Doğal olarak ortaya çıkmış göz alıcı şekillerin, kültürel zenginliklerin ve tarihi bir hazinenin izlerini taşıyan Kapadokya, ziyaretçilerini yılın 365 günü özenle misafir eder. Birbirinden özel aktivitelerle zenginleştirilmiş tur seçenekleri sayesinde bölgeyi hafta sonu veya daha uzun bir tatil planı eşliğinde ziyaret edebilirsiniz.

Masaldan Gerçeğe Yolculuk

Turizm Bakanlığı’ndan kokart sahibi, konusunda uzman ve bölgeye hakim rehberler eşliğinde düzenlediğimiz Çanakkale çıkışlı Kapadokya turu eşliğinde siz de keyifli bir gezi planı yapabilir ve hep hayalini kurduğunuz bölgeyi keşfe çıkabilirsiniz.

Yakın tarihli turlar veya Bayrama özel seçenekler arasından hazırlanan farklı tarihlerdeki programlar eşliğinde 1 gece konaklamalı veya daha uzun tatil seçenekleri arasından sizin için en uygun olanı seçerek rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Konforlu bir yolculukla başlayacak olan seyahatinizden asla dönmek istemeyeceksiniz. Çanakkale, Lapseki ve Biga rotalı programa dilediğiniz yerden katılım sağlayabilirsiniz.

Gördüklerinizin Gerçek Olduğuna İnanın!

Ihlara Vadisi’ne yapılan ziyaretle başlayacak olan Kapadokya turları gezi planı kapsamında vadide bulunan kiliseleri ziyaret edebilirsiniz. Narlıkuyu Krater Gölü, Derinkuyu Yeraltı Şehri, Kapadokya ve çevresi, Paşabağ, Dervent Vadisi bu gezide mutlaka görmeniz gereken yerler arasında sayılabilir.

Yeni bir güne sıcak hava balon turu ile başlayabilir ve çevreyi bir de havadan seyre dalabilir ve bu anları çekeceğiniz fotoğraflarla ölümsüzleştirebilirsiniz. Göreme Açık hava Müzesi, Uçhisar Kalesi, Avanos, Üçler Çeşmesi ve Aslanlı Çeşme ziyaretleri ve serbest zamanın ardından yeniden yolculuğa hazırlanabilir ve bu turun üzerinizde bırakacağı büyülü hava eşliğinde evinize doğru yönelebilirsiniz.