücreti alınacaktır. Ön kayıt ücreti ödemeyen yolcularımızın kayıtları sisteme alınmayacaktır. Turlarımızın, acentemiz tarafından katılım yetersizliği nedeniyle iptal edilmesi durumunda, alınan ücretler kesintisiz olarak iade edilecektir.

- Alınan ön ödeme (kaparo) iadesi, müşterinin isteği üzerine günübirlik turlarda son 15 güne, konaklamalı turlarda ise son 21 güne girildiğinde yapılmayacaktır.

Granikos Travel Tur katılım kuralları

- Konaklamalı turlarımızda kademeli fiyat uygulanmaktadır. Sürekli artan mazot ve otellerin değişken fiyat politikasından dolayı fiyatlandırma konusunda sorunlar yaşıyoruz. Ödemeyi yapan yolcularımızın fiyatları sabitlenecektir! Erken karar verip kayıt oluşturarak uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.
- Turlarda oturma düzeni kayıt sırasına göre yapılmaktadır. Lütfen ön koltuk için ısrarcı olmayınız.
- Acentamız ve tur rehberimiz, programda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
- Kayıt sonrasında rezervasyonunuzun onaylanabilmesi için ödemeyi 3 gün içerisinde tamamlamanız gerekmektedir. 3 gün içinde ödeme yapılmayan kayıtlar silinebilir.
- Turlarımızda ödemeler için nakit, banka havalesi ve kredi kartı seçenekleri bulunmaktadır. Bir gece veya daha fazla süren konaklamalı turlarda Bonus kart sahiplerine 3 taksit imkanı sunulmaktadır.
- Günübirlik turlarda, turun başlama tarihine son 7 gün içine girilince iptal iade hakkı bulunmamaktadır.
- Konaklamalı turlar için iptal süresi ile ilgili detayları öğrenmek için acenta personelimizle iletişime geçebilirsiniz.
- 0 ile 3 yaş arasındaki çocuklar günübirlik turlara ücretsiz olarak katılabilirler ve kucakta seyahat edebilirler. Ancak, 3 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinler turlarımıza katılırken koltuk almaları zorunludur.
- Kredi kartlarına yapılan iadelerde, bankaların çalışma süreçlerine bağlı olarak iadenin kart hesabına yansıması genellikle 14 iş günü sürebilir.
- Konaklamalı tur programlarımızda tek kişi katılım için single farkı uygulanmaktadır. Alınan single farkı otelde yapılacak konaklamada tek kişilik oda verildiği için otel tarafından talep edilmektedir.
Granikos Travel
× Whatsapp Hattı
DMCA.com Protection Status