Çanakkale merkezden kalkışlı turlar düzenleyen acentamız Granikos Travel’a ait günübirlik ve konaklamalı olan tüm turlarda bir takım önlemler alınmıştır.

Bu önlemlerden başlıcası Maske takmak turlarımızda zorunludur. Ayrıca tura katılacak tüm misafirlerden kayıt aşamasında HES Kodu alınmaktadır. Alınan tüm HES kodları kontrol edilmektedir. Aktif olarak vaka kaydı veya benzeri bir durumda olan kişilerin kayıtları alınmamaktadır.

Diğer ana önlemlerden birisi ise araçlarda yarı kapasite olarak faaliyet vermekteyiz. Şirketimize ait 16, 31, 46 ve 54 kişilik araçlarda %50 kapasite Çanakkale Çıkışlı turlar planladık. (16’lık araçta 8, 31 kişilik araçta 15, 46 kişilik araçta 23 ve 54 kişilik araçta ise 27 kişi ile yolculuk yapıyoruz) Tur otobüslerimizde tur öncesi ve tur sonrasında gerekli dezenfekte ve temizlik işlemleri uygulanıyor.

Tur araçlarına yapılan binişlerde ateş kontrolü yapmaktayız. Ayrıca tüm araçların giriş kapılarında dezenfektasyon jeli makinesi monte edilmiştir. Araç içinde düzenli olarak kolonya ikram etmekteyiz.

Sosyal mesafeli tur programlarımız ile siz değerli misafirlerimize 1 haziran 2020 itibariyle hizmet vermeye devam ediyoruz. Tüm sorularınız için WhatsApp, Instagram ve facebook üzerinden irtibata geçebilirsiniz.